Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Yetersizlik olduğunda hep bir şeyler eksiktir

Eşimi seviyordum güzel giden bir birlikteliğimiz vardı fakat cinsellik boyutunda istediğimi tam anlamıyla alamıyordum ve bu benim bazı zamanlar ondan uzaklaşmamı sağlıyordu. Eksikliğini hissettirmiyordum ama kendi içimde de çok büyük kavgalar yaşıyordum ne yapacağımı bilemez bir haldeydim. Evimin bir sokak aşağısında oturan eski erkek arkadaşım ile birkaç kere denk gelmiştik o kadar olgun bir adam ki sırf evli olduğum için benimle konuşmaya çekiniyor ama beni sevdiğini de belli etmeden duramıyordu. Yakışıklıydı ve bana çok iyi yaklaşacağını, yatakta mutlu edeceğini adım gibi biliyordum o yüzden de aklımdan çıkaramıyordum.
Kendi kaderimi kendim güzelleştirdim
Kimseye durumu anlatamadığım için kendi çabalarım ile araştırıp bulduğum medyum hocamızla gizli saklı iletişime geçtim bana verdiği birini kendime bağlamak için dua hemen uygulamaya koyuldum ve hep istediğim adamı hayallerimde düşleyip durdum.
İki erkek tarafından sevilmek inanılmaz güzel
Biz karşılaştıkça artık daha çok konuşur hale gelmiştik ve benden çekinmiyor zaman geçtikçe daha çok bağlanıp sevgili tarzına doğru ilerliyordu. Bozuntuya vermedim ve akışına bıraktım sadece bana güvenmesi gerektiğini söyledim ve o an açılmıştı boğazında düğümlenen tüm sevgi sözcüklerini bana karşı kullanır olmuştu. Bazen eşimin bana veremediği o duyguları sevgilim ile yaşıyorum ve kendime bağladığım için sonsuz mutluluk duyuyorum 0532 367 13 25 numaralı telefonu çevirdiğiniz de sizde hem eşiniz hemde sevgilinizi bir arada yürütebilmek adına hocamızdan yardımlar alabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask