Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Kaynanam evimin kâbusu olmuştu

Kayınpederim öldükten sonra kayınvalidem bizimle yaşamaya başladı. Başta her şer normaldi. Kayın validem bir süre kayın pederimin yassını tuttu bu süre zarfında gayet sakin ve sessizdi. Acısı dindikçe değişmeye başladı. Bu değişim evimiz için olumsuzluk yaratıyordu. Kayın validem sürekli çocuklarıma ve eşime karışıyor, kocamla aramızı bozmak için elinden geleni yapıyordu. Kocam işten eve geldiğinde sürekli beni ona şikâyet edip kocamı dolduruyor üzerime püskürtüyordu. Kayınvalidemin bu davranışları yuvamızı uçurumun kenarına itmişti. Zaman zaman evden kaçıp gitmek istedim fakat çocuklarımı annesiz bırakmayı yuvamı dağıtmayı göze alamadım. Bunun başka bir çaresi olabileceğini düşündüm ve harekete geçtim.
Hiç düşünmeden aradım
İnternetten medyum arayışına başladım. Hemen hemen her günüm güvenebileceğim bir hoca aramakla geçiyordu ki hocamızın internet sitesine rastladım. Önce yazıları, yorumları okudum. Okuduğum her şey umudumu arttırdı ve güven sağladı. Hocamızla görüşme yapmak için resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu numarayı aradım. Evimde olup bitenleri kendisine anlattım kendisi bana çok sıcak davrandı. Bana yapacağı çalışmadan ve etkisinden bahsetti. Görüşmemizi sonlandırmamızın ardından yapacağı çalışmanın kayınvalidem üzerindeki etkisini merak ederek bekledim.
Kaynanamın ağzı var dili yok
Bekleyişlerimin sonunda inanılmaz bir değişimle karşılaştım. Kayın validem resmen sus pus olmaya, bize karşı son derece tepkisiz ve kayıtsız kalmaya başlamıştı. Artık evde ne kavga vardı ne de gürültü. Kocam ve çocuklarım ile gayet huzurlu, mutlu bir şekilde yaşamaya başladık. Benim gibi kaynana dırdırından bıkmış usanmış kişilerin kaynananın dilini bağlamak için dua yaptırmasını fakat bunun için Olcay beyle görüşmesini tavsiye ediyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask