Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Platonik olanı en zor aşktır

Patronuma çok aşıktım ve sırf bu yüzden işime koşar adım gidiyor mesaim bitse bile asla o çıkana kadar çıkmak istemiyordum. Yanımdaki kızlara bunu fazla belli etmek istemediğim için de iyice kendimi sıkıyordum ama fırsatını yakaladığım her anı onun yanında alıyor gerekli gereksiz tüm soruları yöneltiyordum. Adam çok zengindi bana tabi ki bakmazdı ama ben onu öylesine çok seviyordum ki istediği her şeyi yapmaya razıydım yeter ki beni fark etsin bir kere tanımaya çalışsın.
Güzelliğime güvenerek bir yola girdim
En yakın arkadaşım biliyordu onunla dertleşiyor artık aşkımdan dolayı kendime zarar verecek hale geldiğimi söylüyordum uzaktan yaşamak beni fazla yıpratmaya başlamıştı. Bunu duyan arkadaşım bana bir hoca tavsiye etti benimle gelebileceğini ve bir kere vereceği duayı denemem gerektiğini söyledi çaresiz kabul ettim. Olcay hocamız hemen sevdiğini kendine aşık etme duası verdi ve sabırla beklemem gerektiğini söyledi.
Hedefe sabrederek ulaştı
Artık tüm toplantılarda yanına oturuyor gözlerinin içine bakarak kendimi fark ettiriyordum. Bir akşam herkes çıkmıştı sadece ikimiz ofisteydik beni odasına çağırdı ve yanaşmaya başladı bende hemen karşılık verdim o gün bana aşkını itiraf ettiğinde sevinçten deliye dönmüştüm bunca zamandır beklediğim an gelmişti hiç düşünmeden kendimi ona teslim ettim ve birkaç sene gizli görüşme sonrası evlendik. Sizde hayatınızın aşkını bulmak, kavuşmak istiyorsanız 0532 367 1325 numaralı telefonu arayarak hocamızdan yardım istemelisiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask