Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Nişanlımla Evlenmek Üzereydik

Sevgilimle üniversitede tanıştım. Yaklaşık 4 yıl flört ettikten sonra evlenme kararı aldık. Durumu ailelerimize belirttik. Kısa süre sonra beni istemeye geldiler. Aile arasında söz yaptık. Bir süre sözlü kaldıktan sonra nişan hazırlıklarına başladık. Dünyanın en heyecanlı günlerini yaşadığım günlerdi fakat bu mutluluk ne yazık ki bir takım problemler yüzünden bitmeye başladı. Sevdiğim, nişanlı olduğum adamla hemen hemen her gün saçma sapan sebepler yüzünden tartışıp birbirimize küsüp barışıyorduk. Son kavgamızın ardından epey süre küs kalmıştık. Resmen bunalıma girmiştim. İşime gücüme konsantre olamıyordum. Çok gururlu biri olduğum için aramıyor, nişanlımın beni arayıp özür dilemesini bekliyordum. Onca zaman geçmiş olmasına rağmen beni ne arayıp ne de sormuştu. Artık bir şeyler yapmam gerektiğini düşündüm.
Hiç Umudum Kalmamıştı
Yakın arkadaşlarımdan biri bana bu konuda güvenilir bir medyumdan yardım almamı önerdi. Başta tepki gösterip kızdım fakat sonunda Medyum Olcay’ı arama kararı verdim. Hocamıza başımdan geçenleri anlattıktan sonra bana sevdiğinin araması için dua denenmiş çalışmasını yapacağını belirtti. Görüşmenin ardından doğal olarak heyecan içerisinde nişanlımın beni aramasını beklemeye başlamıştım.
Evlilik İçin Gün Sayıyoruz
Hocamızın yaptığı uygulamadan çok az bir süre sonra nişanlım beni aradı. Telefonda onun ismini gördüğümle mutluluktan hüngür hüngür ağladım. Uzun süren küslüğün ardından nişanlımla yeniden mutlu bir çift olmuştuk. 0532 367 13 25 nolu hat Medyum Olcay resmi telefon numarasıdır arkadaşlar arayıp siz de dertlerinize çare bulabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask