Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Evliliğim kaynanam yüzünden bitecekti

Evlendiğim ilk hafta kayınvalidemler tüm altınlarıma konmuş ve bunu borç adı altında yapmışlardı ama ben hiçbir zaman kendime bu hareketi yakıştıramamıştım çünkü dili uzun bir insandım ama onlara geldiğimde adeta tutulmuş gibiydim. Oğlundan ayrıldığının hala farkına varmıyor her özlediğinde soluğu bizim evde alıyordu ve devamlı olarak onlara gitmemizi istiyor neredeyse yatmadan yatmaya ayrılmayı uygun görüyordu. Bense onunla geçirdiğim bir saati bile cehennem azabı gibi görüyordum oğlunu öylesine övüyor ve ona sevgi gösterisi yapıyordu ki yaşanacak ters bir durumda kendini acındıracaktı. Bana her fırsatta laflar sokuyor oğluna da iyi bakamadığımı öne sürüyordu en ufak bir tartışmamız da bile hep beni hatalı buluyor durmadan akıl verir gibi konuşuyordu.
Hocam onu susturmanın formülünü buldu
Artık katlanamayacaktım ya ayrılacaktık ya da bu kadından kurtulmanın bir çaresini bulacaktım imdadıma annem yetişti ve bana medyum hocamızın 0532 367 13 25 numaraları telefonun yazılı olduğu kâğıdı uzattı arayıp durumu anlattığım da hemen formüllerinden olan ağzını dilini bağlamak için dua verdi.
Artık ağzı var dili yok canım kaynanamın
Kaynanam artık öylesine sessiz ve sakin bize karışmayan emirler yağdırmayan biri olmuştu ki eşimin bile dikkatini çekmişti. Artık kocamla daha huzurluyum ve evimizde baş başa çok daha mutluyuz hocam sayesinde kaynanamın sesi kesildi ve bende evliliğimi anlamaya başladım.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask