Burdasınız: Ana Sayfa » Büyü » Ölü Toprağı Büyüsü

Ölü toprağı büyüsü kara büyü ailesinin bir mensubu olarak bilinen bir büyü çeşididir. Şeytani işlemlerin yapılması nedeniyle bu büyü türü medyumların pek de uygulamak istemediği bir büyüdür. Biz de site olarak bu tür kara büyülerin yapılmasının uygun olmadığını düşündüğümüzü belirtelim. Bu büyünün yapımı kadar, büyü yaptırma kararının da zor olması gerekir.

Ölü Toprağı Büyüsü Hakkında

Bu büyü ile birlikte insanların arasına fitne sokulabileceği gibi farklı şekillerde de insanlara zarar verebilmektedir. Ayrıca bir insanı yatalak şekilde hasta etmek içinde uygulanabilir. Hastalık boyutu psikolojik sorunlar ile de kendini gösterebilmektedir.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dogma denilen bir büyü çeşidi olan ölü toprağı büyüsü, diğer büyülere nazaran farklı şekillerde yapılmaz ve genellikle yapılış metodu aynıdır. Büyüde uygulanan ritüeller aynıdır ve ölü toprağı büyüsü muskasının hazırlanması ile büyü gerçekleşir. Bu muska saman kağıtlar vasıtası ile hazırlanır ve genellikle 1 haftalık süre içerisinde hazırlanmaktadır. Muska gizli yere konulduktan sonra, bu işlemi gerçekleştiren medyum son bir işlem daha yapar. Büyü hazırlanırken muskanın içinde Arapça karakterler kullanılır. Ayrıca medyum muskanın içine büyü yapılacak kişinin ebeveyn bilgilerini de ekler.

Ölü Toprağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Ölü toprağı büyüsünün kara büyü ailesi mensubu olduğunu yukarıda belirtmiştik. Her kara büyüde olduğu gibi bu büyüde de büyü bozma işlemi çok zordur. Eğer ölü toprağı büyüsü yapılan kişi büyü belirtileri göstermeye başladıysa, ilk yapılması gereken bir uzman ile irtibata geçmektir. İnternette her türlü büyüyü bozabileceğini iddia eden yüzden fazla medyum bulabilmeniz mümkündür. Bu aşamada önemli olan ise en doğru kişiyi bulabilmektir. Medyumu araştırırken, medyumun daha önce yaptığı işlemleri de araştırmak en mantıklı karar olacaktır.

Yorum Yok


© 2019 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask