Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kocam Tarafından Aldatıldım

Kocam ve ben çok uzun yıllardır mutlu ve huzurlu bir evlilik hayatı yaşıyorduk. Birbirimize karşı son derece saygılı ve anlayışlıydık. Ben bir bayanda olması gereken tüm özellikleri taşıyordum ve her anlamda onu tatmin ediyordum. Onunda bana karşı son derece centilmen ve nezaket çerçevesi içerisinde davranması inanılmaz hoşuma gidiyordu. Son zamanlarda davranışlarında bir terslik vardı ve kalbimi kırmaya başlamıştı. Bunun bir sebebi olmalıydı ve çok geçmeden beni aldattığını öğrendim. Benden başka bir kadına âşık olduğunu bana söylemekte hiçbir mazur görmeden pat diye yüzüme bu gerçeği vurdu.
 
En Çaresiz Anımda Hocamız Umut Işığım Oldu
İnternette dolanırken Medyum Olcay’ın mucizeleriyle karşılaştım. Hiç tereddüt bile etmeden onu aradım ve olanları bir bir anlattım. Bana kocamı kendime nasıl bağlarım uygulamasıyla tüm dertlerimden kurtulabileceğimi söyledi. Ona tüm kalbimle güvendim, çünkü inanılmaz bir enerjisi vardı ve beni konuşmalarıyla rahatlattı. Tüm heyecanımla ve kalbimin hızla atışını hissederek kocamın eskisi gibi olmasını bekledim.
 
Mutlu Evliliğimiz Tüm Hızıyla Sürüyor
Kısa bir süre sonra hocamıza güvenerek ne kadar doğru bir karar verdiğimi fark ettim. Kocam eskisinden de iyi bir şekilde evimize geri döndü. Benden defalarca özür diledi ve onu affetmem için adeta yalvardı. Bu durumun bir heves olduğunu bildiğim için onunla evliliğimize kaldığımız yerden aşkla devam ettik. Sizlerde sevdiklerinizi kaybetmek istemiyorsanız 0532 367 13 25 nolu Medyum Olcay resmi resmi telefon numarasıdır çekinmeden arayın.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask