Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Pamuk Çekirdeği Büyüsü

Pamuk çekirdeği büyüsü, günümüzde birçok kişinin ismini bile duymadığı ve herkes tarafından pek de bilinmese de işinin ehli olan medyumlar tarafından tercih edilen bir büyüdür. Bu büyü ile birlikte kısmet açmak mümkündür ve kısmet açma büyüleri arasında belki de en çok etkili olanıdır desek yanlış olmaz.

Pamuk Çekirdeği Büyüsü Nasıl Yapılır?

Pamuk çekirdeği büyüsünde kullanılan pamuk çekirdeğinin sayısı 3 adet olmalıdır ve eğer kısmet açmak için bu büyü yapılıyor ise büyü yaptıracak kişinin ismi yazılır. Bir kişi üzerine eğer bu büyü yapılıyor ise, büyü yapılan kişinin isminin yazılması gerekir. Sevilen kişi için bu büyü icra edildiyse, büyü işlemi bittikten sonra çekirdekler söz konusu kişinin evinin bahçesine gömülür. Eğer bahçe yok ise, evin çok yakınına bu çekirdekler gömülmelidir. Sevdiğiniz kişi yok ve kısmetim açılsın diye bu büyüyü yapıyorsanız, kendi evinizin önündeki kapının eşiğine çekirdekleri gömmeniz yeterli olacaktır. Biz bu büyünün yapılışı hakkında kısa; ama önemli detaylara yer verdik. Daha detaylı bir şekilde bu büyüyü anlatmak doğru olmayacaktır ve zaten bu tür işlemlerin ancak bir medyum tarafından yapılması kanaatinde olduğumuzu da belirtelim.

Pamuk Çekirdeği Büyüsünün Etkileri

Pamuk çekirdeği büyüsünün gerçekleşmesi ile birlikte büyü yapılan kişinin kısmetinde birkaç gün içinde açılma olacaktır ve kişi istediği kısmeti bulabilecektir. Eğer ki bu büyü bir kişi üzerine yapıldı ise ve o kişi bir şekilde büyüden korunacak materyaller takıyor ise bu büyünün tekrar edilmesi gereklidir. Etkilerini birkaç gün içinde gösterse de, karşı cins ile ilişki düzeyini yukarı seviyelere taşımak birkaç haftayı bulabilir. O yüzden büyü yaptıran her kim ise sabırlı olmalıdır.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask