Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Umutsuzluk dolu beklenti

Yaşadığım aşkın ıstırabı yüzünden geçen her günüm zehir oluyor, beni insanlardan ve en kötüsü de yaşamdan uzaklaştırıyordu. İşini gücünü bırakmış platonik aşkına yanıt bulmak için bekleyen üzüntülü bir adama dönüşmüştüm. Sevdiğim kızın beni fark etmesi için artık ne yapmam gerekiyordu bilmiyordum. Her yolu denemiş fakat yine de aşkıma karşılık bulamamıştım. İçimde neredeyse hiç umut kalmamıştı fakat kabullenmek istemiyordum. İstediğim tek şey beni fark edip sevmesiydi. Başlarda onu unutmak, aşkını kalbimden söküp atmak için onlarca kızla çıktım ama hiçbir kız bana sevdiğim insanı unutturmaya yetemedi aksine onu gözümde daha kıymetli yaptılar ve ben bu aşkın ıstırabında kıvranıp durdum.
Bir umut deyip aradım
Medyum Olcay’ı tanımama teyzem aracı oldu. Açıkça söylemem gerekirse pekte inanmazdım böyle şeylere fakat içimdeki ses denemem gerektiğini söylüyordu. Sevdiğim kız için yapmayacağım şey yoktu. Cesaretimi toplayıp aradım. Böylesine samimi bir sohbet gerçekleşeceğini hiç ummuyordum. Hocamıza yaşadığım ıstırabı anlattım. Sevdiğinin seni sevmesi için dua çalışmasını hemen başlatacağını söyleyen hocamıza onlarca kez teşekkür ettim. Sonucunda neler olacağını merak ederek geçirdiğim üç dört günün sonunda mucize bir şey gerçekleşti.
Hayallerim gerçek oldu
Yıllarca beni bir kez olsun fark etmeye tenezzül etmeyen kız hocamın mübarek duası sayesinde bana ilgi göstermeye başlamıştı. Daha sonra bu ilgi aşka dönüştü. Şuan da sevdiğim kızla birlikteyim ve hayallerimi yaşıyorum. Aşkına yanıt arayan herkes 0532 367 13 25’i arayıp hocamızla tanışmalı. Pişman olmayacağınızı garanti ediyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask