Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kocamın Hovardalığı Sonumuz Olacaktı

Ne yaptıysam bir türlü kocamın hovardalığına çare bulamamıştım. Her gece eve içkili eve gelmesinden tutun şiddet, küfür, kavga, gürültü her türlü olumsuzluk evimizde mevcuttu. Kocama olan saygım da sevgim de bitti sayılırdı ama ortada üç tane çocuk vardı ve boşanıp çekip gitmem mümkün değildi. Sarf ettiğim emekler kocamın gözünün dışarıda olmasına çare olmuyor, çocuklarımın rızkı beş para etmeyen kadınlara gidiyordu. Kadınlık gururumun hiçe sayılması bir yana yediğim onca dayak yüzünden bazen yataklık olmuşluğum bile var. Taş olsa çatlardı yaşadıklarım karşısında ama ben yılmadım kocamı kadınlara kızlara kaptırmamak için çok güzel bir çare buldum. O çare medyum Olcay’ın nefesindeydi.
Dünyanın en samimi insanı
Hocamız ile yaptığım görüşme sanırım yaşadığım en samimi telefon görüşmesiydi. Kendisi beni dinleyip, anladıktan sonra ayetel kürsi ile bağlamak gerektiğini söyleyip çalışmasını yapacağını belirtti. Kocamın gözünün dışarıda olmayacağını düşünmek bile beni mutlu etmeye yetiyordu. Bütün umutlarımı hocama bağlamıştım. Böylesine ünlü, bilindik, güven duyulan ilim irfan sahibi bir insanın bana da yardımcı olacağından kesinlikle emindim.
Hayal kırıklığı yaşamadım
Yanılmamıştım. Kocamdaki değişim kısa sürede belli oldu. Çocuklarım ve ben bu olumlu değişim karşısında sevinçten havalara uçuyorduk. Artık evimizin rızkı başkalarının olmuyor, kocam bana ve çocuklarına sahip çıkıyor en önemlisi asla çapkınlık yapmıyor, işten çıktığında vakit kaybetmeden evine dönüp ailesiyle vakit geçiriyordu. Kocasını evine, kendine, çocuklarına bağlamak isteyen herkes hiç düşünmeden, kaygı duymadan 0532 367 13 25 ‘i arayıp iletişime geçebilir.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask