Burdasınız: Ana Sayfa » Medyumlar » şirin görünmek için okunacak dua

Sevdiğiniz bir kişi yada bu uygulamayı sadece bulunduğunuz bir ortamdaki kişilere sevimli görünmek için aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz.
*Yedi defa sürme üst kısmına okuyarak gözlerine sürme çeken kadın herkesin gözüne epeyce şirin ve sevimli görünür .  Yedi adet beyaz kaya üst kısmına altmış tek defa okunarak her kimin niyetine ateşe atılıp yakılır ise arasında sonsuz tek sevgi ve muhabbet ortaya çıkar .

*Eğer tek kimseyi evlendirmek niyeti ile yapılır ise ,  ile ilgili duâ okunan birey niyet edilen şahıs amaçlı yanar tutuşur ve o birey ile kesinlikle izdivaç eder .

*Beyaz mum üst kısmına yedi kere okunarak kimin niyetine yakılır ise ile ilgili bu disiplin tatbik edilen birey deli divane olabilir .

*Elma ,  armut ve gibi tadı meyveler üst kısmına kırk tek defa okunarak niyet edilen kişiye yedirilirse arasında derin tek sevgi ve muhabbet ortaya çıkar .

*Hayırlı durumda olan her niyet amaçlı kırk tek defa okumak yetecektir .

*Misafirliğe gidecek durumda olan tek kimse haneden çıkacağı vakil bu duayı üç defa okuyarak avucuna soluk eder ve elini yüzüne sürer ise ,  gittiği yerde sevgi ve muhabbetle karşılanır ve her haceti görülür .

*Bu duayı altını çizen en az tek defa okuyan kimseye her biri sevgi ,  şefkat ve acıma nazarıyla bakar .

*Bu duâ deneyim edilmiştir .  Her dilek amaçlı  ( bilhassa de sevgi ve muhabbet ile ilgili )  epeyce müessirdir .

“Hel eta ale’l-insani hînun mine’ddehri lem yekûn şey’en mezkûra. İnna halakna’l-insane min nutfetin emşae nebtelîhi fe ceal-nahu semîan semîan semîan seean semîan semîan semîan semîan basira” “Sem-îan” kelimesini yedi defa tekrarla.

3 Comments

  1. Metin Birsel dedi ki:

    Olcay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Olcay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan olcay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Esra Kırgız dedi ki:

    Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

  3. Hatice Soyutlu dedi ki:

    Selam bende ailem baskısı üzerimde çok fazlaydı arkadaşlar herşeye karışıyorlardı. Annemler benim istemediğim biriyle beni evlendirmek istiyolardı ben istemiyordum nasıl yaparım ne ederim derken imdadıma olcay bey yetişti abim gibi gördüm çok sevdim bana hep yardımcı oldu kırmadı hele o telefonda kibar konuşması bana yardım etmesi süper ötesi bir hareketti çok memnun kaldım ve iyi bir bebek işlemi yaptık bana sonuç verdi ve şimdi ailemde bana karşı daha iyi şükranlarımı sunuyorum.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask