Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Özlemekten çok özlenmek sevilmek istiyordum

Şımartılmayı çok seven bir bayanım ilgiyi her an üstümde hissetmek ister güzel iltifatlara gün içinde maruz kalmak için elimden gelen her türlü çekiciliği karşı tarafa yansıtırdım. İşi çok yoğun olan sevgilim ise bazen öylesine kaptırıyor ki kendini saatlerce aramadığı oluyor aradığında bile sadece bir iki cümle kurup kısa kesip kapatmak zorunda kalıyordu onlar da hayatın akışına göre konuştuğumuz konular oluyordu. Bazen güzel sözler ile onu karşılardım fakat o ancak yanımda iken normal gibi davranabilirdi beni özlemek ve hissetmek aklının ucuna bile gelmiyordu.
Kazanmak için son çabamı yaptım
Devamlı görüştüğümüz için benden sıkılmış olacağını düşündüm öylesine bıkmış olacak ki uzaklaştığım da veya bir süre görüşmediğimiz de ancak varlığımın farkına varıp beni özlerdi. Yine de çıkar yol aramaya koyulduğumda hocamız ile ilgili güzel yorumlara denk geldim ve 0532 367 13 25 numaraları telefondan ulaşarak ondan sevgilinin özlemesi için dua aldım artık çabalamak gerekmeyecekti bu işten sakince kurtulacaktım.
Evlenmek için gün sayıyoruz
Belli bir zaman geçtikten sonra sevgilim beni aramalara ve akşamları mutlaka görüşmek için imkân yaratmaya başlamıştı. Her defasında ise çok özlediğini bensiz uzakta mutsuz olduğunu ve ömrümü onunla geçirmem için bir yola girmemiz gerektiğini söylüyordu beni daha fazla özlemek istemiyormuş tabi ki her istediğini kabul ettim ve mutluluğa doğru ilerlemeye başladık.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask