Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Hasret dolu günler geceler

Nişanlım kısa bir süre önce çalışmak için yurt dışına gitmişti. Kazandığı paranın bir kısmını çeyizimi tamamlayabilmem için bana gönderiyor aynı zamanda kendi de birikim yapıyordu. Bir ara işleri sürekli ters gitmeye ve eskisi gibi para kazanamamayı başladı. Bu olumsuzluk evliliğimizin sürekli olarak ertelenmesine neden oluyor her ikimizin de haddinden fazla üzülmesini sağlıyordu. Maddi konuda sıkıntı çekmenin yanı sıra birbirimizi deliler gibi özlüyor oluşumuz ıstıraptan başka bir şey değildi. Ben de gündelik işlerde çalışıp para biriktirmeye çalışıyor fakat hiçbir işe kendimi tam anlamıyla veremiyor sürekli nişanlımla kavuşacağımız günü düşünüp duruyordum. Acı ve hasret dolu günler birbirini kovalarken bitap düştüğümü hissediyordum. Bir an önce nişanlımın dönmesini ve evlenmemizi her şeyden çok istiyordum.
Kendisi ilim irfan sahibi biri
Hiç kimsenin bize çare olmadığı zamanlardı. Eşin dostun yardımı ile olacak bir iş değildi. Daha farklı bir güç olmalı ve bizi bu ıstıraptan kurtarmalıydı. O kişi kesinlikle medyum Olcay idi. Çalıştığım iş yerinde bir arkadaşım aracılığı ile 0532 367 13 25 nolu hat üzerinden hocamızla iletişime geçip, yurt dışında olan nişanlımın ters giden işlerinin düzelmesini ve bir an önce kavuşup evlenebilmek için yanıp tutuştuğumuzu söyledim. Yapacağı çalışmanın etkili olacağını belirterek içimi rahatlattı.
Sevdiğine kavuşmanın en etkili yolu
Hocamızın da belirttiği gibi duası etkili olmuş, nişanlımın işleri açılmıştı. Artık maddi açıdan hiçbir sıkıntısı olmayan nişanlım birikimini hızla tamamlayıp geri döndü ve evlendik. Benim gibi sevdiğine kavuşmak isteyen herkes hocamıza bu duayı yaptırabilir. Güvenilir biriyle görüşeceğinizden şüpheniz olmasın.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask