Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kendini bilen olgun bir bayandım

Aslında yaşadığım ilişkiler de sevdiğim adamı çok fazla mutsuz etmiyor onun her zaman suyuna giderek kızdıracak olaylardan uzak duruyordum. Kendime bu konuda fazla güveniyordum çünkü erkeğine itaat etmekten hoşlanan biriydim maço bir insanla birlikte olmaktan inanılmaz keyif alırdım. Bu ilişkimde de ne yaptığımı düşünsem de bir türlü sebebini bulamıyordum sevgilime soğuk durma sebebini sorduğumda hep geçiştirici cevaplar ile karşılaşıyordum.
Şans artık yüzüme güldü
Artık beni bıktırmıştı ben bu kadar ılımlı ve sevecen bir yaklaşımla yaklaştıkça o değişmemekte ısrar ediyordu belki de ilişkiyi bitirmemi bekliyordu ama yapmayacaktım savaşacak ve onu kazanacaktım. Ben değişmeyecektim ama onu değiştirmeliydim karşıma çıkan medyum hoca yorumlarını okudukça fırsat ayağıma geldi dedim ve hemen hocamız ile iletişime geçtim. Ona sevgilim değiştirmesi bana olan ilgisinin artması istediğini söyledim ve bana sevgilinin araması için dua verdi ve hemen uyguladım.
Mutluluk hocam sayesinde geldi
Çok zaman da geçmemişti birkaç gün sonra neredeyse yalvardığım bu insan gitmiş yerine hocamın yardımıyla başka bir insan gelmişti. Beni aramaktan artık işine adapte olamıyor hayatının merkezi sadece beni görüyordu keyfim fazla artmıştı hocama hemen 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşarak teşekkürlerimi ilettim. Artık oturttuğumuz ve mutluluğumu bulduğumuz bir ilişkimiz var herkese de Olcay hocamı tavsiye ediyorum onunla yeni bir hayata yelken açabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask