Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Evimizde Huzur Kalmamıştı

Yeni evli olduğum için evime sık sık misafir geliyordu. Gerek aile içerisinden gerek konu komşu birçok insan evime girip çıkıyordu. Yapı itibariyle çok misafirperver biriyimdir. Yedirip, içirmeyi çok severim. Zamanla evimde gelişen olumsuzları fark etmeye başladığımda nazara geldiğimize inandım. Olur, olmadık zamanlarda sudan sebepler yüzünden eşimle kavga etmelerimiz her geçe gün artıyordu. Saçma sapan nedenler yüzünden sürekli birbirimizi kırıyorduk. Tartışmalarımız bazen öylesine çok büyüyordu ki eşim evden çıkıp gidiyor bazen birkaç gün eve gelmediği oluyordu. Bu sorunlarla baş edemeyecek kadar yorgun ve üzüntülü hissediyordum kendimi. Resmen evliliğim avuçlarımdan kayıp gidiyordu. Eşimle bir iyi bir kötü ne olduğumuz belli değildi. Artık bıkmıştık bu dengesizlikten ve uğursuzluklardan. Evimde gelişen negatif durumlara bir şeyler sebep oluyordu ve ben de bu olumsuzlukların kaynağını merak ediyordum.
Çare medyum Olcay’mış
Yine eşimle kavgalı olduğumu zamanlardı. Bir gram huzur yoktu evde. Takatim kalmamıştı bu duruma birkaç hocaya gidip derdime çare aradım. Onca paralar dökmeme rağmen hiçbir hoca evimdeki huzursuzluğa neden olan şeyi bulamadı ve evimin huzurunu sağlayamadı. Hoca arayışım sonunda Olcay Bey ile sonlandı. Kendisi ile yaptığımız görüşme evimdeki negatifliğin kaynağının ortaya çıkmasını sağladı. Bunun üzerine summun bukmun umyun fehum lâ yerciûn duası yaptı ve içimi ferah tutmamı kısa bir süre sonra Allah’ın izniyle her şeyin düzeleceğini söyledi.
Yuvamız Koruma Altında
Hocamızın dediği gibi kısacık bir sürenin sonucunda evimdeki olumsuz enerji yok olmuş, evime onca insan girip çıkmasına rağmen bir daha asla negatif bir durum yaşanmamıştı. Siz de yuvanızı koruma altına almak hocamızın etkili dualarından yararlanmak için kendisine resmi telefon numarası olan 0532 367 13 25 nolu hattan ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask