Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kısmetin açılması için dua

İnsanların en fazla yakındığı dertlerinden biri de sevinçli bir evlenme yapıp sevinçli bir yuva kuramamalarıdır. Bazıları huzursuz evlilikler yaparken bazıları ise hiç evlenememektedir. Milletçe aralarında bu vaziyet nasip kapalılığı olarak da bilinir. Bir Takım vatandaşlar farklı yollarla nasip açtırma işlemi yaptırmak isterler. İste bu noktada size en fazla destekçi olacak birey medyum olcay dır. Tamamıyla ilim ışığında ve dualarla size destekçi olmaya çalışmakta ve dertlerinizden bir an öncesinde kurtulmanızı sağlamaktadır. İster iş hakkında nasip olsun arzu eder evlenme hakkında nasip olsun kısmetiniz kapalı ise kısmetinizi açmak amaçlı birçok yöntem ve yöntem vardır. Bunların en başında dualar, vefkler, tılsımlar gelmektedir. Fakat şunlar işinin ehli zatların yapması gerekli olan işlerdir. İlk olarak kısmetinizin ne sebeple kapalı olduğunun bilinmesi gerekiyor .

Rastgele bir büyümü var, başınıza musallat var mı? önce bunların temizliğinin inşa edilmesi gerekir. Eğer berbat enerjinin tesiri altında kalmış iseniz önce iyileştirme olunmasını öneririm. Kısmetinizin bir an öncesinde açılması amaçlı yapmanız gerekenler olarak size verilecek tavsiyem Yasin-i şerifi o niyet ile 5 zaman namazın arkasından okumaktır. Bu kısmetinizin açılmasına destekçi olacaktır. Şsyet bunun için gücünüz yetmeyecek ise erken namazından ardından ve yatsı namazından ardından okunması da uyumlu olabilir . Şu unutmamalıdır ki Yasin-i Şerif 2 tarafı keskin bir kılıçtır. Önce sağlam bir inanç ile yola çıkmak ve duaları gönülden okumak gerekir. Hocamızın size bu yöntemde tavsiyeleri ve yazacağı dualar ile önce Allah’ın desturu ile kapalı nasip derdinizden vakit kaybetmeden kurtulacaksınız. Bir an öncesinde zaman kaybetmeden bizimle bağlantıya geçerek tüm bu dertlerinizden sağ salim bir biçimde kurtulabilir, sıhhatli ve keyifli bir hayat sürebilirsiniz.

3 Comments
  1. Esra Kırgız dedi ki:

    Selamlar olcay beyi 4 yıldır tanırım işini düzgün doğru yapan kişiler arasında olduğuna kefilimdir. Gerçekten bu işi yapan gerçek anlamıyla başarılı şekilde sonuçlar veren kişi az. Neyse kısmet açma için yaptırmıştım sonrasında evlilik amacıma ulaştım ve iki aylık bebeğim var şuan. Şimdi kuzenimin sorunu için tekrar olcay hocamla iletişime geçtik ona da yardımcı olacak ve burada sizlerle bunları paylaşmak istedim. Olcay hoca doğru bir medyumdur. Tavsiye ederim.

  2. Metin Birsel dedi ki:

    Olcay beyin yaptığı bebek çalışması sayesinde iş kısmetim açıldı. Şirketim batma derecesine geldi iflas bayrağını çektim çekiyordum. Olcay bey imdadıma yetişti sorunumu çözdü güçlü ve etkilerini bilgilerimi verdikten sonra adeta hissettim kendimde süper bir uygulama imiş. Keşke daha önce tanısaydım eminim kaçırdığım ihaleler de başarı sağlayabilirdim. Baktığım araştırdığım zaman da bir çok insan olcay beyden memnun kalmış ve fayda görmüşler ne kadar güzel şeyler bunlara tanık olmak. Bende sizlerle sevincimi paylaşmak istedim arkadaşlar.

  3. Eda Gürsel dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask