Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Voodoo Büyüsü

Bizlerin bez bebek büyüsü diye bildiği ve dünya çapında bir üne sahip olan Voodoo büyüsü, Afrikalılara özel bir büyü olarak bilinir. Günümüzde Hristiyan dünyasında daha çok kullanılır ve orijinal hali ile şimdiki hali arasında yapılış tarzı açısından farklılıklar bulunur. Bu büyü normalde sadece Afrika’da bulunan bir ot ile içi doldurulan bir bebek ile yapılıdır. Şimdi ise, herhangi bir bez bebek ile; hatta yumuşak bir eşya ile bu büyünün yapılması mümkündür. Burada işin zor kısmı ise, Swahili dile ile bu büyünün yapılmasıdır. Bu dile hakim olmayan birisi ne yazık ki bu büyüyü de yapamaz ve bu dile hakim olup bu büyüyü yapabilecek Türkiye’de kaç medyum var dersiniz? İşte bu yüzden bu büyüyü yaptıracak kişilerin medyum seçiminde oldukça fazla dikkatli olmaları gereklidir.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsünün orijinalinde bir otun kullanıldığını söyledik ve bunun yanı sıra Çunha ismi verilen bir kumaş da bulundurulmalıdır. Çunha dediğimiz bu kumaş yine bu büyünün doğduğu yer olan Afrika’da bulunur. Söz konusu bu malzemeler ülkemizde tahmin edeceğiniz üzere bulunmamaktadır; ama birçok medyum bu eşyaları Afrika’dan temin ettiğini söyler. Bu büyünün yapımı için ödenilen ücret, diğer büyülerden fazla olacaktır. Büyü 13 günlük bir süreyi kapsar ve 13 gün sonunda işlem biter ve büyü etkisini gösterir. Bebeğe batırılan her iğne büyü yapılan kişinin canını az da olsa yakacaktır. Afrika’da yapılan bir büyü Türkiye’de ki bir insanı etkiler. Yani mesafelerin bu büyüde pek de bir önemi yoktur.

Voodoo Büyüsü Bozma

Voodoo büyüsü etkisini yavaş gösterir ve ilk dönemlerde fark edilirse büyü çok kolay olmasa da bozulabilir. Eğer son zamanlarda fark edildi ise, bu büyüyü ancak uzman birisi alt edebilir.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask