Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Güzelliğimin kıymetini iyi biliyordum

Çok güzel ve çekici bir kızdım yolda yürürken bile tozu dumana katıyor hem cinslerimin bile kıskanıcı bakışlarını üzerimde hissediyordum. Giydiğim kıyafetlerim, taktığım takılarım ve gittiğim mekânlar olsun her zaman en kalitelisinden oluyor paspallığa ve rüküş hallere yaşantımda asla yer vermiyordum. Şimdiye kadar istediğim her erkeği elde etmiştim çünkü seksiliğimi ve dolgun kalçalarımı koz olarak kullanmayı iyi biliyordum.
Gözüme kestirdiğim adam
Birgün kendinden bu kadar emin ol ben yanıldığımı gördüm çünkü gözümü diktiğim bu olgun ve yakışıklı adam bana pas vermiyor etrafında ki kızlarla şen kahkahalar atarak daha da çıldırmama yol açıyordu. Onun beni fark etmesi için elimden geleni yapsam da başarılı olamıyordum bir çare aramaya koyulduğum da karşıma medyum Olcay hocamız çıktı ve apar topar iletişime geçtim. Hemen bana bir aşık etme duası hazırladı ve biz beklemeye başladık.
Öyle olmaz böyle olur
Yine onun etrafında oluyor bu sefer ona bakmadan arkadaşlarımla eğlenir gibi yaparak hiç onu görmemişim gibi sohbetlere katılıyordum. Masamıza bir kâğıt ile numarasını yolladığında aynı akşam onu aradım ve benden çok etkilendiğini en kısa sürede tanışmak istediğini söylemişti. Tabi ben atlar mıyım sana aşığım diye yalvaran bu adamı önce süründürdüm sonra aşkımın tadını çıkardım 0532 367 13 25 telefonunu arayarak sizde istediğiniz erkeğinizi kendine aşık edebilirsiniz bu artık hocamız ile çok kolay.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask