Burdasınız: Ana Sayfa » Ayırma Duası » Sevgiliyle Evlenmek İçin Dua

Sevdiğiniz kişi ile mutlu olmak ve mutlu bir hayat geçirmek istiyorsunuz ama aranızı devamlı bozmak isteyenler sizi ayırmak isteyen kişiler var ise bugün sizler ile paylaşıcağımız dua ile sevdiğiniz kişi ile evlenemek için güçlü bir dua ve vefk kullabilirsiniz.

Riyazeti gerektiren diğer bir metot: inzivaya çekilerek üç gün oruç tutulur. Üçüncü gün sabah namazından sonra isimlerin harfleri teker teker ayrık olarak misk, gülsuyu, za’feran ve yağmur suyu ile sağ elin içine sol el ile, sol elin de üzerine sağ el ile yazılır. Sonra iki rekat namaz kılınır ve eller du için halis ve sadık bir niyet ile semaya açılır ve istenilen ve arzulanan şeyler Mevlâ’ya arzedilir. Samimiyeti bozmaksızın aynı istekler tekrarlanır ve başka birşey karıştırmaksızın hâcet arzedilerek defalarca şu dua okunur. “bihakkı hazini’l-esrari aleyke en takdi hâcetî”. (Allahın izniyle) yerinden ayrılmadan duası kabul olur ve haceti cevap bulur. Yazmış olduğun vefki secde mahallinde karşına koymalısın. Yazacağın isimler ise şunlardır:

3 Comments
  1. Eda Gürsel dedi ki:

    Olcay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Olcay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan olcay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  2. Betül Ilımlı dedi ki:

    MERHABA OLCAY HOCAYI GOOGLE DE BULDUM UZUN SÜRDÜ ÇOK ARAŞTIRMALAR YAPTIM SONUCA ULAŞMAK İÇİN DOĞRU ADRES OLCAY HOCA DEDİM İYİKİ DEMİŞİM ŞİMDİ EŞİM İKİNCİ ÇOCUĞUMUZA HAMİLE ÇOK ŞÜKÜR

  3. Hatice Soyutlu dedi ki:

    Evet benim evlilik vefkim 17nci günde etkisini gösterdi. şimdi kısmet şans içinde yaptrdım o 33ncu gündeyiz olumlu olcak gibi insallah ama sanırım bu kişiden kişiye değişebilir olcay hocam 15 ila 40 gün arasında olma ihtimalinin oluğunu söylemişti zaten ocay hocanın vefk tılsımları tavsiye ediyorum cok etkilidir.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask