KISMET AÇMA -ÇEKİM GÜCÜ ARTTIRMA

Her insanın doğuştan gelen belli bir çekim gücü yani frekansı vardır . Bu frekans hayat içinde yaşanılan olumlu-olumsuz bütün hadiselerden etkilenerek sürekli bir değişim halindedir. Bunun sonucunda günlük hayatta, yaşamınızın belli dönemlerde çekim gücünüz değişmektedir. Kısmetinin nasibinin kapalı ve ya açık olması üzerinizde etkin bir
büyü ve ya sihir durumu olmaması durumunda bu olaylarla alakalıdır. Örneğin, hayatınızda tanıştığınız yeni insanlar oluyor , ilişkiye başlıyorsunuz ancak kısa bir süre sonra ilişkiniz anlamsız olarak bıçak gibi kesiliyorsa , iş hayatınızda emek vermenize rağmen çalışmanıza rağmen üstleriniz tarafından takdir görmüyorsanız ve yükselemiyorsanız, iş hayatınızda müşterilerinizi ikna konusunda sıkıntı yaşıyorsanız ya da anlaştığınız işler olmasına rağmen işleriniz son anda bozuluyorsa gibi durumlarda bu işlemleri yaptırabilirsiniz.
Bu işlemlerin genel amacı çekim gücünüzü arttırarak olumlu olayları ve kişileri kendinize çekmek , kişilerin sizi güzel, çekici görmesi, hayatta verdiğiniz emeğin karşılığını daha kolay alabilmek olarak özetlenebilir . Bu tarz uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask