Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Evlenince tozpembe dünyam karardı

Severek evlenmiştim fakat seneler geçtikçe hislerimi kaybediyor eşimden her geçen gün daha çok uzaklaşıyordum böyle olunca da ne çocuk yapıyordum ne de net bir karar alma gücünü kendimde bulabiliyordum. Her ne kadar uzak ve ilgisiz davransam da adamın umurunda olmuyor o gayet mutlu gibi evliliğimizi yürütmeye çalışıyordu. Bir çarem olmalıydı çünkü ne aynı evi ne aynı yatağı artık onunla paylaşmak istemiyordum her gece yastığa başımı koyduğumda gözyaşlarımı içime içime akıtıyordum. İnternetten okuduğum her bahaneyi denedim başarılı olamadım ta ki hocamızı bulana kadar.
Koca kapıdan sevgilim bacadan
Yazılan yorumları da okuduktan sonra hemen medyum Olcay ile iletişime geçtim ve derdimi anlattım. O da bana soğutma duası çalışmasını uygun buldu bende bir heyecan bir sabırsızlık yerimde duramaz haldeydim resmen midemde kelebekle uçuşuyordu. Uzun bir zamana yayılan bu süreçte kocam git gide benden uzaklaşır, konuşmaz hatta yüzüme bakmaz hale gelmişti. Kendime yeni bir aşk bulmuştum bile sadece sonunu onun yazmasını bekliyordum.
İkinci bahar yaşıyor ömrüm
Beklediğim an kısa bir süre sonra yüzüme çarptırıldı ve boşanmak istediğini artık beni sevmediğini söyledi birkaç yalandan davranışlar sonrası kısa kestirdim ve tek celsede bu işi bitirdik. Rahatça sevgilimle dolaşabiliyor hayatımı gencecik bir kız gibi yaşıyordum 0532 367 13 25 telefonunu arayarak sizde hocamıza dilek ve isteklerinizi anlatıp çözüm arayabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask