Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kendime fazla güveniyordum

Devamlı olarak küsüp ayrılan bir aşıktık her zaman onda ki yerimin ayrı ve özel olduğunu düşünüyordum ama sonuncusunda artık kıskançlıklarıma dayanamadığını söyleyerek beni terk etmişti. Ben rahattım çünkü her zaman arayan taraf o olurdu bende affederdim ve kaldığımız yerden devam ederdik. Bu duruma öylesine çok alışmışım ki her gün kendimden emin bir şekilde telefon elimde bekliyor fakat bir türlü o beklediğim aramayla karşılaşmıyordum.
Terk edilmeyi hazmedemeyince hocama koştum
Artık birkaç ay geçtiğinde tamamen bittiği hissine kapıldım her gün ağlıyor kendimi derbeder ediyordum ama gururumdan da asla adım atmıyordum biliyorum aradığım an o bana dönecekti ama yapamıyordum. Bende ufak çaplı araştırmalarım sonucu hocamıza rastladım ve hemen iletişime geçtim sevdiğin kişinin araması için dua yazıp verdi eve heyecan içinde giderek yapmaya koyuldum. Öyle değilse böyle beni arayacak yeniden kapıma gelen o olacaktı belki bundan sonra bende yaptıklarıma daha çok dikkat edecektim.
Akıllandım ve mutluluğu yakaladım
Aynı hafta içinde bir gece yarısı telefonuna uyandım tahmin ettiğim gibi benden beklemiş fakat artık özlemime daha fazla dayanamamış ve aramaya koyulmuş. Bundan sonra ki yaşantımızı az kavgalı ve çok huzurlu geçirmeye söz verdik şimdi düğün hazırlığı yapıyoruz ve çok mutluyuz tabi ki 0532 367 13 25 telefonunun ucunda ki hocamın katkısı da çok büyük teşekkürlerimi borç bilirim.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask