Referaslarımız

Medyum Olcay Ait Referaslar

REFERASLAR %100 GERÇEK MEKTUPLARDAN OLUŞMAKTADIR KESİNLİKLE VE KESİNLİKLE HİÇ BİR OYNAMA YOKTUR

referans2

 

 

 

Olcay beyle ilk konuşmam bundan 3 ay öncesi kadardı. Çok fazla bir ruh bunalımı vardı bende ve sürekli intihar düşüncem vardı. Psikiyatr a gittim ilaçlar kullandım ama geçmedi. Sonrasında büyü etkileri diye internettedolaşırken denk geldim bütün etkiler bende vardı. Olcay beyin sitesinde gördüğüm için ilk Olcay beyi aradım başka hocalarlada konuştum ama Olcay beyin söyledikleri daha çok dikkatimi çekti. Sonuçta üzerimde 3 tane büyü çıktı ikisi bir kişiden diğeri farklı bir kişiden ve bunları bünyem kaldırmamış. Büyüleri bozdu sağolsun bana bi muska yada vefk şuan Tam bilemiyorum yazdı yolladı ve taktım. Duaları vardı okudum şuan şükürler olsun iyiyim bütün ruh halim düzeldi. Şuan psikolojik olayların herkestekinin büyü olduğunu düşünmeye başladım. Bu şekilde sıkıntı yaşayanlar kendilerine baktırsınlar derim neyin nerden olacağı bilinmiyo 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Yaşayan bilir o ruh halini çok kötüydü şükür iyileştim. Teşekkür ederim.


Ben yaşadığım sıkıntıyı ve başıma gelenleri yazmak istiyorum. Birisiyle görüşüyodum ve sadece masum bir görüşmeydi. Zamanla onu sevdim oda beni sevdi ama bitürlü birlikte olamadık. O sonra başka bir kızla çıkmaya başladı bende başka biriyle görüştüm ama aklımda sadece o vardı. Onunda aklında ben varmışım öyle diyordu ama biz bir araya gelemedik. Ne zaman konuşsak tartıştık geri ayrıldık ayrılınca özledik o döndü ben döndüm. Benden vazgeçeceğine inanmadım hiç. Bu bu şekilde 2 yıl sürdü ve en uzun konuşmamanız 48 gündü ve 48 gün sonunda bana mektup yolladı. Başka birisine aşık olmuş bana bunu anlatıyodu. Bende hayatıma birgün onunla birlikte olucaz diye kimseyi sokmadım ama beni sevginin yanında arkadaş gördüğü için benimle paylaştı. Çocukluk aşkıymış ama o kızlada olmaz diyodu. Bi garip birisiydi. Arkadaşımda büyü olayını söyledi ben büyü yaptırmam dedim sonra araştırdık vefk diye bişey vardı. Konuştuk Olcay hocayla bana ısındırmak için bir vefk hazırladı. Sonra sevgilim bana sen olmazsan başkasıyla asla olmaz diye geldi. Şimdi çok mutluyuz kavgada etmiyoruz ben ediyorum bazen. Ailesiylede tanıştım yani abisi ve ablasıyla yakın bir zamanda ailelerimizide tanıştırıcaz. İnş olur bu iş çünkü o olmazsa başkasıda olmaz benim için.


hayatımın 5 yılını sadece bir kıza verdim çok masum çok güzel iyi kalpli birisiydi ve tartışsakta çok mutluyduk evlenicektik herkes bunu böyle biliyodu ama ben askere gittim sıkıntılar çoğaldı kız arkadaşım ayrıldı sonra çok ısrar ettim barıştık ve son ayrılığımızda sürekli benim tavırlarım yüzünden barıştığını söyledi sevgi bitti bende dedi sen bitirdin dedi. Benimde hatalarım vardı ama onu sevdim başka sevdim çok sevdim ve o olmazsa ne yapardım bilemedim. Askerde tanıştığım birisinin önerisiyle Olcay abimi aradım. Konuştum anlattım derdimi ve çok yardımcı oldu. Kargoyu beklerken çok heycanlıydım hemen olmasını istiyodum hemen olmadı ama 1 ay sonra meyvesini aldım. O aramadı bende Olcay abime söyledim bi arasam olurmu dedim ara dedi. Aradım sana haksızlık ettim günlerdir aklımdaydı dedi beni affet dedi bende atladım yanına gittim. Eskisi gibi oldu her şey. Sonuna kadar onu bırakmam benim bitanem o. Sizde vazgeçmeyin çaresiz dert yok.


Olcay hocamdan Allah razı olsun ne desem az benim imkansızımı başardo tabi her şey Allahtan. Tek bir ümidim yoktu kaybedecek hiçbirşeyim yoktu ne kaybederim diye aradım çok itimatımda yoktu aslında ama bunu dediğim zamanlarda bile içten içe o ümit var ya insanda bekliyo. Bekledim ve oldu muzice gibi.


nasıl yazıcam bilmiyorum bir saattir kelimeye dökmeye çalışıyorum Olcay hocama dedim referansa yaz dedi ama zor kelimeye dökmek. Şunu diyeyim aşk acısı çekenler bir arayın konuşun zaten ikna olursunuz ve pişmanda olmazsınız. Ben iyiki güvendim size Olcay hocam ne desem az beni mutlu ettiniz sizde hüzün yüzü görmeyin inşallah.


bundan daha mutsuz olacağım bir an daha var dedim ve o anıda yaşadıktan sonra ölmek istedim. Benim kurtuluşumdu. Eskiden derdim aşk acısı çekenler için ne kadar abartıyolar dünyada ne dertler var diye ama büyük konuşmuşum. Verdiğim kilolar yok olucaktım neredeyse ağlamadan bir günüm geçmedi kolay değilmiş hiç kolay değilmiş birini sevmek ve sevilmemek. Ama çare varmış ben sadece onunla bir kez daha konuşmak istedim bir kez daha göreyim kendimi anlatayım istedim ve oldu hatta daha iyisi oldu. Biz çok mutlu bir çifttik sorunsuz kavgasız. Şimdi yine aynıyız değişen bir şey yok o geçenler kötü birer anı olarak kaldı keşke unutabilsem o günleri ama fazlasını istemiyorum şuan sevdiğim benimle ya daha ne olsun.


daha öncede buraya yazmıştım sormuştum arayın dediler ve aramadım ben buradan bir cevap bekledim ama sonra iş iyice çıkmaza girince aradım ve şimdi o gün aramadığım için pişman oldum daha erken işim çözülürdü o kadar zaman sıkıntıyı çekmezdim. Şuan Olcay hocam sayesinde mutluyum huzurluyum. Sizlerde aşk ayrılık gibi sorunlarnız için çekinmeden arayabilirsiniz.


internette çok araştırma yaptım ve sizin sitenizdeki yorumlar dikkatimi çektide aradım. İyiki sizi aramışım yaptığınız çalışma sonuca ulaştı kalan parayıda hesaba geçtim ama gönlüm ferah bir şekilde helal olsun sonuna kadar her kuruşu.


ben 3.5 yılımı bir adam verdim o kişi benim için çok şey yaptı bana çok değer verdi beni çok mutlu etti. Ve haziran ayında direk karşıma çıkıp başka biri var dedi bildiğin terk etti ve onsuz ne yapardım bilemedim okadar alıştım ki her günüm zehir. Ben ona okadar yılımı verdim bana evleneceğimizi söylerken nasıl olduda beni iki günlük bir kız için terk etti dedim hazmedemedim ama her şeyden öte ben onu sevdim. Sonrasında olan oldu işte Olcay beyin bir müşterisi iş yerimden sıkıntılarımı paylaştığım bir arkadaşımdı bana anlattı bende aradım söyledim. Başka birisini aramadm çünkü zaten konu hakkında bilgim yoktu iyikide yokmuş. İnternetten baktım bir sürü medyum hoca var insanın aklı karışır. Ben şanslıymışım diyorum. Olcay beyin yardımıyla sevgilimle barıştık. Hala ortada evlilik konusu yok ama onun için başka bir işlem yapıcaz inşallah şuan için her şey çok güzel böyle devam etsin. Titizlik önemli bu konuda sağolun Olcay bey.


yaşadıklarım çok ilginç şuan gözüm körmüş diyorum. Nasıl yaptım diyorum bilemiyorum. Ben evli bir adamla birlikteydim ve üniversite son sınıfta tanıştık o çok istedi ben yapamam dedim istemedim ve şuan olmuş 4 yıl geçen zaman hakkında hiçbir fikrim yok. O beni terk etti ve ben aşıktım aşk büyüsü yaptırmak istedim ve duyduklarım karşısında şok oldum. Zaten bana aşk büyüsü yapılmıştı o yüzden bu şekildeydim ve şuan hiç bir şey hissetmiyorum ne aşk ne sevgi o kişiyle birlikte olmadan önce nasılsa şuanda da aynı. Kızdığım ben onu sevdiğim zamanları hatırlıyorum sevmiştim oda sevmiş ki benim kazanmak için bunu yaptırdı sonra niye terk etti. Şaka değil bu işler bir anlık duyguyla olmamalı. 4 yılım gitti ona yanıyorum. Beni bu işten kurtaran Olcay hocamdır çok sağolun.


eşim burada üniversiteden bir kız bulmuş ve ona ev döşemiş araba almış onunla birlikte ve ben bunları 1 yıl sonra öğrendim. Ney yaptıysam onları ayıramadım. Yeni heycan yeni birisi istemiş beni bırakmaz biliyorum ama kadınlık gururum zedelendi onunla hiç kavga etmedim zaten yapmam gerekenide biliyodum Olcay hocamıda tanıyordum daha önceki bir mevzudan direk aradım anlattım ve en fazla 1 ay daha katlandım bu duruma sonrasında ayrıldılar. Güzel oldu bu şekilde sıkıntısı olanlara tavsiyemdir harama kullanmayın.


benim aşkım platonikmi bilmiyorum ama karşıdaki kişinin duygularımdan haberi vardı ama bana istemiyorum demedi hiç ama birliktede olmadık. Onun sevgilisi vardı ve kız beni hiç sevmemişti. Bende kızı sevmiyodum kız kadar güzel değildim ama sevgim gerçekti. Kızabilirsiniz ama kız sevdiğim kişiyi gerçekten sevseydi ben zaten aralarına girmezdim. Kız benim bir arkadaşımlada görüşüyodu aynı ortamdayız biliyorum ve sevdiğime söyledim sanki gözü kördü bana kıskanıyosun ayırmak için iftira atıyosun dedi ama yemin ederim iftira değildi. Benimle görüşmeyi kesti ve sonralarında duydum kız terk etmiş ve morali bozuk aradım bana benimle konuşmak istemediğini söyledi. Bende aradım Olcay hocayı ve çok araştırdım çok medyum aradım Olcay hoca daha dürüst gibi geldi. Yaptı işlemi. Yaptırdıktan sonra beklemek ölüm gibiydi ama oldu geldi bana ve şimdi henüz bir ay olmadı birlikte olalı kabul edilmiş duam ben onu asla aldatmam terk etmem. Teşekkür ederim.


benim 3 yıllık bir ilişkim var ve erkek arkadaşımın sınıfından bir kız sevgilime aşıktı. Sevgilim durumu biliyodu kızıda biliyodum ben ve kızı sevmediğini gıcık olduğunu söylerdi bana ama bir anda kızla yakınlaşmışlar sonra benimle görüşmez konuşmaz oldu zaten ondan sonra öğrendim ama belliydi yani bişe olduğu çünkü sevgilim sevmiyodu onu. Baktırdım Olcay hocama kızın büyü olayı çıktı ortaya bozdukta rahatladık. Olcay hocam sayesinde.


yorumları okudum ne yazayım diye benim durumumda farklı değilmiş ve sağolsun yine ortak nokta Olcay abiymiş. Benim aşk acıma çare buldu beni sevindirdi Allah ta onu sevindirsin gönlünden geçeni versin.


canımdan çok sevdiğim sevgilimi bana geri getirdiğiniz için size minnettarım. İnşallah herkes bir gün sevdiğine kavuşur. Asla çaresizliğe düşmeyin çare hep var. Olcay hocam var nihayetinde. Çok yardımcı olan birisi ben memnun kaldım tavsiye ediyorum.


Olcay abimm ben izmirden m?. Abim inşallah iyisindir. Sayende ben çok iyiyim şükür. Çalışma tutalı 10 gün kadar oldu ve her şey çok iyi inşallah daim olur. Allah seni karşıma çıkardı diyorum demekki bana bu çareyi reva gördü. Sadece tek bir sıkıntımız kaldı onuda halledicez inşallah. Size ve ailenize mutluluklar dilerim. Kendinize iyi bakın.


Olcay hocam nasılsınız. Ben nişanlısı tarafından 9 kez aldatılan kız. Heralde böyle bir olay başka yoktur diye yazıyorum hatırlayın diye. Şuan çok sakin hiçbir aldatma eğilimi yok inşallahta birdaha olmaz. Evlendikten sonra yapılan işlem bozulurmu diye korkum var malum düğün bayramdan sonra ve endişeliyim. Sıkıntı olursa yine size bildiririm şimdilik hoşçakalın.


Olcay bey size yaptırdığım işlem tutmadı diye çok kızmıştım ama vardır bir hayır diyorum. Sizden sonra başka birisine daha yaptırdım yine olmadı. Hakkınıza girdiğimi düşünğyorum kusura bakmayın nolur insan asabi oluyor somut bir şey bekliyor ve olmayıncada ne yaptığını bilmiyor. Kusuruma bakmayın inşallah bende bir gün huzuru bulurum.


Olcay hocam ben mersinden aramıştım sizi adım s**** bağlama için işlem yapmıştınız. Hocam sonunda istediğim olsada çok fazla sorun yaşıyoruz bu zamanla düzelirmi. Yanımda beni seviyo artık başkalarıda yok ama her şeyden kavga etmeye başladık. Hayatı çekilmez hale getiriyo sonuçta ben onunla mutlu olmak için bunu istedim sadece beni sevsin aldatmasın diye ama şimdide deli gibi kıskanç benim onu aldatıcağmı zannediyo aklından geçirdiği şeylerin kavgasını çıkarıyo. Verdiğiniz duayıda okuyorum okuduğumda sakinleşiyo aradan hafta geçiyo yine bi olay. Bununla ilgili ne yapabiliriz yardım edermisiniz.


Olcay abi bekliyorum hala bir sonuç çıkmadı aklımı kaybedicem son konuşmamızı anlatmıştım her şey iyiydi şimdi yine yok aramıyo yine benmi arasam. Eskisi kadar katı değil bana karşı yumuşak ama aşk sevgi olayı henüz gündeme gelmedi. Daha zamanı olabilirmi yada olmadı dicem tutmadı ama imkansızdı bidaha konuşmamız. Biraz daha bekleyimmi başka bişe daha yapmalımıyız lütfen sizden haber bekliyorum.


Olcay hocam eline koluna yüreğine nefesine sağlık nihayet kocam döndü rüya gibi Allah sizin ne muradınız varsa versin bundan sonraki en büyük duacınız benim. Sizin sayenizde yuvam kurtuldu sizi ömrümün sonuna kadar anıp dua edicem.


Olcay abi benim bu şanssızlığım ne olucak ben anlamadım. Bi yerden olurken bi yerden bozuluyo. Başarı için yaptığınız bir şey varmı şimdide okul hayatım mahvoldu. Her şey üst üste geldi bi anda ben şanssızım zaten tek şansım sizle tanışmaktı. Şans için başarı içinde bana yardım edin nolur. Birde vefki bir gün takmadım unuttum banyoda sonra taktım ama değişen bir etki olmadı bozulur diye çok korktum ama değişiklik yok. İleride etkilermi unutmuş olmam sadece 1 gün ama fazla değil. Kendinize iyi bakın hocam selametle.


Olcay abi ben ne yaptım bilmiyorum. Kızıcaksınız ama bu geldiğinde bende hemen üstüne atlamiyim diye biraz ağırdan almak istedim abartılıda bişe yapmadım sadece beni sevdiğine inanmıyorum dedim yaşananların siniriyle beni buna inandıramazsın dedim ağzıma geleni dedim ama sevdiğimide söyledim tartıştık gitti bende bidaha aramadım o arasın istiyorum ne yapıcaz şimdi tekrar bişe yapayımı bekliyimmi pişmanım ama sinirliydim karşımda görünce dayanamadım hocam benide anlayın ?


Olcay hocam kargoyu aldım daha almamla içim huzurlandı yemin ederim inşallah bundan iyi bir sonuç alacağız ben çok inanıyorum çok güveniyorum. Bugün başliycam Allah nasip kısmet ederse 40 gün sonra sevdiğim benimle olucak. O zamana kadar bir şey olursa yazarım size sizde dua edin nolur.


Olcay abi nedendir bilmiyorum bu aralar içim sıkılıyo hiçbirşeye tahammül edemez oldum. Beni çok bunaltmaya başladı bir anım yalnız geçmiyo e istediğinde bu değimliydi diceksiniz biliyorum ama bensiz duramaz oldu bunu hafifletemezmiyiz birisi anlar diyede korkuyorum yoksa hala onu çok seviyorum sadece strese girdim.


şuan dünyanın en mutlu insanı benim. Benden daha mutlusu yok olamaz ne para ne pul ne şan ne şöhret hiçbirşey bir insanı bukadar mutlu etmez şuan sevgilimle barıştım ya Allahtan daha başka hiçbirşey istemem ben dünyalığımı ve ahretliğimi buldum gerisi boş Allah sizden bin kat razı olsun iyiki sizi tanıdım.


6 yıllık ilişkim 2 günlük bir kız yüzünden saçma sapan bir heycan yüzünden bitti. Atlatamadım uzun bir süre başlarda gurur vardı barışmak için hiç çabam yoktu ama onsuzda yaşamak istemedim. Kötü şeylerde yaptım ölmek için ama öldürmeyen Allah öldürmüyo işte. Sonrasında onu kazanmak için bişeler yapmam gerektiğine karar verdim. Öyle bişe olmalı ki o gelmeliydi kendiliğinden. Bu sırada medyumlarla görüştüm konuştum hepsinden bilgi aldım ve Olcay hocam Allah razı olsun anlaştım ve sevgilim tıpış tıpış geldi. O yüzden hala sinirli olsamda yanımda olduğu için mutluyum.


Olcay hocam dediklerinizi bir bir yaptım ve yavaş yavaş aramız düzelmeye başladı. Daha sık görüşüyoruz ve bana daha yakın ve ilgili davranmaya başladı. Hep dediğiniz gibi inşallah dahada iyi olucak. Yardımınızı esirgemediğiniz için teşekkür ederim. Allah razı olsun.


her şeyimi bana geri kazandırdığı için Olcay hocama minnettarım ondan Allah razı olsun dert yüzü görmesin ne dileği varsa kabul olsun inşallah.


Olcay hocam ben f**** İstanbuldan. Hocam oldu nihayet geldi ve şimdi herleş çok iyi gidiyor sağolun varolun sayenizde mutluluğumu geri kazandım. Bozulmaz değimli hocam çok dikkat ediyorum çok titiz davranıyorum ama korkuyorumda ve bozulursa yenileme gibi bir şey yapılırmı. Rahatlamak istiyorum sadece belki bozulmaz biliyorum ama işte haber bekliyorum sizden.

Referaslar için Diğer Sayfalar=> 12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask