Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Monoton giden bir evliliğim vardı

Evlilikte uzun süre geçtikten sonra ister istemez karşılıklı olarak alışkanlığa dönen ve sıradanlaşan ilişkisi oluyor. Ben bir kadın olarak aşkımı ve ilgimi sürekli en yükseklerde tutmak istiyor şımartılmaktan da çok hoşlanıyorum. Eşim vaktinin çoğunu dışarı da arkadaşları ile geçiriyor geç saatlerde eve geldiğinde de benimle çok fazla sohbet etmiyordu gözünün içine bakıyordum beni fark etmesi için ama nafile.
Artık eşimi geri kazanmak istiyordum
Boşanmayacağım için başka çareler aramaya başladım ve arkadaşlarım sayesinde kulağıma hocamızın varlığı ve gücü geldi hemen atağa geçtim. Kısa bir görüşmenin ardından kocayı kendine bağlamak için birtakım şeyler yapan hocama teşekkürlerimi ileterek yanından ayrıldım ve heyecanla beklemeye başladım. Tabi ilk zamanlar da eşim hala kahvelerde gezen biriydi tam umudumu kaybediyordum ki git gide azalmaya başladı ve artık gözlerimin içine bakan bir hale geldi.
Liseli aşıklar gibi olduk
Kısa zaman içinde de artık tamamen dışarı hayatından uzaklaşmış benimle vakit geçirmek isteyen, gezmelere götüren ve her türlü sevincini, üzüntüsünü benimle paylaşan biri haline gelmişti. Ben git desem de artık ne arkadaşlarına ne de kahvesine gitmek istemiyor dizimin dibinde zamanını geçiriyordu inanılmaz mutluydum yeniden doğmuştum. Kaybetmek istemediğiniz insanları yeniden kazanabilirsiniz 0532 367 13 25 telefonunuzun ucunda sizi bekleyen hocamızla vakit kaybetmeden görüşmelisiniz ikinci baharınızı yaşamak için geç kalmayın.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask