Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kocamı elimde tutmam gerekiyordu

Türbanlı bir hatundum hafif balık etliydim ve bol kıyafetlerimle de olduğumdan kilolu gösteriyordum bu canımı sıksa da değiştirmek için hiçbir şey yapmıyordum. Kocam öylesine fit ve yakışıklı bir adamdı ki seneler geçtikçe o daha iyi bir hal alıyor bende güzelliğimi git gide kaybediyordum. Artık sırf bu yüzden ondan şüphelenmeye başlamıştım ve elimde tutmak için bir şeyler yapmam gerektiğini anladım.
Ablamdan yardımı iyi ki istedim
Apartmanda ki komşularımız ile oturmuş gün yapıyorduk akşam üstü herkes dağıldığında en sevdiğim ablama açıldım ve yardım istedim. Ben ağladıkça bana sarılıyor üzülme derdinin çaresini biliyorum diyordu şaşırdım ne yapacağız abla hemen harekete geçelim diye baskı yaptım. Acele etme önce medyum hocamızla bir iletişime geçelim bakalım bizim için neler yapabilir dedi. Ertesi gün yüz güzelliği için dua verdiğini ve hemen yapmamı söyledi.
Kocamın güzelliğim karşısında başı döndü
Günler aylar geçmişti ve ben kendimi ayna karşısında tanıyamaz hale gelmiştim her geçen gün kocamın ilgisi artmış benim gözlerimin içine baka baka sohbet eder hale gelmişti. Artık komşulardan başka hiçbir yere gitmememi istiyor beni haddinden fazla kıskanıp iltifatlar yağdırıyordu ikimizde yeniden âşık olmuş gibiydik ve çok mutluyduk 0532 367 13 25 nolu numara sayesinde özgüvenim yerine geldi ve hocamız sihirli dualarını üzerimde gösterdi şimdi herkese tavsiye ediyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask