Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Sevgilimin Ailesi Evlenmemize Mani Oluyordu

Erkek arkadaşım ile uzun süreli bir beraberlik yaşadık ve bunun sonucunda artık evlenmeye karar verdik. Ne annesi ne de babası beni sevmemiş, bu evliliğe hep karşı çıkmış ve daha da kötüsü erkek arkadaşıma başka kızlar önererek aklını çelmeye çalışmışlardı. Her geçen gün sevdiğim erkeği başka bir kıza kaptırma korkusu ile yaşıyor yetmiyormuş gibi ailesi tarafından aranıp hakarete uğruyordum. Ne yapıp edip sevdiğimle evlenmem gerekiyordu başka yolu yoktu. Arkadaşlarım, ailem çevremdeki herkes halime üzülüyor, bana yardımcı olmaya çalışıyorlardı. Erkek arkadaşım da benimle evlenebilmek için can atıyordu fakat babasının eline baktığı için rest çekemiyor ailesinin baskısına boyun eğmek zorunda kalıyordu.
Hocam Sağ Olsun
Etrafımda evlenenleri gördükçe kıskançlıktan içim içimi yiyordu. Her gece dualar ediyordum. Sevdiğim erkekle evlenebilmek için türbeleri dolanıyor, mahalle arasındaki üfürükçü teyzelere gidiyor herkesten bana yardımcı olmaları için medet umuyordum ama nafile. Bana çare olacak tek kişinin Olcay Bey olacağını nereden bilebilirdim ki? Şans eseri kendisinin web sayfasıyla karşılaştım ve kendisine 0532 367 13 25 nolu hattan ulaştım. Aramızda çok samimi bir sohbet gerçekleşti. O andan sonra bir şeylerin ışık hızıyla gerçekleşebilecek olacağını tahmin etmem imkânsızdı.
Sonunda Muradımıza Erdik
Hocamız, sevdiğine kavuşma duası yaptı ve benim hayatımı değiştirdi. Şuan sevdiğim adamla evliyiz ve 3,5 aylık hamileyim. Dua öyle tesirli oldu ki kayınvalidemin ve kayınpederimin biricik gelini oldum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask