Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Evde kalmış olmak beni epey korkutuyordu

Yaşım epey ilerlemiş bir türlü kendime eş olacak insanı bulamamıştım zaman geçtikçe etrafın baskısından sıkılıyor kendimi köşeye sıkışmış gibi hissediyordum. Zaten karşıma da öyle çok adam çıkmamıştı ki senelerdir belki bir gün diyerek bekledim durdum çünkü güzelde bir bayandım ama yok bulamıyordum ancak birilerin tanıştırması ile birkaç kişi ile görüşebilmiştim onlar da olumsuz sonuçlanmıştı.
Eşimi bulmak için hocama koştum
Birine eş olmak, onun çocuğunu doğurmak ve hep çok sevmek istiyordum beyaz gelinliğin üstümde ki hayali ile uykulara dalıyordum. Annem bir gün yanıma gelip bir hoca duyduğunu ve beni ona götürmek istediğini söyledi ilk karşı çıktım ama birkaç hafta sonra kabullendim ve 0532 367 13 25 nolu telefonu arayarak iletişime geçtik. Medyum Olcay hocam kısmetin açılması için dua verdi ve beni teselli ederek güven verdi. Böylesine biriyle karşılaşacağımı düşünmemiştim ama iyi ki annem bulmuş ve tanıştırmış diye düşündüm.
Şimdi kimi seçsem diye düşünüyorum
O günden sonra annemi arayanlar, tanışmaya gelmek istiyoruz diyenler veya bir şekilde telefonumu bulup bana mesaj atanlar inanılmaz derece çoğalmıştı ve ben artık hangisini seçip tanımak istediğime karar verir hale gelmiştim. Kalbime ve mantığıma en uygun olanını bulana kadar bu durum böyle gidecekti nede olsa hocam sayesinde kısmetim fazlasıyla açılmıştı. Herkese tavsiye etmekten asla geri kalmam mükemmel sonuçlanan bir etkiye sahiptir.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask