Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Genç kızın hayallerini yıktılar

Aslında kötü kalpli bir insan değilim fakat damarıma basıldığı takdirde de tanınmayacak kadar çirkinleşebilirim bu yüzden herkesin huyuma gitmesini ister kötü tarafımı ise göstermemeye gayret ederim. Çok sevdiğim ve evlenmeyi düşündüğüm bir insan elimden alındığı takdirde ona karşı toleranslı asla davranamam nitekim davranamadım da kolları sıvadım ve işe koyuldum.
Bedelini ağır bir şekilde ödemeliydiler
Zamanın da komşumuzun kocası eve bağlamak için yolunu tuttuğumuz hocamıza şimdi kendim için gitmiş en acilinden bana yardımcı olmasını istemiştim. Artık arkama yaslanacak ve benim ömrümden çalan insanlarla hesabımı görecektim hemen bir ayırma duası aldım ve seyretmeye başladım. Her gün kapılarının önünden arabam ile geçiyor ne yapıp ettiklerini kolluyor sağdan soldan araştırıyordum. Artık mahalleli kavgalarından bıkar hale gelmiş adam gecenin bir yarısı kavga ettikçe kendini sokaklara atıyor o gün bir daha eve gitmiyormuş bu durum karşısında resmen mutluluktan uçuyordum etkisini görmeye hızla başlamıştım.
Zafer masumlarındır
Beklenen olmuştu yine bir akşam beklerken yanlışlıkla rast gelmiştik sinirden nereye gideceğini bilemez haldeydi ve sarhoştu neler olduğunu sorduğumda boşanma kararı aldıklarını bu kadına zaten çok bile dayandığını söylemişti zaten bir aya kalmaz da tek celsede ayrılmışları. Şimdi yeniden bana dönmek için yalvarıyor bense gözünün önünde her gün başka erkekler ile günümü gün ederek hırsımı alıyordum böyle inanılmaz huzurluyum sizde Medyum Olcay hocamdan yardım isterseniz 0532 367 13 25 telefonundan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask