Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Yarasa Büyüsü

Yarasa büyüsü, tarihi açıdan oldukça önemli bir büyüdür ve geçmişi çok uzun sürelere dayanmaktadır. Bir insanın duygularının kontrolünü sağlayabilen türde bir büyü arıyorsanız en doğru adres yarasa büyüsüdür. Duygular ile alakalı bir büyü olduğu içinde en çok aşk büyüsü için tercih edilmektedir. Bu büyü sayesinde bir kişiyi kendinize tamamen sadık biri haline getirmek mümkündür.

Yarasa Büyüsü Nasıl Yapılır?

Yarasa büyüsünün yapılışında yarasa kanı kullanılır ve söz konusu bu kan bir eşyanın üzerine sürülerek gerçekleştirilir. Bu kıyafetler üzerine sürülerek de yapılabilir. Birçok büyü yapıldıktan sonra tekrar edilmediği sürece büyü yapılan kişi üzerindeki tesirini yitirecektir; ama yarasa büyüsü bu açıdan diğer büyülerden ayrılan bir büyüdür ve etkisini uzun süreler göstermesi ile farklılık yaratır. Tabi bu durum ancak doğru bir şekilde bu büyü uygulanırsa geçerli bir durumdur ve eğer yanlış bir şekilde uygulanır ise tehlikeler barındırır.

Yarasa Büyülerinin Etkileri Nelerdir?

Yarasa büyüsü, yukarıda da belirttiğimiz üzere etkisini hayat boyunca gösteren bir büyüdür. Büyü yapılan kişi de etkisini hemen de gösterir ve etki altına alınan kişinin gönlü istenilen kişiye kayar ve bununla da kalmaz ve büyü yaptıran kişiye hayır diyemez bir duruma gelir. Hayatını tamamen ona adar ve tüm düşüncelerinde büyüde istenilen kişi olur. İhanet gibi düşüncelere hiç kapılmaz ve %100 sadık bir ilişkiye sahip olunur.

Yarasa Büyüsü Hangi Amaçla Yapılır?

Yarasa büyüsü, birisini birisine bağlamak için gerçekleştirilen en etkili ve en çok tercih edilen büyülerdendir. Birisini çok sevmenize rağmen elinizden geleni yaptınız ve o kişiyi kendinizi sevmek için ikna edemediyseniz bu büyü işte bu durumlarda yapılır. Gözü dışarıda olan insanları eve bağlamak içinde nadir de olsa bu büyünün kullanıldığı bilinir.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask