Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Güvenmeyi çok isteyen güzel bir bayandım

Uzun boylu, ince belli ve bebek gibi cilde sahip olan güzel bir hatundum fakat tüm bunların yanında şanslı olduğumu asla düşünmüyordum. Etrafımda o kadar çok insan vardı ki ben kimseyi beğenmiyor mutlaka herkeste bir kusur buluyordum böyle diyerek zaten hayatımın çoğu kısmını yalnız başıma geçiriyordum.
Ben aşkı değil aşkın beni bulmasını istiyordum
Erkeklere inancım ve güvenim ne yazık ki yoktu o yüzden bana gerçekten aşk besleyen bunu tüm samimi duyguları ile yansıtan birine ihtiyaç duyuyordum. En yakın dostum ile o kadar çok araştırma yaptık ki sonunda medyum Olcay hocamıza rastladık bundan sonra karşıma çıkacak ve benimde beğeneceğim bir erkek için kendine aşık etme duası uyguladık böylelikle aşkına öylesine kapılacaktım ki yanlışlarını görmeyecek ve daima çok sevecektim.
Aşkımın hisleri öylesine büyük ki tanımayanları bile kıskandırıyor
Nitekim beklediğim an bir barda arkadaşlarım ile eğlenirken oldu ve tanışmak isteyen zengin bir iş adamı ile karşılaşmıştım ve bir sonra ki gün sözleşmek için randevulaşmıştık. Bir taşla iki kuş vurmuştum adam kısa bir süre sonra bana deliler gibi âşık olmuş cebindeki tomarla parayı da uğruma yollarıma sermişti. Öylesine hissettiriyordu ki aklıma hocamın duasından başka hiçbir şey gelmiyordu evet gerçekleşmişti ve onun telefonu her zaman baş köşemde hazır bekleyecekti. Sizde ulaşmak istiyorsanız 0532 367 13 25 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask