Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Sevdiğim adam hep benim kalmıştı

Çocukluk aşkımı elimden alan bir kadın vardı ona olan öfkem içinde evlensem de dinmedi çünkü onun gibi kimseyi sevmedim sevememiştim. Her an gözüm üstündeydi kendime bunu hiç yediremiyordum bir gün dayanamadım ve mesaj attım. Sevdiğim adam da hep bu adımımı bekliyormuş mahcup olduğu için de bana yanaşamıyormuş böylelikle yeniden konuşmaya başladık hem sevgim hemde alacağım öç beni hırslandırıyordu. O kadın bunun bedelini ağır bir şekilde ödemeliydi çok bir zaman geçmeden de bizi yakalamıştı ve bunun olacağını tahmin ettiğini söylemişti.
Verdiğimi geri aldım
Beni eşime söylemekle tehdit ediyordu bu defa hayatımı ellerine teslim edemezdim evliliğimde sevgilimle ilişkimde gayet güzel ilerliyordu hocamızı bir arkadaşım vasıtasıyla buldum ve görüşmeye gittim. Vakit kaybetmeden bana birinin ağzını dilini bağlamak için dua verdi o kadını susturmanın yolu artık avuçlarımdaydı. Heyecan içinde formülü yerine getirdim sevgilime de rahat olmasını söylemiştim çünkü onunda başının etini yiyordu bu gurursuz çirkin kadın.
Sesini kesip kabullenmeyi bildi
Birkaç gün sonra sevgilim karısının sustuğunu sanki hiçbir şey olmamış gibi davrandığını ve hatta bizim konumuzu hatırlamadığını söylemişti onun sesini kesmeyi başarmıştım artık benim mutluluğuma gölge düşüremeyecekti. Şimdi hem eşime hem sevgilime yetebiliyor mutlu mesut günlerimi geçiriyorum o günden sonra da bir daha bu konu hiç açılmamak üzere kapanmıştı. 0532 367 13 25 nolu numarayı arayarak sizde kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask