Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kaynanamın Çenesinden Bıkmıştım

Düğün günüm, kına gecem ve diğer tüm günlerimde kaynanamın susmak, kapanmak bilmeyen çenesi yüzünden artık çığlıklar atmak istiyordum. O kadar çok konuşuyordu ki inanılmaz derecede yorulmuştum. Olur, olmaz şeylere saçma sapan yorumlar yapıp kendince fikirler sunuyordu. Üstelik hep mutsuz bir haldeydi ve bana bir defa bile beni çok beğendiğini söylememişti. Onu takmamaya çalışsam da bütün moralimi yerle bir etmeyi başarmıştı. Buna bir son vermem gerektiğini çoktan kafama koymuştum. Çünkü henüz yeni evliydim ve eşimle aramda sorun yaratacağının farkındaydım.
 
İnanılmaz Bir Değişim
Medyum Olcay’ın namını duymuşluğum vardı. Bu konuda biraz çekingen ve cesaretsiz olduğumu hissediyordum ama artık kaynanamın çenesinden inanılmaz sıkılmıştım. Çok geçmeden hocamıza ulaştım ve bu durumdan kurtulmak için bana bir yol göstermesini rica ettim. Kaynana ağzı adında bir uygulaması ile hayatımı kurtardı. Hem de çok uzun süre beklememe bile gerek kalmadan hemen olumlu anlamda etkisini gösterdi.
 
Artık Çok Sessiz
Bu durumda artık kaynanam ağzını bile açmıyor hatta ağzından kelimeleri cımbızla çekiyorduk. Bu inanılmaz bir mutluluktu benim için ve artık sustuğunu görebilmek ise bir rüya gibiydi. Sonunda istediğim olmuştu ve bu haliyle onu sevmeye bile başlamıştım. Sizde isteklerinize kavuşmak için sabırsızlanıyorsanız 0532 367 13 25 hattan Medyum Olcay’a ulaşabilirsiniz. Bu numara kendisinin resmi telefonudur. Hayallerinizi, arzularınızı ve isteklerinizi ertelemeyin stressiz bir yaşama merhaba diyerek devam edin.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask