Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » sevdin kişiyi elde etme duası

Elde edilmek istenen tek bireyin elbisesinden tek parça elde edilir. uyarı çekmeyecek tek büyüklükte olmalıdır. Üst Kısmına x “Kulhuvallah” okunur. Ardından bu parça tek muşambaya sarılır. Bu muşamba tek yamaya koyulup üç zaman bğyğyğ yaptıran bireyin sol yer altında taşınır. Bu zaman zarfında bireyin büyüyü inşa ettirdiği kişiye gözükmesi gerekir. Büyü yapılmış olan bunu bilmediği amaçlı kuşkulanmaz. Üçüncü günün sonunda, geceleyin, bu muska, büyü yapılmış olan bireyin yastığının altına veya içerisine uyumlu tek şekilde ve pratik kolay yer almayacak şekilde gizlenir. Veya tek arabayıyla bu işlem yaptırılır. Aradan 7 veya 9 zaman geçtikten ardından, o birey büyü yapan kişiyi tek sürü tutkulu tek şekilde arzu eder.

2 Comments
  1. Eda Gürsel dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

  2. Eda Gürsel dedi ki:

    Medyum olcay hocayı google de buldum kısmetim kapalıydı elimi nereye atarsam atayım hep boşta kaldı bu zamana kadar belki onlarca medyum hocaya gittim kimse bana yardım edemedi. Olcay hocam bebek çalışmasına başladık çok kısa sürede yapıp gönderdi sağolsun ve bana ulaştıktan sonra nasıl kullanacağımı anlattı bugün 4 ncü günüm ve yarın iş görüşmelerime gideceğim sevinçliyim 🙂

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask