Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Neredeyse Boşanacaktık

Eşimle birbirimizi çok severek evlendik. Kısa aralıklarla iki çocuk sahibi olduk. Çocuklarımız ile beraber mutlu mesut yaşayıp gidiyorduk fakat kocamın işiyle alakalı sorunları zamanla evliliğimizin saadetini bozmaya başladı. Karşılıksız çekler yüzünden kocam iflasın eşiğine gelmiş haliyle bana ve çocuklarına karşı son derece gaddar, soğuk, katı birine dönüşmüştü. Zaman içerisinde işlerini toparlamaya başlasa da artık ne bana ne de çocuklarına eskisi gibi değildi. Kocamla aynı evi paylaşan iki yabancıdan farkımız kalmamıştı. Her şeye rağmen kocamı seviyordum ve onu kaybetmeyi göze alamıyordum. Boşanmak istemiyordum zira çocuklarımın babasız büyümelerini göze alamıyordum. Bir şekilde evliliğimi kurtarmanın yolunu bulmalıydım ama nasıl?
Her Şey Bu Kadar Kolaymış
O zamana dek ben de büyüye inanmazdım ta ki hocamız ile karşılaşana kadar. Kendisine internet sitesi üzerinden ulaştım. Evliliğim üzerinde dolaşan kara bulutlardan evliliği kurtarma formülü ile kurtulabileceğimi söyledi. Kendisinden acilen çalışmalarını başlatmasını rica ettim. İçim içime sığmıyordu. Kocamın bana eskisi gibi iyi bir koca, çocuklarına da şefkatli bir baba olacağının umudu ile her şeyin yoluna girmesini bekledim.
Eskisi Gibi Mutlu Bir Aileyiz
Bu görüşmenin ardından 1 hafta geçti geçmemişti, kocamdaki değişimi fark etmeye başladım. Bana karşı fazlasıyla iyi, aynı şekilde çocuklarına da mükemmel şekilde davranan biri olmuştu. Gözlerime inanmıyordum. Bunun bir mucize olduğunu düşündüm bu müzice ise 0532 367 13 25 nolu telefonda saklıydı. Siz de bir takım konularda sorun yaşıyor olabilirsiniz bu numarayı tuşlayarak hocamızla iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask