Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » kendime çekmek için dua

İstediğiniz bir kişinin ilgisini kendi üzerinize çekmek ve kendiniza bağlamak için aşağıdaki dua devamlı olarak okumanız gereklidir.

“İnnema emruhu iza erade şey’en en ye-kule lehu kün feyekuun.
Bilki Allah sana hidayet etti. Bu isim ile icabet bunları küfürden ona rasulüne iman ile geçici dünyadan ebedi aleme çıkarır. Denildi ki büyük ve yüce alim Âsıf b. Berhİya (r.a.) Belkısın arşını davut oğlu Süleyman (A.S.)a iki aylık yoldan göz açıp kapayıncaya kadar bir sürede bu ismi azam ile getirdi. Denilir ki o arş altın ve gümüşten idi. Ve inci, yakut ve cevahirle süslü idi. içerisinde yedi beyit vardı. Üzerinde yedi tane kilit vardı. Bununla ilgili şair şöyle der.

2 Comments

  1. Hatice Soyutlu dedi ki:

    Sevdiğim kocam beni aldattı birbirimizi çok severek kaçarak evlendik ama bu durum karşısında ayrıldım. Sonra ne kadar çok sevdiğimi onsuz yapamayacağımı anladım ve olay hocayı buldum. Sabun büyüsüyle aramıza giren pis kadını 16 günde ayırdım öyle çabuk etki etti ki o kadını domuz gibi görecğini söylemişti olcay bey. Hocamın dediklerin hepsi çıktı. Kocamla yeniden evlendik ve artık bana inanılmaz sadık biri oldu çok mutluyum teşekkürler.

  2. Ahmet Yaşin dedi ki:

    Amerikadn yaziyorum gerck ismimi yazmak istemedi neyse ben olcay beyi internette aradim kocam bana cok bagli olmuyordu soguk davranmanaya baslamisti bunun icin olcay bey bana vefk yapti muska gibi bisey uzerimde tasimaya basladim ve 34 gun bekledikten sonra eve geç gelen benle ilgi gostermeyen kocam elinde cicekle eve dondu cok romantikti simdi gun doldu ve olduk biz kesin halen ayniyiz vefk cok etkiliymis gercekten alah nazarlardan korusn bizi.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask