Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Hasret Dolu Aşk

O kadar insanla gezip tozduktan sonra hayatımın aşkını bulduğum kanısına varmıştım ta ki bu adamın askerlik yapmadığını bilene kadar. İlk önce soğudum biraz kendimi dinledim ama sonrasında bir başkasına alışma sürecimi sevemeyeceğimi düşününce kabullenmeye çalıştım. Zaten olduğu yerde beni bekliyordu ona döneceğim günü iple çeliyordu ve bu kararımdan sonsuz bir mutluluk duymuştu.
Günlerim beklemekle geçiyordu
Birlikte çok güzel günler geçirmiştik ve artık hasretlik başlamıştı onu beklediğim her gün bana azap gibi geçiyordu çünkü deli gibi özlüyordum. Gelecek tek bir ses bir kelime mesaj için dünyaları verecektim bu halime dayanamayan annem zamanında babamın ona ilgili olması için bir hocaya gittiğini söyledi hiç vakit kaybetmeden telefon numarasını bulup bana verdi hazırladığı sevdiğinden mesaj gelmesi için dua çalışması yaptırdı ve beklemeye başladık.
Her gün konuşuyor hasret gideriyoruz
Her gün telefon elimde uyanıyor bir sesine gülüşüne hasret kaldığım sevgilimin yolunu gözlüyordum bir gece tam uyuyacaktım ki telefonum çaldı arayan askerimdi artık telefon kullanabildiğini ve istediği zaman beni arayabileceğini söyledi sabaha kadar konuşup hasret gidermiştik böylesine etkisini göreceğimi açıkçası düşünmemiştim ama annem haklıymış. Bundan sonra bende ayrılık acısı çeken arkadaşlarıma medyum Olcay hocamı anlatıyor dertlerine derman olması için 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşarak hayatlarına ışık tutmaları için iletişime geçmelerini sağlıyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask