Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Körü körüne inandım

Terk edilmeyi asla hak etmeyecek bir kadındım hem güzel hemde akıllı biriydim bunu iyi biliyordum. Karşımda ki insana deliler gibi aşıktım onunla her gün evlenme hayalleri kuruyor sırf onu bu kadar seviyorum diye karşı çıkan herkese de cephe alıyordum. Ona güveniyor ne söylese hemen kanıyordum gözlerimin içine bakması beni sevdiğini söylemesi inanmamı sağlıyor asla hayatıyla ilgili yaşananları irdelemiyordum.
Sevgimin yetersiz kaldığı yerdeydim
Bir gün başkasından öğrendiğim habere göre bir başkasıyla evlenecekti ve üstelik akrabasıyla hayallerim öylesine yıkılmıştı ki ona kızsam mı yoksa dövsem mi ne yapsam nasıl rahatlasam bilememiştim. Bunu böyle asla bırakamazdım benden bir mesaj ile ayrılması aşkımızı çiğnemesine asla müsaade edemezdim hemen soluğu hocamın yanında aldım bana pişman etme duası verdi ve başım dik beklemeye başladım. Sabırsızca da bekliyordum emeklerimin karşılığını görmek istiyor bunun için saatin hızla bitmesini istiyordum.
Ayağıma yeniden getirtmeyi başardım
O benim ayağıma gelecek diye günlerce bekledim ve bir gün beklenen oldu kapıma güller yollamalar, önüme çıkmalar, özür dilemeler beni kazanmak için akla karayı seçmişti. Yüzüğü ailesine attığını ve mutluluğu seçtiğini söylediğinde gözyaşlarımı tutamamıştım erkeğim artık hep benimleydi. Onu iyice süründürerek pişman ettikten sonra tabi ki affettim bunları da hep sevgimden yapmıştım hak eden insana hak ettiğini vermek istiyorsanız 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşıp hocamızdan randevu alabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask