Referaslarımız 5

Medyum Olcay Ait Referaslar

REFERASLAR %100 GERÇEK MEKTUPLARDAN OLUŞMAKTADIR KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HİÇ BİR OYNAMA YOKTUR

referans2

 

 

 

Olcay bey sizinle tanıştığım vakitte ki ruh halimi hatırlıyorsunuzdur. İnsan en yakınlarından en sevdiklerinden bir takım vefasızlıklar ve hayırsızlıklar görünce sizde takdir edersiniz ki kimseye güveni kalmıyor. Sizden önce aman dilediğim derman bulmak için kapısını çaldığım insanlardan da kazık yiyince umudumu kaybetmiş bir anda sizinle karşılaştım, çaresizlik kötüdür, insan ne yapacağını bilemez güvenmek inanmak ister ama umutlarının yıkılmasından korkar. Sizinle konuştuğumda vaat etmekten uzak sadece ne yapamamız gerektiğini anlattınız işin eğrisini doğrusunu söylediniz ve sizinle çalışmaya başladık. Yapmış olduğumuz vefk çalışmasının 37.gününde amacımıza ulaştık. Doğruluktan yana durduğunuz için ve yardımlarınız için teşekkürü bir borç bilirim. Sevgi ve saygılarla.


Olcay hocam, size nişanlımdan ailevi sorunlar yüzünden ayrıldığımı belirterek sizinle iletişime geçmiştim. Ben böyle bir çalışmayı daha önce yapmadığım için neyin nasıl olduğunu bilemiyordum. Bana ne yapmamız gerektiğini anlattığınızda aslını söylemem gerekirse pek bir şey anlamış değildim ancak insan hislerine güvenmek zorunda kalabiliyor. Sizinle çalışmaya başladık vefkimi bir süre sonra bana gönderdiniz ve ne yapmam gerektiğinide anlattınız. 40 gün demiştiniz ancak günler geçtikçe hiçbir gelişme olmuyordu bu zamanlarda moralim bozulduğunda size mail atıyordum sorularımı yanıtlıyordunuz ve daima 40 günün dolmasını söylüyordunuz. Sürem dolunca durumu değerlendirdiniz ve bana bir tarih aralığı verdiniz . Bu tarih aralığının ilk gününde nişanlımla karşılaştık yüzüme bile bakmadı sandım üzüntüyle ağlayarak gene size yazdım,siz sakin olmam gerektiğini olmazsa elinizden geleni yapacağınızı ama süreci takip etmemiz gerektiğini bana söylediniz. Akşamına nişanlımla mesajlaşmaya başladık konuştukça aslında bu süreçte yaptığımız çalışmanın etkilerini onun üzerinde gözlemlendiğini farkettim. 4 gün sonra konuştuk ve kaldığımız yerden devam etmemizin doğru olacağına, problemlerimizin biz bir olursak aşılacağı konusunda konuştuk. Allah sizi bana vesile kıldığı için rabbime müteşekkirim. Ailelerimizin huzuru içinde sizinle bir çalışmaya başlamak için sabırsızlanıyorum.


Bir kız sevdim, sevmenin aslında ne denli insana acı verdiğini gördüm. Bir kız sevdim kendi hayatından çok sevdiğinin hayatını düşündüğünü gördüm. Bir kız sevdim, sevginin bir anda nasıl nefrete dönüşüp ondan sonra çağlayan bir ırmağın bir anda nasıl sakinleştiğini gördüm. Sevmez olaydım derken sizinle karşılaştım ve farkındalıklarla bana hayatın ne olduğunu sevmenin aslında her türlü değerli olduğunu öğrettiniz hocam, sevgilimle ayrıldıktan sonra bu duyguların farkında olmadan hepsini yaşadım ama bir zaman geldi ki nefesim kesildi aklım durdu ve duygusuzlaştım, onsuz bir hayat gerçekliğini kaybetmiş demekti benim için ve bir gün dua etmek isterken sizin sayfanızı gördüm. Sizin sayfanızı gördükten sonra eğrisini doğrusunu düşünmeden telefon ettim yanınıza gelmek istiyordum ama farklı yerlerdeydik , siz bana ne yapmamız gerektiğini söylediniz ben ötesini düşünmedim inandım çünkü o an siz sonsuz karanlığın içinde uzaklarda bir yerde benim için beliren bir aydınlıktınız. Gerekenleri yaptık bana şimdi kaç günde olduğunu unuttum ama bir hafta içinde çalışmamı gönderdiniz. Bunları uyguladım en önemlisi bunları uygularken Allaha yakınlaştığımı hissettim. 40 gün vefki taşıdım sonra sizin elementlerle buluşturma dediğiniz işlemi yaptım. Bugün 12.gün hocam sevdiğim girdiği yanlış yoldan çıktı ve bana geri geldi, beni sevdiğini söyledi .Ben bugünü gördüm ya ,rabbimden herkese şifa diliyorum. Sağol hocam.


Olcay bey, size ilk telefon açtığım günde sesinizi ilk duyduğumda bir an içimden Allahım ben ne yapıyorum dedim. Ben ki çocukluğumdan itibaren mensubu olduğum ailem,eğitim aldığım zümrelerle hayata çok daha farklı gözle bakıyordum ve sizin gibi insanları daha farklı yorumlamama sebep oluyordu bu durum. Dini, imanı ve vicdanı hafife aldığımı aslında onlara ve hayatlarını buna göre yaşayan insanlara yukarıdan baktığımı ve bunun çok büyük bir yanlış olduğunu sizinle tanıştıktan sonra anladım. Okuduğum okullar, aldığım eğitim, yüksek lisans derken insanlığın temelini unutmuşuz ne yazık ki, hayatın anlamsız koşuşturması devam ederken birden bire evlilik fikri hayatıma girmişti ve hiçbir sorun yokken tanıdığım sevebildiğim değer gördüğüm ve değer verdiğim insanla nikah masasına oturmuştum.Evlendim mutluydum hayatta herşeyi başarmıştım. Aradan sadece birkaç ay geçti ve hayatta ilk kez kaybettim eşim beni terketmişti, önceleri hayata karşı dik durmam gerektiğini düşünerek önemsemedim zaman ilerledikçe duygularım arttı ayrılık dayanılmaz bir acı vermeye başladı.Başarılarla dolu iş hayatım yolundan çıktı bir anda herşey altüst oldu. Bir gün internette kuantum tekniklerini araştırırken sizin sitenize rastladım ve sizi aradım. Vefk adında bir çalışma yaptınız ve sizden kuantum seansları almaya başladım o zaman gördüm ki hayatta ne ekersen onu biçersin ve ben bu şekilde ektiğimi biçiyordum. Vefk yaptınız 40 gün vefki taşıdım onun ardından 13 gün geçti ve eşim nasıl gittiyse o şekilde geri geldi ama benim hayatımda çok şey değişti bazı şeylerin yaşanması gerekiyormuş demek ki. Yardımlarınız için teşekkür ederim.


Hocam yaptığımız çalışmanın neticesini aldığıma artık tam olarak inandığım için yayınlamanız üzere size bu referansı ve talebiniz üzerine faturamı gönderiyorum.Gençtim ve bir insanı sevdim bir şeyler yaşadım sonrasında o insanın yanlış insan olduğunu farkettiğimde ayrılmak istedim ama bu pek mümkün olmadı çünkü karşımdaki insan benim peşimi bırakmıyordu. Zamanla unutur dedim alışır dedim ama zaman geçtikçe o tehditlerini arttırmaya ve daha da bağlanmaya başladı sanki. Nişanlandım, nişanlım düzgün bir insandı ve onu seviyordum ama bu olay ortaya çıkacak ve herşey altüst olacak diye çok korkuyordum ki o arada sizinle iletişime geçtim.Bana yaptığınız soğutma vefkini üzerimde taşıdım ilk 30 gün içinde birkaç kez aradı .35.günde aradı ve benim peşimi bıraktığını söyledi o kadar zamandan sonra buna inanmak güç olduğu için bekledim. O konuşmanın üzerinden iki ay geçti neredeyse ve hala bir ses yok bu yüzden bende artık emin oldum teşekkür ederim olcay bey, belki de mutluluğumu ve geleceğimi size borçluyum.


Eşim 3,5 aylık hamileyken arkasına bile bakmadan çekip gitmişti, hocalara gittim hacılara gittim bir netice elde edemedim. Size ulaştığımda 8 aylık hamileydim ve doğacaktı artık çocuğum vaktim kalmamıştı. Siz bana 40 gün dediniz ,kesin mi dedim, ben garanti vermem kesinlik Allaha mahsustur dediniz.Düşündüm hep kesin dediler ne oldu ki sonuç elde var sıfır ve bir çocuk getireceğim dünyaya ama babası bizden habersiz biz ondan. O çocuk daha hayata başlarken yetim kalacak. Sizinle çalışmaya başladım çok hızlı çalıştınız kargomu gönderdiniz vefkimi taktım 16 gün sonra eşim aradı . 5 ay sonra ilk kez aradı nasılsın dedi, çok düşünmüş ve bizi bırakmamaya karar vermiş . Annemin evinden evime gittim eşimle birlikte. 6 gün sonra doğum yaptım. Kızım oldu hocam ve kızım doğduğu vakit o hastanede yalnız değildik benim eşim çocuğumun babası yanımızdaydı.Kızım hayata yenik başlamadı. Biraz geç haber verdim ama kusuruma bakma hocam ben sana hep dua ettim. Olcay hocam çok teşekkür ederim, Allah senide çocuklarına ve eşine bağışlasın.


“I come and stand every door but non can hear slient tread. I knock and yet remain unseen for I’m dead.” Mister Olcay, Im from France but ı was born in Tahran, I was with à turkish Guy From France and we wanted to married but his mother dont want me and she has done buyu. I love him very much and hè loved me too and we went to Turkey in the summer. Hè wanted to get married and have childeren but hè was à nother person and has changes his number.Afterthat when ı was searching buyu ı saw your page and wrote to you. I dont know turkish but my chance you can speak english. You made a “vefk” for me in order to solve my problem,ı used it . I made everything whatever you say. My problem was solved in 48 days. Thank you.


En karanlık gününde,en çaresiz anında kendini ortaya atıyorsan eğer en umutsuz anında kendin için değil; çocukların için kendini çare olarak sunuyorsan ;yüreğinde çocuğunun sevgisini tutan hiç kimse çaresiz değildir. Tüm kapılar üstüne kitlenmişte olsa birinin kalbinde yer tutan hiç kimse tutsak değildir kendi kafesine. Aradığın çarenin belki tam önünde olması ama onu bulacak vaktinin olmamasıdır çaresizlik. Çaresizlik derdin devasız olması değil birini iyi edecek şeyin diğerinin kadehine zehir olmasıdır. Size ulaştığımda çaresiz olarak anlatsam da kendimi, olur mu olmaz mı diye sorgulasam da sizi bir türlü karar veremesem de dediğiniz tek bir laf ile ikna ettiniz beni “asıl çaresizlik elimden geleni yaptım mı diye pişmanlık duymaktır”. Çocuklarım için eşimin dönmesi lazımdı mutluluğumuz için.Eşimle 1.5 seneden beri ayrıydım, bu konuşmalardan sonra sizinle çalışmaya karar verdim. Vefk yaptınız vefki 40 gün taşıdım sonra bekledim vefk tutmamıştı ücretsiz olarak vefki yeniden yaptınız bu sefer 18.günde eşimin barışma isteğinin haberimi size verdim.Sizden Allah razı olsun.Ben buradan size ve bu satırları okuyan herkese şunu söylemek istiyorum inşallah bir faydası olur. Asıl çaresizlik çareyi geçirmişken eline avuçlarının içinden kaçırmaktır.


Hocam bu nasıl bir mucizedir anlamadım, internette dolaşırken sitenize rastladım bu rastlantı sonucunda sizi aradım ve anlattıklarınızı aslında çokta anlamadan size güvendim,sesinizde o güven ve inancı gördüm demek daha net olacaktır herhalde.Bana kargo ile gönderecektiniz ama siz çalışmaya başladıktan üç gün sonra biz barıştık beni uyardınız dalgalanma olabilir çalışmayı tamamlamalıyız diyerek ve dediğiniz gibi oldu kargo geldikten sonra tekrar istemediğini söyleyerek bıraktı beni. 23. Günümde vefkin tekrardan geldi ve üzerinden iki ay geçti şimdi hala birlikteyiz.Elementlerle buluşturma işleminide yaptık inşallah hep böyle gider.Teşekkürler.


Hocam, dua ararken bir anda sizin sitenizle karşılaşmıştım sitenizi inceledim,yorumlarınızı okudum ve aklıma şu soru işareti geldi acaba sahtemi gerçek mi bunlar diye düşündüm. Size attığım mailde herşeyi detaylı açıkladınız ama ne yalan söyleyeyim sonuçta internet ortamı diye düşündüm ve korktum,resmi belgenizi gördükten sonra bu düşüncelerim bir nebze olsun geçti ancak insan gene de olacak mı olmayacak mı diye tereddüt ediyor. Allahın takdiri sonuçta insanlar bazı şeyler için ancak vesiledir ve sizi ben vesile olarak gördüğüm zaman inancım arttı içim rahatladı.Gönderdiğiniz vefki 40 gün taşıdım bu 40 gün içinde hiçbir gelişme olmadı. Bakım yaptığınızda vefkin tuttuğunu söylediniz ve maksimum üç ay içinde netice vermesi gerektiğini söylediniz. Vefk elementlerle buluşturduktan sonra 34 günde netice verdi ve sevgilimle ummadığım bir ortamda karşılaştım oradan çıktıktan sonra beni aradı görüşmeye karar verdik ve yeniden başladık. Bu işler şapkadan tavşan çıkarmaya benzemez demiştiniz inanmak ve sabretmek gerekir demiştiniz. Teşekkür ederim.


Eşimle evliliğimde mutlu değildim sürekli aramızda sorunlar vardı, evliliğimi ailemin baskısıyla yapmıştım ve bir türlü mutlu olamıyordum zamanla severim diye düşünüyordum ama sevemedim. Eşimle ayrılmak istediğimi söylediğimde eşim karşı çıktı, eşim karşı çıktıktan sonra ailemde karşı çıktı. Bir arkadaş ortamında sizinle ilgili referans alınca sizinle iletişime geçtim. Amacım eşimin kendi isteğiyle benden ayrılmayı istemesi ve beni bırakmasıydı. Bunun için vefk önerdiniz bana ve hazırlayıp gönderdiniz. Vefki 41 gün üzerimde taşıdım kurallara uydum duamı okudum, sizi aradım bakım yapıp vefk çalışıyor dediniz yapmam gerekenleri söylediniz. Çalışan bir vefkin süresinin olmayacağını ama bizim öngördüğümüz tarih sizin için bu işlemi takip eden bir ay ile üç ay arasıdır dediniz. İşlemi yaptıktan yaklaşık 20 gün sonra eşimle bir tartışma yaşadık bunun üzerine eşim artık seni sevmiyorum seninle birlikte olmak istemiyorum bu iş bitsin dedi ve evden ayrıldı, hemen boşanma davası açmış. Bu ızdırap dolu evlilikten sizin vesilenizle kurtuldum Allah razı olsun.


Dört yıllık bir ilişkinin ardından sevgilim tarafından terk edildim, ortada bir sebep yoktu dediği tek sebep artık eskisi gibi hissetmiyorum ve evliliğe hazır değilim demesiydi. Bunun üzerine kendi çevremde iki hocaya gittim ancak sonuç alamadım. İnternet üzerinde araştırma yaparken rastladığım iki medyum hoca diye kendini tanıtan insana başvurdum.Bunlardan biri parayı aldıktan sonra ortadan tamamen kayboldu. Diğeri ise birşeyler göndereceğini söyledi gönderdi bir daha telefona çıkmadı başka numaradan aradım sesimi duyduğu anda yüzüme kapattı. Bu işler inanç meselesidir ve Allahın izniyle evrende herşey olur bunun bilincindeyim ama insan karşısında muhattap bulamayınca bunun adı maalesef başka oluyor. Bir gün sizin paylaşımlarınıza denk geldim bu sefer araştırarak gideceğim dedim. Yaptığım araştırmalarla sizin çok uzun zamandan beri bu işi yaptığınızı ve dürüst bir insan olduğunuzu öğrendim. Çok yoğun olduğunuz için ulaşmamam baya bir zor oldu. Durumu analiz ettiniz ve çalışmamı yaptınız. Vermiş olduğunuz teknikleri kullandım. Bu sürede size sorular sorduğumda sağolun beni yanıtsız bırakmadınız ancak telefonunuz çok yoğun düşürmek çok güç bu yüzden ben e-posta kullanmayı tercih ettim. 2,5 ay sonra ortalama sevdiğim bu geçen sürede düşündüğünü işlerini yerine koyduğunu bir evlilik yapacaksa en uygun kişinin ben olduğumu düşündüğünü söyleyerek benden bir şans daha istedi ben ona bu şansı verdim ,ilk başlarda biraz soğuk durduğunu söyleyebilirim ancak zaman geçtikçe eskisi gibi oluyoruz. Size teşekkür ederim, şunu söyleyeyim olumlu sonuç alamasaydım bile sizin için farklı düşünmezdim çünkü elinizden geleni yaptınız.


Erkek arkadaşımla 3 senedir oldukça sorunlu bir ilişki yaşıyorduk. her seferinde olmadık şeylerden dolayı benden ayrılıyor ve hep bir arada duruyorduk. Vefkten sonra bu sefer benden kaynaklı sorunlar olmasına rağmen kendi aradı ve sana nasıl böyle bağlandım dedi.Ben olmuyor dedim o uzlaşmaya çalıştı. Şimdi de Olcay beyle evlilik vefki yapacağız. Eğer bu da olursa önce Allah’ın izni sonra Olcay bey’in üstün özellikleriyledünyanın en mutlu insanı olacağım. Özellikle birşeyi belirtmek isterim ki Olcay bey’in para konusundaki anlayışı onun kar etmekten çok kul duasına önem verdiğinin açık bir göstergesidir.


İlişkilerim ve özel işlerimin hepsi sonuna ulaşmadan sebepsiz yere bitiyordu. Hiçbir ilişkimde mutlu olamadım bana karşı istekli olan insanlar bir süre sonra yapamıyorum deyip hiçbir sebep göstermeden beni bırakıyorlardı. İşyerimde yeterince çalışmama rağmen benden sonra gelen insanlar benden yüksek konumlarda bulunurken ben senelerce durduğum yerde sayıyordum. Bir çok insana danıştım bunlar hep bende büyü olduğunu söylediler. Bu büyüyü bozduk dediler ancak hiçbir değişiklik olmadı hayatımda. Size geldiğimde sizin de aynı şeyleri deyeceğinizi düşünüyordum çünkü artık bu duruma ben de inanmıştım. Sizin bakım şekliniz tamamen farklıymış bana bunları matematiksel olarak gösterdiniz ve astrolojik olarak frekans düşüklüğüne bağlı olarak nasipsizlik yaşadığımı söylediniz. Bana bir vefk yaptınız, hala onu üzerimde taşıyorum herşeyden önce kendimi eskiye göre çok daha iyi hissediyorum, iş yerimde aynı yerdeyim hala ama insanların bana bakışlarının davranışlarının iyileştiğini söyleyebilirim. Geçen hafta hayatıma biri girdi şimdilik herşey yolunda inşallah daha iyi olacak sayenizde.


Eşimin ailesi evlendiğimizden beri evliliğimiz üzerinde söz sahibi olmaya çalışıyorlardı. Kayınvalidemlerle altlı üstlü oturuyorduk ve son zamanlarda evimizde huzur kalmadı. Eşimin ailesi yüzünden olur olmaz sebeplerden sürekli kavga ediyorduk, eşimin ailesi sürekli eşimi bana karşı dolduruyordu. Bir gün gene yalan bir olayın büyütülmesiyle büyük bir kavga ettik eşimin annesi açık açık bu evliliğin bitmesi gerektiğini söyledi ve eşim bunu onaylayarak beni evden annemin evine gönderdi. Bu tarihten sonra eşim iletişimi benimle tamamen kesti bu arada birkaç kişiye danıştım ancak bir çözüm bulamadım. Arkadaşım sizin numaranızı bana verdi ve sizinle görüştük amacım eşimle oradan başka bir yere taşınıp tekrardan yuvamı kurtarmak ve huzurlu yaşamaktı. Bana vefk yaptınız 41 gün taşıttınız. Ondan sonra bazı işlemler söylediniz onlarıda yaptım. Bu zamana kadar hiçbir gelişme olmaması beni umutsuzluğa sürükledi ancak siz moralimi yüksek tutmamı sağladınız. Üç ay içinde çalışan vefk netice verir dediniz ben bu süreyi bekleyip beklememek konusunda kararsız kaldım çünkü eşimi tamamen kaybetmekten korktum ama beklemekten başka çarem yoktu. Ardan bir ay geçti yaklaşık olarak eşim telefon açarak beni buluşmaya çağırdı söyleyeceklerim önemli dedi. Ben sizi aradığımda boşanmak istediğini söyleyecek dedim ve ağlıyordum. Siz gidin bana bilgi verin dediniz. Gittim, eşim hatasını anladığını söyledi ve tekrar eve dönmemi istediğini söyledi. Ben cesaretimi toplayıp başka yere taşınalım dediğimdeyse sen nasıl istersen öyle olsun dedi. O semtten taşındık şimdi eşimle yeni evimizdeyiz Allaha şükür huzurum yerinde, size desteğiniz için teşekkür ederim.


Olcay bey, kuantum çalışmalarını ve vefk çalışmalarını bir arada yürütme konusunda sizinle anlaşmıştık durumun zor olduğunu söylediniz ve çalışmalara başladık mucizevi bir şekilde siz iki buçuk ay falan çalışacağız kendinizi ona göre hazırlayın ama önce olursa bizim için ne ala dediniz.Senden nefret ediyorum diyen adam mucizevi bir şekilde parmağına yüzzüğünü taktı ve seni seviyorum dedi.Anlam veremiyorum en iyi zamanımızda bana aşkım sevgilim demeyen insan bana son bir haftadır bu şekilde hitap ediyor. Ben sizin tavsiyenize uyacağım tabi ki çalışmalara devam edeceğiz yerine oturması için ama size bu referans yazısını hemen göndermek istedim. Yayınlarsanız sevinirim.


“Terketmek ne kadar kolay sen kolay olanı seçtin, önce benden sonra senden sonra da aşkımızdan geçtin. Yıkılasın demem sana, yıkılma ki ölmeyesin, neler çeker insan bir düş ki sen de göresin.” Size ilk kez mail atarken bu dizeler kulağımda çalınıyordu kafam çok karışık kalbim çok kırıktı. Ben ömrümü feda ettiğim kız tarafından terkedilmiştim sebep olarak aileler gösterilmişti. Biz severek ayrılmak zorunda kaldık diyebilirim. Bana sunulan sebep mezhep ayrılığı.Sevdiğim kızın ailesi benim sunni olmamdan ötürü benimle evlenmesine izin vermediler oysa beni tanıma girişiminde bile bulunmamışlardı. Bizi ayırdılar,sevdiğimi soğuttular size geldim çalışmaya başladık çalışmamız tam tamına sonuç alana kadar geçen süreyi takvimde her gün çizdim 5 ay 26 gün sonunda sevdiğimle tekrar bir araya geldik dediğiniz gibi aile ile alakalı çalışmayıda bitirdik o katı kurallarla olmaz diyen insanlar nasılda ciddiyse niyeti gelsinler dediler hala anlamış değilim,hem kız arkadaşımın ailesi ikna oldu hem de kız arkadaşım korkularını yendi minnettarım.


İnsan gerçekten hayatının merkezine sadece ve sadece birisini yerleştirirse hayatı boyunca hem ona bağımlı kalıyor hem de onu hayatından çıkarması neredeyse imkansızlaşıyor eğer o kişi hayatından çıkmak isterse de geriye kalan depresyon demiştiniz sizinle ilk telefon görüşmemde. Bakım denince insanlar genelde gelecek tabiri beklerler, siz bakım neticesinde kurduğunuz bu cümlelerle benim son 5 yılımın özetini geçmiştiniz,tam olarak dediğiniz bu şekilde olmayabilir ama tüylerim o anı düşününce diken diken oldu bir kez daha. Bana bu konularda yapacağınız çalışmaları mail ile bildirdiniz ben kafama takılan sorular için sizi bir kez daha aradığımda o soruları cevapladınız. İnsan nedense bu tarz durumlarda anını kurtarmak adına mükemmel şeyler duymak istiyor şimdi düşününce daha iyi anlıyorum. En sonunda şeytanın verdiği vesvese ile kesin mi diye size sorduğumda , siz birkaç saniye durakladınız. Ne duymak istediğinizi biliyorum dediniz bana ama sırf şu an sizi tatmin etmek adına “kesin” dersem daha baştan Allaha şirk koşmuş olurum dediniz,ben hiçbir çalışma için daha doğrusu dünyada hiçbir şey için kesin diyemem onu Allah bilir biz kul olarak elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz, dediniz. Ardından benim size verebileceğim tek garanti ömrüm vefa ederse sizin için elimden gelenin en iyisini yapacağımdır, ama %100 kesin çözümdür dememi bekliyorsanız bunu diyemem bunu en başında söylüyorum eğer duymak istediğiniz buysa bunu diyene gidiniz dediniz. Düşünmek için süre istedim sizden, o arada birkaç kişiyle görüştüm milyon kere kesin dediler bana, onlara gittim ödememi yaptım bir daha telefonuma çıkmadılar en sonunda telefona çıkıp beni tehdit ettiler sonra size geldim aynı şeyleri bir daha konuştuk. Çalışmaya başladık, benim için uygun bütçeli olan vefk çalışmasını yaptık. Kargom geldi içinde herşey tarif edilmişti. Uyguladım 40 gün üstümde taşıdım 41.günde sizi aradım bana ne yapamam gerektiğini söylediniz. Bunu yaptım aradan 23 gün geçti karşıdan ilk kez bir mesaj aldım.Bir süre mesajlaştık bir hafta sonra buluştuk. Bana elinde yüzükle geldi evlenme teklif etti , 3 hafta sonra istemeye gelecekler hocam, Allah sizi vesile kıldı bu şekilde oldu bu süreçte benide sınadı dediğiniz gibi. Şu an herşey çok güzel,teşekkür ederim.


Olcay bey iyi akşamlar dilerim, bana yapmış olduğunuz işlemin neticesinde sevgilim 4.günündü akşam bana gelmek istediğini söyledi ben sizinle konuştuklarımı hatırlayarak sevgilimi kabul etmedim ancak daha sonra size sorduğumda keşke kabul etseydiniz dediniz bir hafta sonra bu sefer bana konuşmak istediği önemli bir şey olduğunu belirttiği bir mesaj gönderdi ben de ona akşam gelebileceğini söyledim.Akşam geldi konuştuk, ben senden ayrı kalamıyorum seni özlüyorum biz seninle görüşmeye devam edelim ama eskisi gibi olmaz senin arkadaşlığına ihtiyacım var dedi.Bende bu kadar şey yaşandıktan sonra böyle birşeye rzı olmayacağımı söyledim. Sen bilirsin dedi sinirlendi ve kalkıp gitti ben sizin tavsiyenizle aynı şekilde devam ettim şu anda işlemin 34.günü , dün yani 33.günde benimle sevgili olmak istediğini belirtti , yardımlarınız için teşekkür ederim.


Hocam merhabalar, size nişanlımın yeniden bana dönmesi için vefk çalışması yaptırmıştım. Siz vefki hazırlayıp bana gönderdiniz yaklaşık 15 gün sonra hayatımda değişiklikler olmaya başladı. Benim unuttuğum insanlar, eski sevgililerim ve hiç ummadığım insanlar benimle iletişime geçtiler ancak asıl vefki yaptırdığım kişi bir türlü benimle irtibata geçmedi. 41.günde vefk çalışıyor dediniz uzun süre bekledim ama bu artarak devam etti yani yaptırdığım kişi gelmedi ama onun dışında çok farklı insanlar geldi yani kısmetim açıldı vefkin çekim gücüyle ben bunların hiçbirini istemiyorum sadece onu istiyorum diye hayıflanırken size beklenmedik bir durum oldu ve bir ortamda benimle alakalı olan bir kişiye bir süre sonra bende duygu beslemeye başladım ve aşık oldum şu an hayatımda yaptırdığım insan yok ama hayatımdaki insanla çok mutluyum buna da bu vefk vesile oldu, bu süreçte beni yanıtsız bırakmadığınız için, hep ilgilendiğiniz için ve bu şekilde hayatıma yön vermeme vesile olduğunuz için teşekkür ederim.


Olcay hocam size bir dizi sıkıntı için başvurdum, bana farklı bir çalışma metodu izlediniz malzemeleri ilk başta yüksek maliyetli olduğu için karamsardım ama yapmaktan başka çarem yoktu. Bana yapmış olduğunuz çalışmanın uygulama aşaması 9 gün sürdü uygulamasından sonra 8 gün bekledim ve amacıma ulaştım. Verdiğim paraya değdi, emeğinizide karşılayacağımdan şüpheniz olmasın. Allah kolaylık versin.


2007 senesinden beri işlerim gün geçtikçe kötüye gidiyordu ve nereye elimi atsam kuruyordu artık hayata karşı başarılı olabileceğim inancını gittikçe kaybetmiştim, bir çok yere gittim ama üzerinde büyü var dediler hep ve saçma sapan şeyler yaptılar bunlarla zaman kaybettim ve zaman geçtikçe maddiyatım ve maneviyatım zarar gördü. Bir arkadaşım vasıtasıyla sizinle iletişime geçtiğimde siz bana bu başımdan geçenleri hemen hemen anlattınız büyüye ve ya sihire bağlı olmayan ancak frekans düşüklüğüne ve astral çekim alanlarına bağlı olarak kısmet kapalılığı yaşadığımı söylediniz. Kuantum seanslarınıza ve buna dayanan vefk ile bana yardımcı oldunuz. Şimdilerde Allaha şükür para kazanabilmeye borçlarımı ödemeye başladım daha da iyi olacağı inancını taşıyorum artık ve bu inançla yaşıyorum bu inançla çalışıyorum. Bunun bilimsel bir iş olduğunu gösterdiniz bana,size minnettarım.


Yaptırdığım uygulama tutunca bir süre buraya yazmayı düşünmedim ama sizin yaptıklarınızdan sonra bunun bir borç olduğunu düşünüyorum. Siz zaten gelişmeleri biliyorsunuz neler oldu neler sonucunda ben sizinle görüştüm ve işlemin tutma süresinde olanları çok şaşırtıcıydı cidden bu bir mucize. Demek istediğim şu bunun için büyü diyenler var günah diyenler var ama benim içim okadar rahat ki anlatamam. Bir erkek gelicek bana güven vericek yeminler edicek beni istediği gibi kullanıcak ve sonra canı istedi diye terk edicek. Ve ben hakkımı aramayıp bir köşeye çekileceğim. Ben bunu hak etmedim ve hak ettiğimi almam gerektiğini düşündüm şükür ki ilk aradığım kişi Olcay bey gerçekten sözü özü bir medyum çıktı hayal kırıklığına düşmedim. Hak ettiğimide aldım. Şuan hayatımdaki her şey çok çok güzel. Bunun herkese nasip olmasını dilerim. Olcay bey sizede sonsuz teşekkürler.


Benim bu işe başladığımda çok inancım yoktu açıkçası sadece küçük bir umut vardı içimde. Kabullenmiş gibiydim. Ama bir yerden de sürekli olacağı hissi vardı. Herkesin medyum arayıp bulma sürecini yaşadım, Olcay bey ile yüz yüze hiç görüşmedim ama sesinden bile güven verici birisi olduğu anlaşılyordu en azından ben öyle hissettim. İşlem bitti ben hala beklemedeyim olmadı tutmadı diyordum kendi kendime. Olcay beyi aradım işlemi kontrol edeceğini söyledi. Aradan biraz zaman geçtikten sonra o beni defalarca atlatmış olan ve ondan ayrıldıktan sonra hemen en yakın arkadaşım dediği kişi ile ilişki yapan adam arkadaşlarıma beni sormaya başlamış. Bana sadece haberleri geldi yaptıklarına pişmanmış falan filan, okadar sinirliyim ki benimle konuşma isteğini bile kabul etmedim. Ona geri dönmem ne yaparsa yapsın ben çevreme karşı düştüğüm durumdan kurtulmak istiyordum. Bana kızmayın bunun için çünkü yaşadıklarımı ben biliyorum, sürünsün istiyorum. Şuan arkadaşlarıma beni çok sevdiğini, bir ortamda karşılaştırın konuşalım vs diyormuş. Elbetteki kabul etmem bunu. Ben istediğim şeyi aldım. Bunun için çok teşekkür ederim size.


Olcay bey sizinle ilk konuşmamızdan, işlemlerin yapılmasından sonra yaklaşık 3 ay gibi bir süre geçti. Unutacağınızı sanmıyorum iki öğrenciydik. Ev arkadaşım ilk sevgilisi ile baya kötü şeyler yaşayıp ayrıldıktan sonra bir sürü kişiyle birlikte oldu ama onu unutamadı. Bende geçen yıl birisi ile tanıştım bu yıla doğru oda kötü bir şekilde bitti. Ben ev arkadaşım gibi karşılamadım bunu dedim ev arkadaşımada medyumlarla konuşalım diye. Oda ilk sevgilisi için yaptıracaktı aradan çok uzun zaman geçmişti ama unutamamış. Bir sürü medyum aradık, aslında üzgündük ama gülüyorduk neden bilmiyorum. Sonra Olcay bey piyasaya daha hakim olduğu için daha cazip geldi. Bize çokta güzellik yaptı. İşlemlerin sonucunda benimki aramaya başladı bende açtım yine gülüyordum barıştık yani. Ev arkadaşımınkinden hiç ses yoktu. Onunki olmadı heralde uzun zaman oldu diye düşündük o dayanamadı mesaj atıcam dedi atma dedim attı. Parfüm şişen bendeymiş kaç yıl sonra kutuda buldum ve özlediğimi fark ettim diye. Çocukta cevap olarak günlerdir aklıma sen gelip durdun ama aramaya cesaret edemiyordum dedi bende özledim dedi. Okuduğumuz şehre geliceğini söyledi görüşürüz istersen dedi ve görüştüler. Şuan hala konuşuyorlar. Bu arkadaşımla ikimizin büyük sırrı olarak kalıcak. Olcay bey bilir olayları anlatırkenki heycanımızı ikimiz içinde mucize bir olay benim ilişkim için belki bir nebze mümkün gözüyle bakılsada ev arkadaşımınki imkansızdı. Asıl mucize onunkisidir. Bunun için ve diğer her şey için teşekkür ederim kendi adıma ve arkadaşımın adına.


Ben Olcay beyi ilk aradığımda konuyu anlatmaktan biraz çekindim çünkü arkadaşıma aşıktım beni arkadaşı olarak gören birisine bunu ortak arkadaşlarımıza bile söylememiştim çekindiğim için ama onun beni arkadaş olarak gördüğüne emindim çünkü daha önceden benim bir arkadaşımla çıkmıştı bu yüzden kimseden ağzını aramalarını söylemedim. Çıktığı çocuklarla her ayrılmasında yanıma gelip üzgün bakmasınada dayanamıyorum başkasıyla birlikte görmeyede. Sürekli yan yanayız yani onun gözlerine bakmak bile onu sevmeye yetiyoken o birde öyle güzel gülümsüyorki her geçen gün aşkım artıyordu halbuki çok uğraştım bitirmeye. Diğer herkes ona zarar verirdi ama ben vermezdim. Olcay beyle konuştum içimi rahatlattı ve sürekli beraber olduğumuz için daha kolay olacaktı. Bir gün bana sen neden kimseyle çıkmıyosun dedi sana arkadaşlarımdan ayarlayabilirim dedi ben bir an tutmadı tutsaydı böyle demezdi diye düşündüm ama ardından şunu söyledi ikimizde yalnızız hadi sevgili olalım. Bunu o an şakasınada söylese koluma sarılmasından ve ses tonundan ilk defa altında bir gerçek olduğunu sezdim. Bende olur dedim el ele tuttuk ve yürüdük. Şakayla karışık bir gerçeklik vardı daha çok vakit geçirmek istiyodu benimle ve bir gün bana benden hoşlandığını ama arkadaş olduğumuz için söyleyemediğini söyledi. Bende aynı şekilde karşılık verdim. Tuhaf bir duyguydu benim için rüyalarım gibiydi. Arkadaşlarımız çok sevinerek karşıladı bu durumu. Durumun böyle olmasında Olcay beyin emeği vardır hakkı ödenmez çok teşekkür ederim.


Olcay hocam sizin için hergün dua ediyorum teşekkür yetmez bu yaptıklarınız için. Benim gibi kocası tarafından aldatılan bir çok kişi geliyordur eminim ama hatırlarsınız benim kocam hem aldatıyordu hem içiyordu sürekli hemde gitmiyordu beni böyle yaşamaya mecbur etti. Ne çevreden utandı çekindi ne benden ne de çocuğumuzdan. Benim aklıma gelmezdi sizi aramak komşum önerene kadar. İçimde hep bir korkuyla başladım bu işe neden çekindim bilmiyorum tedirgindim. Şuan içimdeki huzuru siz biliyorsunuz evimin huzurundan olduğu kesin mutluyum. Kocam çok değişti eskisi gibi değil artık beni sevdiğini bile düşüneceğim neredeyse. Ailelere böyle yardım ederek yuvalarını kurtararak çok sevap kazanıyorsunuz Allah sizden bin kez razı olsun. Herhangi birisinde böyle bir durumla karşılaşırsam gözüm kapalı sizi önereceğim. En azıdan doğru bir şeylere vesile olurum. Sizde bana hakkınızı helal edin bir sürü soru sorup sizi baya bi meşgul ettim. Her şey için sonsuz teşekkürler Rabbim sizi korusun.


Gerçekten olurmu görene kadar inanmazdım buna şuan beni sevmediği sadece oyanlandığını bildiğim kişi ile gerçekten sevgiliyiz. Beni sevmeyen birisinin sonrasında deli gibi aşık olması kıskanması bensiz yapamamasını görmek özellikle bu kişinin aşık olduğunuz kişi olması nasıl bir duygu sizinle çalışan bir çok kişi bilir. Benim durumumda bir çok kişiden farklı değildi unutmak için alkol sigara türlü türlü şeyler ama bunlar fayde etmiyor hatta daha kötü bir şey sürekli daha çok düşündürüyor. Buna bir çözüm bulmam lazımdı her şeyi deneyebilirdim her yol benim için uygundu yeterki o benim olsun ve odluda. Ümütsizliğe kapılan kardeşleriminde bu duyguyu tadmasını dilerim. Olcay bey sizi ilk aradıktan sonra vazgeçmiştim yaptırmam zaten olmaz ben napıyorum dedim. Ama demektende zarar gelmezdi. Daha fazla vakit geçmeden hızlı karar almalıydım ve en doğru kararı almışım. Onu canımdan çok seviyorum oda beni aynı şekilde seviyor bundan sonrada böyle olacak. Benim için yaptıklarınızı ölene kadar unutmam.


Yaptırdığım uygulama tutunca bir süre buraya yazmayı düşünmedim ama sizin yaptıklarınızdan sonra bunun bir borç olduğunu düşünüyorum. Siz zaten gelişmeleri biliyorsunuz neler oldu neler sonucunda ben sizinle görüştüm ve işlemin tutma süresinde olanları çok şaşırtıcıydı cidden bu bir mucize. Demek istediğim şu bunun için büyü diyenler var günah diyenler var ama benim içim okadar rahat ki anlatamam. Bir erkek gelicek bana güven vericek yeminler edicek beni istediği gibi kullanıcak ve sonra canı istedi diye terk edicek. Ve ben hakkımı aramayıp bir köşeye çekileceğim. Ben bunu hak etmedim ve hak ettiğimi almam gerektiğini düşündüm şükür ki ilk aradığım kişi Olcay bey gerçekten sözü özü bir medyum çıktı hayal kırıklığına düşmedim. Hak ettiğimide aldım. Şuan hayatımdaki her şey çok çok güzel. Bunun herkese nasip olmasını dilerim. Olcay bey sizede sonsuz teşekkürler.


Benim bu işe başladığımda çok inancım yoktu açıkçası sadece küçük bir umut vardı içimde. Kabullenmiş gibiydim. Ama bir yerden de sürekli olacağı hissi vardı. Herkesin medyum arayıp bulma sürecini yaşadım, Olcay bey ile yüz yüze hiç görüşmedim ama sesinden bile güven verici birisi olduğu anlaşılyordu en azından ben öyle hissettim. İşlem bitti ben hala beklemedeyim olmadı tutmadı diyordum kendi kendime. Olcay beyi aradım işlemi kontrol edeceğini söyledi. Aradan biraz zaman geçtikten sonra o beni defalarca atlatmış olan ve ondan ayrıldıktan sonra hemen en yakın arkadaşım dediği kişi ile ilişki yapan adam arkadaşlarıma beni sormaya başlamış. Bana sadece haberleri geldi yaptıklarına pişmanmış falan filan, okadar sinirliyim ki benimle konuşma isteğini bile kabul etmedim. Ona geri dönmem ne yaparsa yapsın ben çevreme karşı düştüğüm durumdan kurtulmak istiyordum. Bana kızmayın bunun için çünkü yaşadıklarımı ben biliyorum, sürünsün istiyorum. Şuan arkadaşlarıma beni çok sevdiğini, bir ortamda karşılaştırın konuşalım vs diyormuş. Elbetteki kabul etmem bunu. Ben istediğim şeyi aldım. Bunun için çok teşekkür ederim size.


Olcay bey sizinle ilk konuşmamızdan, işlemlerin yapılmasından sonra yaklaşık 3 ay gibi bir süre geçti. Unutacağınızı sanmıyorum iki öğrenciydik. Ev arkadaşım ilk sevgilisi ile baya kötü şeyler yaşayıp ayrıldıktan sonra bir sürü kişiyle birlikte oldu ama onu unutamadı. Bende geçen yıl birisi ile tanıştım bu yıla doğru oda kötü bir şekilde bitti. Ben ev arkadaşım gibi karşılamadım bunu dedim ev arkadaşımada medyumlarla konuşalım diye. Oda ilk sevgilisi için yaptıracaktı aradan çok uzun zaman geçmişti ama unutamamış. Bir sürü medyum aradık, aslında üzgündük ama gülüyorduk neden bilmiyorum. Sonra Olcay bey piyasaya daha hakim olduğu için daha cazip geldi. Bize çokta güzellik yaptı. İşlemlerin sonucunda benimki aramaya başladı bende açtım yine gülüyordum barıştık yani. Ev arkadaşımınkinden hiç ses yoktu. Onunki olmadı heralde uzun zaman oldu diye düşündük o dayanamadı mesaj atıcam dedi atma dedim attı. Parfüm şişen bendeymiş kaç yıl sonra kutuda buldum ve özlediğimi fark ettim diye. Çocukta cevap olarak günlerdir aklıma sen gelip durdun ama aramaya cesaret edemiyordum dedi bende özledim dedi. Okuduğumuz şehre geliceğini söyledi görüşürüz istersen dedi ve görüştüler. Şuan hala konuşuyorlar. Bu arkadaşımla ikimizin büyük sırrı olarak kalıcak. Olcay bey bilir olayları anlatırkenki heycanımızı ikimiz içinde mucize bir olay benim ilişkim için belki bir nebze mümkün gözüyle bakılsada ev arkadaşımınki imkansızdı. Asıl mucize onunkisidir. Bunun için ve diğer her şey için teşekkür ederim kendi adıma ve arkadaşımın adına.


Ben Olcay beyi ilk aradığımda konuyu anlatmaktan biraz çekindim çünkü arkadaşıma aşıktım beni arkadaşı olarak gören birisine bunu ortak arkadaşlarımıza bile söylememiştim çekindiğim için ama onun beni arkadaş olarak gördüğüne emindim çünkü daha önceden benim bir arkadaşımla çıkmıştı bu yüzden kimseden ağzını aramalarını söylemedim. Çıktığı çocuklarla her ayrılmasında yanıma gelip üzgün bakmasınada dayanamıyorum başkasıyla birlikte görmeyede. Sürekli yan yanayız yani onun gözlerine bakmak bile onu sevmeye yetiyoken o birde öyle güzel gülümsüyorki her geçen gün aşkım artıyordu halbuki çok uğraştım bitirmeye. Diğer herkes ona zarar verirdi ama ben vermezdim. Olcay beyle konuştum içimi rahatlattı ve sürekli beraber olduğumuz için daha kolay olacaktı. Bir gün bana sen neden kimseyle çıkmıyosun dedi sana arkadaşlarımdan ayarlayabilirim dedi ben bir an tutmadı tutsaydı böyle demezdi diye düşündüm ama ardından şunu söyledi ikimizde yalnızız hadi sevgili olalım. Bunu o an şakasınada söylese koluma sarılmasından ve ses tonundan ilk defa altında bir gerçek olduğunu sezdim. Bende olur dedim el ele tuttuk ve yürüdük. Şakayla karışık bir gerçeklik vardı daha çok vakit geçirmek istiyodu benimle ve bir gün bana benden hoşlandığını ama arkadaş olduğumuz için söyleyemediğini söyledi. Bende aynı şekilde karşılık verdim. Tuhaf bir duyguydu benim için rüyalarım gibiydi. Arkadaşlarımız çok sevinerek karşıladı bu durumu.
Durumun böyle olmasında Olcay beyin emeği vardır hakkı ödenmez çok teşekkür ederim.


Olcay hocam sizin için hergün dua ediyorum teşekkür yetmez bu yaptıklarınız için. Benim gibi kocası tarafından aldatılan bir çok kişi geliyordur eminim ama hatırlarsınız benim kocam hem aldatıyordu hem içiyordu sürekli hemde gitmiyordu beni böyle yaşamaya mecbur etti. Ne çevreden utandı çekindi ne benden ne de çocuğumuzdan. Benim aklıma gelmezdi sizi aramak komşum önerene kadar. İçimde hep bir korkuyla başladım bu işe neden çekindim bilmiyorum tedirgindim. Şuan içimdeki huzuru siz biliyorsunuz evimin huzurundan olduğu kesin mutluyum. Kocam çok değişti eskisi gibi değil artık beni sevdiğini bile düşüneceğim neredeyse. Ailelere böyle yardım ederek yuvalarını kurtararak çok sevap kazanıyorsunuz Allah sizden bin kez razı olsun. Herhangi birisinde böyle bir durumla karşılaşırsam gözüm kapalı sizi önereceğim. En azıdan doğru bir şeylere vesile olurum. Sizde bana hakkınızı helal edin bir sürü soru sorup sizi baya bi meşgul ettim. Her şey için sonsuz teşekkürler.


Gerçekten olurmu görene kadar inanmazdım buna şuan beni sevmediği sadece oyanlandığını bildiğim kişi ile gerçekten sevgiliyiz. Beni sevmeyen birisinin sonrasında deli gibi aşık olması kıskanması bensiz yapamamasını görmek özellikle bu kişinin aşık olduğunuz kişi olması nasıl bir duygu sizinle çalışan bir çok kişi bilir. Benim durumumda bir çok kişiden farklı değildi unutmak için alkol sigara türlü türlü şeyler ama bunlar fayde etmiyor hatta daha kötü bir şey sürekli daha çok düşündürüyor. Buna bir çözüm bulmam lazımdı her şeyi deneyebilirdim her yol benim için uygundu yeterki o benim olsun ve odluda. Ümütsizliğe kapılan kardeşleriminde bu duyguyu tadmasını dilerim. Olcay bey sizi ilk aradıktan sonra vazgeçmiştim yaptırmam zaten olmaz ben napıyorum dedim. Ama demektende zarar gelmezdi. Daha fazla vakit geçmeden hızlı karar almalıydım ve en doğru kararı almışım. Onu canımdan çok seviyorum oda beni aynı şekilde seviyor bundan sonrada böyle olacak. Benim için yaptıklarınızı ölene kadar unutmam


Benim geçen yıl yaşadıklarımı Allah hiçbir kadının başına vermesin. Bir kadın için onur kırıcı davranışlara maruz kalmak ve aşık olduğu adam tarafından bunları yaşamak nasıl bir şey hatırlamak dahi istemiyorum. Olcay hocayı aradığımda olayların üzerinden 4 ay geçmişti. 4 ay neden bekledim bilmiyorum üzülmekle meşguldüm zaten doğru düzgünde düşünemiyordum. Kendime acıyarak bir ömürü geçiremezdim. Olcay hoca ile ilk çalışmamızda ben biraz sabırsız davrandım beklemek okadar uzun gelmiştiki dayanamadım. Sürekli Olcay hocayı arayıp hergün sormuştum ne olduğunu. İşlem tutmamış. Yeni bir işlem için ısrar ettim. Yeni bir işlem yaptık tabikide başlandığından sonra ikinci işleme kadar geçen süre beni iyice boğdu. İkinci işleme başlandı ve bittiğinde yine o bekleme sürecine girdim. Bu sefer içimde kesin olacağına dair hisler vardı. Her gün yataktan kalkerken aynı şey ile kalkıyordum asla umutsuzluğa düşmedim. Aradan çok zaman geçti ama ben her gün onun özür dileyip dönmesini bekledim. O anı hiç unutmuyorum sabah uyandım ve telefonumda 5 cevapsız arama vardı. Kalp atışlarımı hala hatırlarım hiç beklemediğim bir andı. Cevap vermedim tekrar aramasını bekledim ve aradığında hemen açtım. Konuştuk ona bağırdım kızdım nefret ettiğimi söyledim içimde ne kadar öfke varsa döktüm, seni seviyorum affet beni demesiylede affettim. Nasıl affetmem benim için çok değerli. Şuan üzerime titrer oldu. Olcay hocam ne desem az. Bana destek olup en kötü anımda elimden tuttunuz.


Ben uğrunda ölümü bile göze aldığım kızı başkası ile gördüğüm günü ölsem unutmam. Çok kötü bir his o an ikisinide öldürmek istedim. Neden ben değilde bir başkası benim neyim eksikti ben ne verememiştim ona. Ayrıldık ben yine barışırız diye beklerken hemen ardından birisi ile sevgili oldu. Bana çevremden beni hiç sevmediğini söyleyenler olmuştu ama ben buna hiç inanmamıştım. Sonra Olcay beye denk geldim internette ve mail attım. Gelen cevaba karşılık aradım konuştuk ve işlemi yaptırdım. Bekle bekle sevdiğim kız hala o adamla birlikte hala bana karşı hiçbir yönelme yok. Acaba dolandırıldım mı diye ikileme düştüm. Diğer yorumları okuyup işlemi tutanları gördüğümde içim rahatladı ve Olcay beye söyledim bu durumu. İşlemi kontrol ettiğini ve olmaması gerektiğini zorlamanın gereği olmadığını söyledi. O benim kaderimde yok bunu anladım. Zaten bu sevgilisindende ayrılmış şimdi başka birisiyle. Keşke sevmiyorum diyebilsem ama seviyorum fakat artık biraz daha
olgunum bu konuda. Olcay beye sonsuz teşekkür ederim.


Daha önce Olcay bey ile çalışmış arkadaşlarım vardı hiç mantıklı gelmiyordu bu durum bana ama içten içe bende istiyordum yaptırmak. Çünkü elimden bir şey gelmiyodu arkadaşlarımın bana bu önerisini hep o şekilde bana gelecekse hiç gelmesin diyerek konuyu kapattım. Sadece kimsenin bunu bilmesini istemedim. Olcay beye en başından beri güvenmiştim çevremde canlı referansları vardı sonuçta onlar benim arkadaşlarım. Konuştuğumuzda durumu anlattığımda şu şekilde bir yol izlersek netice daha hayırlı olur dedi ve başladık. Sonucu beklemek sıkıntılıydı beklemek çok sıkıyo insanı. Aradan zaman geçtikçe bende olmadı diye düşündüm. Ve bitmişti benim için olmamıştı vazda geçmiştim zaten sonradan çevremden beni sorduğunu neler yaptığımı merak ettiğini felan duydum. Sevgilisi varmı diyomuş. Sonuç olarak tekrar birleştik. O zamandan beride aramız çok iyi. Teşekkür ederim her şey için.


Olcay hocamla tanışmadan önce başka bir medyuma işimi yaptırmıştım. Nasıl becerdiyse her şey daha kötü oldu. Ben ailemin istediğim kişiyle evlenmeme karşı çıkmamalarını istiyodum ama onlar bide bana başka birisini bulup evlenmemde zorladırlar. Medyum medyum gezerim artık diye düşündüm. Şanslıymışımki ikinci aradığım kişi Olcay bey sorunumu çözdü şükürler olsun artık ailem karşı çıkmıyor evliliğime. Ailemdeki herkes kapalı ve dindardır evlenmek istediğim kişi ise üniversiteden beri görüştüğüm küpeli yani görüntüde hippi tipli birisi tahmin edersiniz öyle kişilerden koca olmaz derler hep. Ama okadar iyi birisi beni mutlu edeceğini biliyorum kaldı ki seviyoruz birbirimizi ama ailem şiddetle karşı çıktı istemedi bize yakışmaz dedi. Ne dediysem ikna edemedim. Daha bir sürü kötü olay yaşadık. En son Olcay hocamın ilmine sığındım ve şuan nasıl olduysa kimse sesini çıkarmıyor. Hatta seviyorlar bile o küpeliyi çağırda konuşalım diyolar. Okadar mutluyum ki aileminde sevdiğim kişiyi sevmesi çok güzel. Sıkıntılarınıza derman arıyorsanız Olcay hocama güvenebilirsiniz arkadaşlar.


Herkese tavsiyem ben başka medyumlar tarafından dolandırılan birisi olarak diyorumki kesinlikle ilk olarak Olcay bey ile görüşün. Sonrasına gerek kalmaz zaten. Ben en son Olcay hocayı buldum beklide şanssızlığımdı beklide hayırlısı buydu bilmiyorum. Ne desemde aklınızda şüpheler kalıcaktır çünkü kolay değil herkes dolandırıcı. Olcay hoca beni bile böyle bir durumdan kurtardıysa herkes için her şeyi yapabilir. İmkansızsa benim işim gerçkten imkansızdı. Durumum özel olduğu için anlatmak istemiyorum. Olcay hoca özü sözü bir bi hoca bana neyin olabileceğini neyin olamayacağını söyledi asla boş yere ümit vermedi bana. Benim için yaptığı şey okadar yüce ki ne desem az kalır. Size kesinlikle diyorumki Olcay hocaya güvenip her şeyinizi anlatabilirsiniz size en doğru şekilde yardım edecektir.


Herkesin aldatılıp terk edildiği gibi bende terk edildim ve bende bu sorunumu medyum arayarak çözmeye çalıştım. Ama olmadı. Olcay hoca iyi bir hoca işinden yana herhangi bir tereddütüm yok. Zaten çok sancılı bir dönem geçirdik birlikte işlemin tutup tutmaması sürecinde yaptığım hatalar işlemi başa alıp tekrar yaptırmak derken bir şekilde bir şeyler engel oldu ve olmadı. Olcay hocamda istersen tekrar başa alabiliriz ama şansı çok düşük dedi. Ücrette almayacaktı benden bunun için çünkü kaçıncı deneme olacaktı ama ben istemedim bu seferde. Soğumuştum o kişiden o süre zarfında ve dahada iyi oldu sanki şimdi başka birisinden hoşlandım ve görüşmeye başladık. Olcay hocam hakkınız helal edin derdimi sıkıntımı çektiğiniz için size sonsuz teşekkür ederim.


Şimdi nasıl anlatırım bilmiyorum eminim bir çok kişi bana kızacaktır ama evliyken başkasına aşık oldum bu benim elimde olan bir şey değildi. Eşim beni seviyordu ama ben ondan çok soğumuştum yürütemiyodum yüzünü görmek bile istemiyodum. Boşanmak istedim ama beni bırakmadı. Ayrı yaşamaya başladık ondan boşanması içinde ısrar ediyodum ama inat etti beni bırakmayacağını söyledi. O bu şekilde davrandıkça daha çok tiksindim ondan nefret ettim. Yapacak bir şeyimde kalmadı onun benden ayrılması için birkaç medyum ile görüştüm. Olcay bey daha samimi geldi konuşmasından ve başladık. Çok kolay oldu bir anda oldu bitti iş artık eski eşimde beni sevmiyordu hatta boşanmak için o daha aceleci oldu. Belki sizlere bir yuvanın bu şekilde bitirilmesi kötü ve ayıp gelecektir ama ben pişman değilim. Şuan eskiden olduğumdan çok daha mutluyum. İşimi kolaylaştırdığı için Olcay beye minnettarım.


Olcay beyin en çok uğraştığı müşterisi benim galiba. Bizim tanışıp konuşmamızdan sonra ortalama bir yıl geçti. Bir yıl acı çekeceğime bir yıl umutla yaşadım ve boş bir umut değildi. Sonucunda istediğimi aldım. Bunun için 3 kez işlemleri tekrarladık ve her defasında Olcay bey bana bu kadar ısrarcı olma diyodu ama ben kafaya koydummu yaparım o iş olacaktı başka çaresi yok gerekirse 5 kez bile tekrar ederdim. Neyseki 3.de sonuç verdi. Olcay beyi aradım olduğunu söyledim gülüyordum. Olcay beyde gözün aydın dedi. En ısrarcı müşterisi olarakta tarihe geçmiş olmalıyım. Sizlere tavsiyem sakın pes etmeyin olmadı tutmadı diye üzülmeyin. Olcay bey iyi bir hoca bu lafıma güvenin ve benim gibi sizde mutlu olun isterim. Olcay hocam siz tanıdığım en sağlam insanlardan birisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.


Keşke Olcay hocamla çok daha evvel tanışmış olsaydımda mutluluğu daha erken bulsaydım. Geçirdiğim onca kötü zamana bakıyorum çekmek zorunda değilmişim bu kadarını. Adındanda belli olduğu gibi en çok gördüğüm her yere hakim olan medyum Olcay hocamdı. Bir insan bu kadar meşurken dolandırıcı olamaz diye düşündüm. İlk olarak mail attım sonra aradım konuştuk. İşimi çözebileceğini söyledi. Sonra başladık bitirdik ve buradayım mutlu bir şekilde isteklerim olmuş bir şekilde. Benim sorunumda beni sevmeyen eski sevgilimdi. Artık eski sevgilim değil tabiî ki. İşlemi aldım ve bekleme süresi içerisinde hemen gerçekleşti. Bu kadar hızlı olmasını beklemiyodum açıkçası. Hatta olması okadar hayaldi ki olmayacak diye alıştırmıştım kendimi. Neyse sonuçta oldu işte. Çok teşekkür ederim Olcay hocam.


Yorumları okudukça gözümde dahada değerlendiyosunuz hocam. Ama en çok sevabı benden kazandığınızı düşünüyorum. Kocası içen gezen çalışmayan eviyle ilgilenmeyen iki çocuk annesi bir kadının bu ızdırabına son verdiniz. Size ne dualar etsem azdır. Kocam şimdi melek gibi oldu. Evimizin huzurunu bozacak en ufak bir davranışı yok. Sizinle ilk konuştuğumuzda bu işi çözene kadar yardım edeceğinizi söylemiştiniz. Ve kolayca hallettiniz. Sizden Allah razı olsun bizim mutluluğumuzdan kat kat daha fazla mutlu olun Allah size sıkıntı yüzü göstermesin hocam.


Sonsuz teşekkür ile başlamak istiyorum sözüme. Olcay hocam siz birtanesiniz bunu kalpten söylüyorum. Bir kez bile kuşkuya şüpheye düşmeden çalıştım sizinle. Babacan tavrınız ve konuşarak bile insanı rahatlatmanız süper bir şey. Şuan tamda dediğiniz gibi oldu iki hafta içinde arar dediniz ve aradı. Biraz ağırdan al dediniz bende dediğiniz gibi yapıyorum ağırdan alıyorum çıldırıyor. Beni sevdiğini kanıtlamak için her şeyi yapıyor. Olcay hocamla çalışacak arkadaşlara tavsiyem dürüst ve samimi olmaları. Olcay bey size daha dürüst olacaktır ben yaşadım biliyorum iyi varsınız hocam.


Olcay abiye durumumu anlattığımda sakince halledilebileceğini söyledi. Olcay abi demek istiyorum çünkü bana hep bir abi gibi yaklaştı. İçime su serpildi resmen. Kız arkadaşımın ailesi beni kızlarına layık görmediler ve istemediler. Aklınıza gelebilecek her şeyi sorun ettiler. Beni ve ailemi küçümsediler sürekli. Kız arkadaşım beni seviyordu ama ailesine de bir şey diyemiyordu ve mecburen oda benimle görüşmemeye başladı. Bana olan sevgisinden şüphem yok ama aileside bir okadar istemiyordu. Aşk değer vermiyolar onlar için doğru olan kendilerine göre birinin daha mutlu edeceğiydi ama sevgi olmadan mutluluk nasıl olur bunu anlamadılar. Olcay abi bana bir uygulama yaptı ve aradan çok bir zaman geçmeden kız arkadaşım beni aradı ve ailesinin benimle görüşmek istediğini söyledi. Kalktım gittim beni sorguladılar ama ortam samimiydi ve işimiz oldu çokta güzel oldu. Olcay abi sen büyük bir insansın teşekkür az kalır.


Size tüm samimiyetimle söylüyorum Olcay beye günenerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Ben iyikide ikilemde kalmadım ve o zamanki mutsuz kederli günlerimden kurtuldum. Bazen aşk yüzünden bukadar üzülünürmü diyorum dünyada bir sürü insanın ne sıkıntıları var ama öyle demeklede olmuyo iste. İnsan birisine güveniyo mutlu olmak için kendini ona bağlıyo aşk gerçek eğer seviyorsan ve sevilmiyorsan çok acı. Hayatın bir gerçeğide bu ne çektim neler yaşadım ben bilirim. Anlaşılmayı bekleseydim eğer daha çok beklerdim iyiki Olcay bey ile konuştumda bu durumdan kurtuldum. Çok kolay oldu her şey bir an bile umutsuzluğa düşmedi. Allah sizden razı olsun Olcay hocam.


Benim için gerçek bir mucize varsa oda sevgilimin geri gelmesidir. Beni hiç sevmediğini benimle vakit geçirdiğini biliyodum herkes biliyodu ama sevdiğim için ne yapabilirdim görmedende duramadım ayrılmadım yani. O benden ayrılıcaktı biliyodum zaten ilgisizdi ben aramazsam konuşamayız ben mesaj atmazsam mesaj atmaz sadece ilgiye ihtiyaç duyduğunda benim yanımda olurdu ki başka birisini bulduğundada birdaha hiç görüşmedik. Düşündükçe sinirleniyorum çünkü kimse kimseyi böyle kullanmamalı benimde bir kalbim vardı ve o bunu unuttu. Bu tür şeyler için günah diyolar peki bu olan günah değimli yanınamı kalıcak onca şey. Öncelikle bayan arkadaşlarıma diyorumki asla onların yanına kar kalmasın bu tür şeyler. Ben Olcay beye anlattım meseleyi en doğru şekilde her şeyiyle yardım edeceğini söyledi ve sağolsun gerçekleşti tüm arzularım. Şimdi benimle barışma çabasında barışıcamda ama önce biraz daha çeksin istiyorum. Herkese beni sevdiğini söylesin istiyorum. Beni bu durumdan kurtardığı için Olcay beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım.


iki kere çalışma yaptınız birini düşürdüm hemen arjkasında ikincisini yaptınız . 41 günü bakım yaptınız . bu tam tutmadı ben ek çalışma yapacağım dediniz hadi onuda yaptınız oda bir işe yaramadı,benim için çok uğraştınız. sorduğumda da bana ben emek harcıyorum diyip bir sürü sitem ettiniz . bende artık sizin bu işi başaramayacağınız düşünüp . vazgeçtim. iyi emek harcadıysanız helalı hoş olsun dedim. çalışma şubatta yapıldı. temmuz ayındayız hiçbir şey yok


İşlemimin 15.gününde akşam üstü evime gidiyorum yolda mesaj geldi bu kadar erken olacağını beklemediğim için hemen bakmadım müzik dinliyodum eve geldiğimde telefonuma baktım ve kalbim duracaktı M…. den mesaj o mesaj ismini görmeyeli çok uzun zaman olmuştu ve o mesaj ismini görmeyi bile nasıl özlemişim anlatamam. Halimi hatrımı soran bir mesaj. Aynı şekilde cevap verdim ve beni aklından çıkaramadığını söyledi beni nekadar sevdiğini şimdi anladığını ve diğer kimsede bendeki sıcaklığı bulamadığını söyledi. O an mutlu olmam lazımdı ama başkalarında bendeki sıcaklığı bulamadığı lafını duyunca çok üzüldüm. Başkalarıda olmuştu yani. Allah kimseye sevdiğini bir başkasıyla görmeyi duymayı göstermesin bu acıyı yaşatmasın. Olcay hocam zaten geleceğinden emin gibi konuşmuştu ama çok hızlı oldu çok memnunum bu durumdan. Sadece bana bağlı olmasını istedim beni sevsin istedim ve olduda. Bunun içi ne desem az sizden Allah razı olsun hocam.


Çok umutsuzluğa düştüğünüz zamanlar olur ya artık hiçbir şey olmaz bitmiştir tükenmiştir. Sonra birden bir şey olur ve her şey yoluna girer. İşte Olcay bey ile tanışmam ve sonrası tamda böyleydi. Bana çok kızmıştı Olcay bey çünkü çok karamsardım hep olmaz diyodum bana öncelikle pozitif olmam gerektiğini söyledi. Önce bunun için uğraştık ve sonra işlemimizi yaptık. İçimde küçük bir umut vardı olacağına dair. Sonra bekledim bekledim yine bir şey olmadı. Olcay beyle konuştum olmadı işte dedim yine kızdı bana karamsarlık yok dedi işlemi kontrol etti ve bekledik ama yine bir şey olmadı. En artık bitmiş tükenmiştim kendi kendime söyleniyodum olmadı diye sonra hiç beklemediğim bir anda birden okulumun önünde gördüm onu kim için gelmiş olabilirdiki. Benimle konuşmaya gelmiş yürüdük birlikte konuştuk. Aklımda Olcay bey vardı bir an önce haber versem dedim. Söyledim ve bana her zaman pozitif olammı söyledi. Kötü düşünerek anca kötülüğü çekeriz dedi. Her şeyin yanında Olcay bey bana pozitif bir insan olmayı öğretti. Ona ne kadar teşekkür etsem az gelir.


Benimde sorunum herkesinki gibi aldatılmak ve sevilmemekti. Eşim beni aldatıyodu ve bunu saklamıyodu. Okadar yüzsüzleşmişki neredeyse beni dostuyla tanıştırıcak o derece. Sürekli beni onunla kıyaslayıp onun çok güzel olduğunu söylüyodu bide sana bak diyodu bu bi kadın için nekadar incitici bir durum bunu sadece yaşayan bilir. O ikininin ayrılmasıni istesemde ne yapabilirdimki elimde bi gücüm yok boşanmak istemiyorum yada boşansam ne yapacaktım bizim burada dul kadına iyi gözlede bakmazlar her yönden çökmüş durumdaydım. Sonra Olcay beyi çıkardı Allah karşıma. Sanırım bu kulumun çektikleri yeter dedi bilmiyorum bu büyük bir şanstı benim için. Kolayca çözüldü işim artık eşim sadece benimle ilgileniyor bana iltifatlar ediyor. Bu sanki bir rüya olmayacak bir şeydi ama oldu çok değişik bir his içerisindeyim. Sonsuz sevgi ve saygı ile teşekkürler Olcay bey.


Buraya yorum yazma konusunda çok tereddütlüyüm ama yazmazsamda olmaz. Sonuçta olayları bu şekilde benim yaşadığım gibi anlatması çok zor. Oyüzden diyeceğim sadece şu ki Olcay beye canı gönülden güvenebilirsiniz. Ben güvendim iyikide güvendim güvenim boşa çıkmadı şükürler olsun ki kısa sürede işimi halletti. Ne kadar kısa süre olursa olsun bana işkence gibi gelmişti. Sonu aydınlık günler için çektiğimiz sıkıntı diyelim buna. İyiki varsınız Olcay hocam düşünüyorum sizinle tanışmamış olsaydım acaba şuan ne halde ne durumda olurdum bu kahreden durumdan nasıl kurtulurdum. Allah size ve sevdiklerinize böyle keder vermesin inş.


Ben daha önce adı lazım değil başka bir medyumla çalışmıştım. Yok ben hissederim bilmem ne bir sürü şey söyledi yüklüde para aldı işimi yaptı ortada bir şey yok. Dedi bu iş tutmaz kime yaptırsan tutmaz ama nedense Olcay bey yaptığında tuttu. Üstelik Olcay bey öyle kendini sürekli överek de yapmadı bu işi. Çok efendi ve dürüst birisi. Tereddüt etmeden güvenebilirsiniz arkadaşlar. Piyasada diğer onlarca medyum geçinen dolandırıcı var ama Olcay bey kendini zaten belli ediyor içlerinde. Size okadar minnettraımki Olcay bey tarzınıza ve çizginize hayranım. Allah sizi tüm kötülüklerden korusun.


Olcay beye başta çok tereddütle güvensiz yaklaşmıştım diğer herkese yaklaştığım gibi. Diğerleri sürekli ikna çabasındayken başka medyumları kötüleyip kendini överken Olcay bey bana sizin tercihiniz düşünceniz saygı duyarım dedi. Sonra tekrar aradım işlemi Olcay beye yaptırmaya karar vermiştim. İşleme başladık ve işlemin tutma süresi sonunda meyvelerini toplamaya başladım. Zaten işleme başladıktan sonra içimde olacağı hissi vardı bunun sinyallerini bir şekilde alıyordum. Sanırım yine hislerimden dolayı Olcay beyin doğru olduğunu anladım ve güvendim. Sizlerde Olcay beye güvenebilirsiniz arkadaşlar kendisiyle bir kez konuşmanız yeter zaten doğru adam kendini belli ediyo inanın bana asla pişman olmazsınız.


Referaslar için Diğer Sayfalar=> 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1213


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask