Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Sevdiğimden uzak olmak çok zormuş

Bizde ki öylesine büyük bir sevgiydi ki aramızda ne kadar mesafe olursa olsun sevgimizi yaşamaktan bunu herkese haykırmaktan geri duramıyor en güzel şekilde yaşamaya çalışıyorduk. Seneler ara ara buluşarak geçse de artık ikimizde dayanamıyorduk ve ailesinden ayrılıp yanımda bir hayata başlaması gerektiği konusunu konuşmaya başlıyorduk. Onlara öylesine düşkündü ki bana da kavuşmak istiyor onlara da rest çekemiyordu ama bu şekilde daha fazla sürdüremezdik bir şeyler değişmeliydi.
Artık bu uzaklığa dayanamıyordum
En yakın arkadaşım bana bir hoca duyduğunu ve küsleri barıştırdığını, aşıkları ise kavuşturduğunu söyledi ilk aklıma yatmadı ama düşününce ne zarar olabileceği kanısına vardım ve hocamızın numarasını arkadaşımdan istedim. Birkaç görüşmenin ardından sevdiğine kavuşma duası aldım ve hemen uyguladım artık her aradığında yanıma geleceği zamanı bekliyor bunun için özlemimden yanıp tutuşuyordum.
Bizi artık ölüm ayırır
Bir gün yola çıktığını ve artık kaldığı şehirde yaşamak istemediğini ailesinden kopması gerektiğini eğer kabul edersem hayatının geri kalanında benim ruh eşim, hayat arkadaşım olarak geçirmek istediğini söyledi. Dilim tutulmuştu heyecan ne diyeceğimi bilemez bir haldeydim hemen onu karşılamak için hazırlanmaya koyuldum. Geldiğinde sıkıca sarılıyor ve birbirimizi koklayarak öpüyorduk bu ayrılık son olsun sevgilim dediğinde içimde hocamıza bir teşekkür daha yolladım. Sizde 0532 367 13 25 numaralı telefonu arayıp görüşme talep ederseniz isteklerinize kavuşmuş olursunuz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask