Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Uğursuz bir gelin oldum

Eşimle sevgiliyken paraya para demiyorduk her istediğimiz yere gidiyor lüks arabalar kiralıyor canımız estiğince seyahatlere çıkıyorduk. Bizi tanıyan herkes hem kıskanıyor hemde böyle bir aşk karşısında hayranlıklarını dile getiriyorlardı çünkü eşim resmen üstüme titriyor her gün farklı hediyeler ve sürprizler ile beni mutlu etmeye çalışıyordu. Evlendikten bir süreye kadar yine böyle devam etti fakat sonra işleri yavaş yavaş bozulmaya başladı artık harcamalarımız kısıtlanıyor elimizde ne varsa bir bir satılma noktasına geliyordu. İkimizde böyle bir duruma alışkın olmadığımız için bocalıyor bu zorlu günlerin sıkıntısını birbirimizden çıkarıyor her gece farklı bahaneler ile kavgalar edip küs yatıyorduk.
Olayları toplamak bana düştü
Ya boşanacaktık ya da bu durumu kurtarmak için bir şeyler yapacaktım araştırmalarım sonucu medyum hocamızı keşfettim ve hemen iletişime geçtim eşim için bir para büyüsü yaptı ve en kısa zamanda her şeyin düzeleceğini söyleyerek beni tatmin etti.
Küllerimizden hocam sayesinde yeniden doğduk
İlk başlarda olacağını tahmin etmiyordum fakat eşim eve mutlu geldikçe ne olduğunu soruyordum o da bana işlerin düzene oturduğunu farklı mağazalar ile çalışmaya başladıklarını söylüyordu birkaç ay içinde de bana bir ev ve araba almıştı öyle ki hocaya her gün teşekkür etmek için 0532 367 13 25 numaralı telefon ile onu rahatsız ediyor minnetimi dile getiriyordum size de tavsiye edeceğim mükemmel bir insandır.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask