Referaslar 4

Medyum Olcay Ait Referaslar

REFERASLAR %100 GERÇEK MEKTUPLARDAN OLUŞMAKTADIR KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HİÇ BİR OYNAMA YOKTUR

ben sevdiğimle çok kısa bir süre birlikte oldum ama çok şey yaşadık. Herkeste bukadar sürede aşk olmaz biz yıllarımızı verdik ama unuttuk dedi ama unutulurmu insan ilk sevdiğini unuturmu ben unutamadım unutamazdımda bişeler yapmalıydım bana geri dönmesi için ve uzun uğraşlar sonucu ince eledim sık dokudum Olcay hocada karar kıldım. Anlattım derdimi dinleyince ayrıntılarıda yardımcı olurum dedi bilgileri istedi bunların hepsini bir günde yaptım çok kararlıydım sonrasında bekleme süresi ve umduğum gibi oldu sevgilimle barıştık ondan bir adım gelmedi çünkü son kavgamızda bir daha asla karşıma çıkma demiştim ben msj attım görüşelim konuşalım diye tmm dedi oda konuştuk ve barıştık her şey güzel oldu daha da güzel olucak inanıyorum ve Olcay hocaya teşekkür ediyorum.


çok sevdiğim ama terk edildiğim eski sevgilimi unutamamıştım bana dönmesini her şeyden çok istiyodum çok uğraştım olmadı beni dinlemedi bile. Çok medyumla konuştum ama hep dolandırıldım okadar çok para döktüm ki bu işe olsun gözümde değil deneye deneye doğruyu buldum öğrenmiş oldum en azından netice istediğim gibi oldu. Olcay hocayla ilk konuştuğumda başka hocalarlada konuşuyodum keşke ilk ona yaptırsaymışım ama denenmeden bilinmiyo tabi. Bundan bir yıl önce birine yaptırdım tutmadı sonra başka birine daha yaptırdım telefonlara bile çıkmadı sonrasında üçüncüyü Olcay hocama yaptırdım ve sevdiğim kız bana geldi. Zorda olsa doğruyu deneye deneye bulmuşum ama gözümde değil sonuçta mutluyum teşekkür ederim Olcay hocam.


ben birine delicesine aşıktım çok kısa bir süre görüştük ama ayrıldı benden sevmedi beni bana sen şimdiye kadar bana bukadar değer verip beni bukadar mutlu eden tek kişisin ama ben eski sevgilimi unutamıyorum o aklımdaykende başka biriyle olamam dedi. Ama benimle olsa ben ona unuttururdum sadece denemesi yeterdi. Ara sıra konuşuyoduk düşman değildik umut vardı yada hep öyle sandım her konuşmadada söyledim kabul etmedi hiç. İşte bu noktada Olcay abim sağolsun imdadıma yetişti bana yardım etti onu bana geri verdi. Şuan birlikteyiz ve eski sevgilisini unutmuş benimle çok mutlu keşke daha önce kabul etseydim dedi, bende keşke daha önce Olcay abimi arasaydım diye düşündüm ama olsun geç olsun güç olmasın. Çok teşekkür ederim Olcay abim ağabeylerin bitanesi.


birisini hem çok sevip hemde onunla asla olmayacağını bilmek çok kötü. Çok seviyorum ama sürekli ayrılıyodum okadar çok problem vardı ki çok dengesiz biriydi oda benden ayrılıyodu sonra barışmak istiyodu o barışmak istediğinde ben barışmıyodum sonra ben barışmak istiyodum o istemiyodu ama barışıyodukta iki gün iyi sonra yine kavga döğüş ayrılıyoduk sorun bende değildi çok dengesiz birisiydi ama seviyorum neyapayım. Ondan ayrılmak istemiyorum ama onlada olmuyo bir türlü Olcay hocayla konuştum bana vefk yapacağını söyledi tmm dedim. Şimdi iyiyiz okadar ciddi kavgalarımız olmuyo kavgalarımız şuan hep beni sevmesinden kaynaklı buda güzel yani.


kocamla aramdaki sorun başka bir kadından kaynaklıydı. Kadınlık gururum ayrıl birdaha yüzüne bakma desede sevdiğim için bunu yapamadım ona daha güzel görünmeye sevgimi tekrar kazanmaya çalıştım hep iyi davrandım belki vicdana gelir diye ama olmadın ne yaptıysam o kadından vazgeçiremedim. Bende daha önce duymuştum Olcay hocamın numarasını buldum aradım anlattım derdimi halledilir dedi kadını tanıyım tanımadığımı sordu tanımıyorum yani hiç konuşmadım dedim. Eşimi ondan ayırıp bana bağlamasını istedim. İşleme başladık içimde hiç huzursuzluk yoktu çok inanmak önemli ben inandım şimdi eşimle mutluyuz o kadın artık yok hayatımızda ve dahada mutlu olucağmıza inanıyorum. Çok teşekkür ederim yaptıklarınız için.


hocam işlem olduğundan beri okadar mutluyum ki sanki telefonda size ağlayan ben değilmişim o günleri hiç yaşamamışım gibi hissediyorum. Bana çok iyi davranıyo sürekli beni sevdiğini söylüyo hep görüşüyoruz önceden onu görmek için neler yapardım şimdi yanımdan bir dakika ayrılmıyo sıkılıcam diye korkuyorum. Sıkılmam tabi o benim biricik sevgilim beni ona kavuşturduğunuz için size sonsuz teşekkür ederim siz olmasaydınız şuanki halim ne olurdu ama bunu düşünmek istemiyorum bana hakkınızı helal edin benden yana helal olsun Allah razı olsun.


değerli hocam öncelikler ellerinizden öperim. Mübarek insansınız imkansız olanı yaptınız bana sevdiğimi geri verdiniz. Kaderimde sevdiğimden ayrılıp acı çekmekte varmış ve sizinle tanışmakta. Şimdi her şey çok güzel gidiyo verdiğiniz dualarada devam ediyorum. İnşallah evliliğe kadar gider bu şekilde. Tek bir sorun çok değişik davranıyo bazen asabi oluyo bende korkuyorum ayrılmakmı istiyosun diyorum onada kızıyo bana ayrılık deme her şeyde ayrılmicaz diyo sonra geliyo özür diliyo yine iyi oluyoruz. Benden vazgeçmiyo ama bazen çok sinirli oluyo bu büyünün etkisimi acaba. Normaldede asabi bi yapısı vardı ama daha önce bu kadar sık görmemiştim. Bunun dışında şimdilik her şey çok iyi. Size sonsuz teşekkür ederim.


ne yapsam ne etsem diye düşünürken çıktınız karşıma. Hayattan kopmuş, sevdiğim kızı sevgilisiyle el ele görmemek için dışarı bile çıkmaz olmuştum. Hayat ne kadar acı şeyler yaşatıyo insana buda onlardan biri hafife alınmasın aşk acısı gerçekten insana ölümü bile düşündürebiliyo. Sizi aradığımdada pek bi umudum yoktu çünkü büyük bir mucize olması gerekiyodu onun artık bana dönmesi için çünkü beni terk ettiği kişi unutamadığı büyük aşkı eski sevgilisiydi. Kabullenememiştim bu durumu şimdi olsa yine kabullenemem ama Allah yaşatmasın birdaha o günleri çok şükür kurtuldum yine benimle ve çok daha mutluyuz eskisinden daha iyi her şey. Size borcumu asla ödeyemem bu borç ödenmez bana hayatımı geri verdiniz.


size bu teşekkür yazısını yazdığım bu oda bana okadar şey anlatıyo ki daha iki ay öncesine kadar bu odadaki ağlamalarım günlerce bu odadan çıkmayışım intiharı bile düşündüm ben bu odada ve üç ay öncesine kadar bu odada sevdiğimle birlikteydim. Ve şimdi bu odada geçen okadar anıya bir yenisi ekleniyo ve size teşekkürümü yazıyorum. Zaman nasıl geçiyo yıllarımızı bir insana veriyoruz ama kıymet bilinmiyo küçük hevesler uğruna sizi kırarlar umudunuzu kırarlar hayallerinizi yıkarlar ama çare dedikleri gibi hep varmış. Şimdi o gözümde büyüttüğüm sevdiğimi geri kazandım ama bilmiyorum eskisi gibi değilim ona bana yaşattıklarını bir anda silmek çok zor. Hala onu çok seviyorum ama yüzüne baktığım her an bana yaptıkları geliyo susuyorum moralim bozuluyo. Zamanla unuturum diyorum inşallah unuturum. Dil yarası dedikleri gerçekten çok acı bişeymiş silinmiyo.


hocam yazmaya anca fırsat bulabildim sanmayın unuttum unuturmuyum hiç onu kazandıktan sonraki bütün mutluluğum sizin sayenizde olucak yanımda olduğu her saniye sizin sayenizde sizi nasıl unuturum ama o hep yanımda ve fırsat bulamadım yazmaya arayamadımda. Her şey çok güzel eskisinden daha mutluyuz benden sürekli özür diliyo sürekli beni mutlu etmeye çalışıyo bir saniye bırakmıyo beni görebilceği 1 saatin bile hesabını yapıyo böyle giderse biz evleniriz inşallah evleniriz onu dünyadaki her şeyden çok seviyorum çünkü. Size okadar teşekkür ederimki herkese tavsiye edicem adınızı hep anıcam her duamda olucaksınız. Siz olmasaydınız şuan o başkasıyla olurdu bende kötü olurdum. Allah razı olsun sizden.


sizinle yollarımız kesiştiği için dünyanın en şanslı insanı olmalıyım öyle düşünüyorum Allah kalbinizden ne geçiyosa versin siz bana ömrümü geri verdiniz belki benim duamın bir önemi yoktur ama sizin için içimden geçerler bunlar hep iyi olun hep mutlu olun bunu kalpten istiyorum çünkü bu yaptığınız benim için çok önemliydi ne çektiğimi ben biliyorum sizede anlattım hak verdiniz o yüzden sizin için ne yapsam az kalır ne desem az kalır. Şimdi her şey hiç tahmin edemeyeceğim kadar güzel hayal etmediğim kadar güzel hep böyle olsun.


görüştüğüm birisi vardı ben ona sevgili aşk gözüyle bakarken o sadece zamanı geçirmek için bakıyodu bana faceden sildim fark etmedi bile o günden sonra hiç konuşmadım 1 ay sonra aklına geldim aradı görüşmek istedi ama kendimi kullandırmaktan başka bişey yapmıyodum ben düzgün bir ilişki istiyorum dedim o istemediğini söyledi bunu direk söyledi yani bnde kestirip attım tam 2 ay 4 gün bekledim bu süre içerisinde Olcay hocamla irtibat halindeydim bana ben senin sorununu çözücem dedi ve o günden sonra değişti bekledim ve bana geldi şimdi sevgili gibiyiz elimden bile tutuyo arkadaşlarıyla tanıştırıyo arkadaşlarımla tanışıyo ciddi bir ilişki gibi umarım devamı gelir. Size çok teşekkür ederim.


bir telefonla bir kararla insanın hayatı ne kadar değişiyor. Hiçbir şey çözümsüz değildir her sıkıntının bir çözümü vardır bunu anladım ben ne kötü şeyler yaşadım sanki hiç kurtulamıycaktım o durumdan ama Allah yardım etti karşıma Olcay hocamı çıkardı ailemi geri kazandım. Yuvamız yıkılsın diye yapılan onlarca büyü bir bir çözüldü Allahım sen koru yarabbim kötülük yapmak isteyen insanlardan uzak tut onları bizden. Yuvam yıkılmak üzereydi ne huzur vardı ne umut ama Olcay hocam çözdü bunu tek tek söyledi Allah sizden bir kat razı olsun beni ailemi kurtardınız.


benim bi sorunum vardı büyük ihtimalle herkeste olduğu gibi aşk konusuydu ama çok farklıydı. Ben birine aşık oldum ama aşık olduğumda onun arkadaşıyla sevgiliydim. Aşık olduğum kişinin sevgiliside benim arkadaşımdı. Biz gizli saklı görüştük kimseye sezdirmedik ve sevgilimde beni çok seviyodu onada üzülüyodum. Sevgilimin benden soğuması lazımdı anca bu şekilde olurdu çünkü kimseyi kırmak istemedik hep bunu sorun ederdi. Olcay hocayla konuştum durumu anlattım. Biraz şaşırdı tabi karışık bir durum ama çözülemicek gibi değil dedi. Sevgilim benden soğudu ayrıldı durum öyleolunca bizde başlama kararı aldık kimsenin umrunda olmadı bile. Nasıl bir aşksa 3 yıllık sevgilimi 2 ay tanıdığım birisi için kendimden soğuttum ama bu gerçek aşk hiç pişman değilim.


hocam ben ***** hocam dün aradı konuştuk barışacak gibiyiz. Arkadaşıylada konuştum seni soruyodu dedi galiba olacak bu iş sizi çok yordum kimseyle benimle uğraştığınız kadar uğraşmamışsınızdır hakkınızı helal edin ama ne yapayım halimi siz gördünüz şimdi olmazsa bu iş ne hale düşerim bu ısrarım o yüzden. Hocam ilk konuşmamızda biraz soğuktu isteksiz gibiydi bende üstelemedim barışma yanlısı değil gibi davrandım ikinci yani dünkü aramasında yüzyüze konuşmak istediğini söyledi bende ona onu sevdiğimi ama sonucunda yine birbirimize düşman olucaksak konuşmanın anlamı ne hiçbişeyi çözemiyoruz dedim oda çözüme kavuşturucaz işte dedi bende barışıcakmıyız dedim oda orası bilinmez görüşelim dedi hocam galiba bu iş olucak kaç aylık emek var Allah razı olsun beni okadar çektiniz dinlediniz arkadaşlarım bile dinlemez olmuştu. Yine yazıcam size kendinize iyi bakın.


46.  hocam öncelikle yaptıklarınız için Allah sizden razı olsun. Az önceye kadar birlikteydik ve her şey çok güzeldi sanki hiç ayrılmamışız hiç araya mesafe girmemiş gibi kaldığımız yerden devam ettik. Sorunları ayrılığı hiç konuşmadık ve yine el ele tutuşup gezdik zaten ilk yüzyüze gelişimizde gülümsedik birbirimize tıpkı özlediğim gibi eskide olduğu gibiydi her şey tek bir fark var şuan eskisinden daha iyi ve daha kıskanç. Daha çok seviyo beni ben daha ne isterim Allahtan. Yolda bi cocuk gördük sevdik bizde yapalım mı dedi bende nasıl dedim ne biliyim evlenelim olsun dedi okul bitiyo bu yıl benimde onunda beklide evleniriz hayali bile güzel. Neyse vaktinizi çok almak istemiyorum yazdıkça yazasım geliyo. Sonsuz teşekkür ederim olurda evlenirsek sizin adınızı çocuğuma vericem buda benim sözüm hocam size haber vericem.


değerli vaktinizi almak istemiyorum ama hocam teşekkür etmeliyim size. 1 aydır her şey çok güzel sizin sayenizde. Hatırlarmısınız bilmem onca insan arasından ama ben izmirden ****** hani nişanlım beni terk etmişti başka biriyle nişanlanıcaktı. Onlar nişanlanmadılar ve biz nişan tazeledik yaklaşık 1 aya yaklaşıcak ama fırsat bulamadım yazmaya. Ailem bu sefer sorun etti seni bırakıp gideni nasıl kabul edersin sen etsende biz edermiyiz diye ama sorun kalmadı çözdük her şeyi bütün problemleri ailede sıkıntı etmeyi bıraktı beklide yıldılar benden bilmiyorum ama neyse ne ben sevdiğimle mutluyum şuan. Yaza düğün yapmayı planlıyoruz inşallah her şey yolunda gider. Çok çok teşekkür ederim her şey için.


merhaba hocam haber vereyim dedim düğünü yaptık sorunsuz bir şekilde her şey okadar yolunda gidiyo ki korkuyorum bişe olucak aniden bozulucak diye. Verdiğiniz duaya devam ediyorum aksatmıyorum çok titiz davranıyorum bu konuda hocam. Hocam bir anda her şeyin düzene girmesi normalmi ailelerden tutunda eşime kadar herkes cennetten düşmüş melek gibi. Yani pişman değilim bu durumlarına alışık değilim sadece herkeste bi mutluluk bir gülümseme buna alışırımda sonradan bozulur diye korkuyorum. Allah korusun her şey okadar güzelki rüya gibi bitecek diye korkuyorum nolur duanızı benden eksik etmeyin siz biliyosunuz geçtiğim yolları siz olmasanız ne halde olacağımı. Dualarınızda banada yer verin bitmesin bu huzurum mutluluğum ben sizi her duamda hatırlıyorum iyiki varsınız iyiki sizinle tanışmışım her şey için teşekkür az kalır ama teşekkür ederim.


iyi geceler hocam. Size bu teşekkürümü sevgilimin yanından geldim öyle yazıyorum yani imkansız oldu bir aradaydık. Onu birdaha görebilecekmiyim diye düşünürken bu gün onunlaydık sabahtan beri gezdik yeni açılan bi alışveriş merkezi vardı oraya gittik birbirimize hediyeler aldık çok güzel bir gündü dünyanın en güzel günüydü. Ama bu günü yaşarken aklıma geldiniz sürekli. Siz olmasaydınız sevgilimde yanımda olmayacaktı ve o an acaba o nerede ben nerede olacaktım. Düşüncesi bile çok korkunç. Bensiz geçirdiği her an ne yaptığını merak etmek onsuz geçirdiğim her anın ızdırabı geldi aklıma ama siz vardınız buna engel oldunuz bu çile daha fazla uzamadı inşallah dilerim Allahtan size dert yüzü göstermez dilerim her gün mutluluğunuza mutluluk eklenir. Diyecek söz bulamıyorum şu geçirdiğim güzel günün tarifi olmadığı gibi sizin bu yaptığınızıda kelimelere sığdıramam hocam. Kendinize iyi bakın.


iyi günler hocam hatırlarsanız ben Elazığdan ******. Hocam dediğiniz gibi oldu her şey. Babamı bile yumuşatabildiyseniz siz her şeyi yaparsınız inanıyorum ben. Babam babam değil gibi sanki okadar yumuşak başlı biri olduki küplere bindiği konuya şimdi ses çıkarmıyor kimse bişey demiyor. Yuvamı Allahın izniyle ve sizin yardımızla kurucam ve bu yaptıklarınızı ömrümün sonuna kadar unutmicam. Yuvamda geçirdiğim her gün o yuvada sizin emeğinizin olduğunu düşünücem ve her duamda sizi hatırlicam en azından bunu yapıcam çünkü sevdiğimden ayrılmak zorunda kalmadım ne ailemi kaybettim ne sevdiğimi. Kader yüzümüze güldü ve çok mutluyuz. Allah herkese nasip etsin Allah sevenleri ayırmasın. Allah size dert yüzü göstermesin.

Referaslar için Diğer Sayfalar=> 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 1213


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask