Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Soğutma Büyüsünün Etkileri

Mistik güçlere sahip olan kişilerin yaptığı büyü yöntemlerinin farkında olduğunuzu biliyorum. Bu büyüler arasında bir çok nedeni kapsayan durumların söz konusu olduğu aşikardır. Soğutma Büyüsü ile yapılanları istediğiniz kadar törpüleyebilirsiniz. Kime ve ne için yapılacağına karar verdiğiniz andan itibaren uzman medyumlardan yardım alabilirsiniz. Soğutma Büyüsü Şeytani ya da Rahmani cinler ile yapılmaktadır. Bu büyü genellikle Şeytani yöntemler ile gerçekleştirilmektedir. Bu genel bir kıstas olmakla birlikte işlem yapmak istediğiniz sorununuza göre değişiklik gösterebilir.

Soğutma Büyüsünün Özellikleri

İnsan neslinin kıskançlık, sinir, davranış bozukluğu, psikolojisi gibi bir çok faktörde moralleri bozulabilir. Diyelim eşinizin başka kadınlar ile birlikte olduğunu ve aldatma gibi pis huylarının olduğunu biliyorsunuz ama yuvanızın yıkılmaması için ayrılmak istemiyorsunuz. Bu gibi durumlardan başka kadınlardan soğutma işlemi yapılarak kurtulabilirsiniz. Bu işlem ile birlikte yaşadığınız gerçek hisleri daha yukarıya çekebilir hatta mutluluğun zirvesine çıkabilirsiniz. Elinizde tutmak istediğiniz canlının sizden başkasına yönelmemesi ve diğer hemcinslerinize ilgi duymaması hatta göz ucu ile bakmamasını bile sağlamak mümkündür.

Kıskandığınız çiftlerin bile aralarına soğukluk girmesine yarayacak olan bu büyü Şeytani yöntemlerin sık kullanıldığı, hayal gücünüze dayanan olayların gerçekleştirildiği yöntemdir. Aklınızda Soğutma işlemine dair bilgiler var ise şayet, mahiyetini anlatmanız durumunda doğru yöntemin belirleneceğinden emin olun. Aksi durumda işlem yapan medyum sizin için yapmış olduğu büyü işleminde yanılgıya uğrayabilir. Çünkü ne yapmak istediğinizi tam olarak söyleyemezseniz doğru sonucu almanız maalesef zor olacaktır.

Soğutma Büyüsünde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Soğutma büyüsünde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususlardan birisi de bu büyünün ancak profesyonellerce yapılması gerektiğidir. Bir diğer önemli husus ise, eğer büyü yanlış yapılır ise büyünün tutmayacağı gibi büyünün geri tepeceğini de belirtelim.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask