Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Yaralarım vardı sarılması gereken

Hayatımı yazsam roman olacak derece de çileli ve acılı geçti senelerim ne zaman mutluyum desem hep sonunda üzülen bir kadın oldum. Yaptığım şey sadece masumca sevmekti belki de karşımda ki insandan daha çok sevdiğim ve güvendiğim içindi uğradığım hayal kırıklıkları ama bende böyle bir insandım kalbimde kötülük ve sinsilik barındıramazdım. Elbet bende beni sevecek ilgisini üzerimden eksik etmeyecek bir aşk yaşayacaktım.
Hocamıza rastladım
Böyle bir hayat elbette geçip gitmezdi artık bende mutluluğu yakalamak hayatımın aşkını bulmak istiyordum internette gezinirken medyum hocamıza rastladım ve artık bir şeylerin değişebilmesi için iletişime geçmeye karar verdim. Anlatılanlardan ve yazılanlardan öylesine etkilendim ki hemen birini kendine aşık etme duası istedim. Kalbim öylesine heyecan doluydu ki günler geçtikçe mutluluğum gittikçe artıyor her yeni günüm yeni umutlar ile başlıyordu. Biliyordum ben kaderimin yönünü belirleyecek bir harekette bulunmuştum ve mutluluk çok yakınımdaydı.
Hayatımı yeni baştan yazdım
Hiç beklemediğim bir gün arkadaşlarım ile otururken mekânda bulunan bir tanıdıklarına rast geldiler masamıza geldiğinde benimle tanıştırdılar. Böylesine çabuk hayatımın aydınlanacağını hiç düşünmemiştim çünkü neredeyse ilk görüşte âşık olmuştuk ve hayatım onun kanatları altında geçip gidecekti yaşadığım bu mutluluğun kıskanılacak bir aşka dönüşmüş olması da ayrıca çok iyiydi benim gibi kendi kaderinizi kendiniz yazmak istiyorsanız 0532 367 1325 nolu telefonu arayarak hocamızla görüşebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask