Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Eşini ikna etme duası

Kocanız nçok sinirli ve hiç bir şekilde sizin sözünüzü dinlemiyor ise kocanız ile barışmak ve kocanızın tekrar sizi sevmesini istiyorsanız aşağıdaki uygulamayı yapabilirsiniz.Dua özellikle sinirli eşlerin karılarını dinlemesi için oldukça etkili olmaktadır.

Abdest ve Guslü müteakip uygulanır.
Bir bardak suya birden çok tatlı kaşığı bal koyarak iyice karıştırın. Hazırladığınız karışımın üst kısmına ,
(Duaların en başında ve bitiminde , dileğiniz neyse canı gönülden onu da suyun üst kısmına gerçek üfürerek söyleyin)
Aşağıdaki duaları ballı suyun üst kısmına arada nefesinizle de üfürerek okuyun.
11 Ayetel Kürsi,
11 İhlas,
11 Felak,
11 Nas,
11 kere ” Estağfirullah El Azim” deyin,
1 ( tek ) Fatiha okuyun.
Hazırladığınız ballı su üst kısmına anlatılan duaları okuduğunuz bu karışımın kullanımı:
3 zaman ard arda sabahları, hiçbir birşey yemeden-içmeden kalkar kalkmaz, bu sudan içerek tüketeceksiniz. İçerken tekrardan dileğinizi canı gönülden tek daha ediniz.
İstediğiniz sıklıkta uygulayabilirsiniz.
Zor tek vaziyette , hallolması anlaşılmaz tek mevzuda, sıkıntıya düştüğünüzde… Her çeşitli işinizde uygulayabilirsiniz. Uyguladığınızda sizde ne civarı gösterişli meydana geldiğini göreceksiniz.

4 Comments

 1. Mülayim Güzel dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

 2. Hatice Soyutlu dedi ki:

  Çorum merkezden ben Hatice Soyutlu. Selam herkese siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 24-01-2018 04:11:55

 3. Hatice Soyutlu dedi ki:

  Ben de son 2 ay içinde 3 farklı medyuma başvurdum internetten bularak 3′ü de kandırdı. Bir tanesine tam tamına 9000 TL kaptırdım. Basiretim bağlandı resmen 2 günde yüzde yüz çözüm deyince nasıl gönderdim onu bile hatırlamıyorum yazınızı önceden okusaydım göndermezdim… garanti verenlere inanmayın yalancılar arkadaşlar bir saat sonra ölmeyeceğimizin garantisini kim verebilir akıl var mantık var. Ama olcay bey gerçekten doğru bir insan beni hiç pişman etmedi sabırla dinledi yardımcı oldu kesinlikle tavsiye ediyorum. Yaptıran pişman olmaz bir daha yaptırır ve herkese öneriri ben memnun kaldım ve öneriyorum kesinliklee.

 4. Betül Ilımlı dedi ki:

  Sevdiğim kişinin bana bağlanması için uzun süren araştırmalar yapmıştım. Kendim dualar okudum internetten kitaplar aldım hiç biri bin fayda etmedi. Olcay hoca diye yorumları okurken bende etkilendim. Denemek istedim ve benim için son insandı olcay bey. Havas ilmiyle ilgileniyor zaten konuşmalarımızda da bana detaylıca anlattı kibar bir insan. Neyse vefk çalışmasına karar verdik başladık ve inanırmısınız öyle birşey oldu ki önce engelimi kaldırdı sonra buluşmak istedi. Çıktık dışarıda bir kahve içtik şuan çok daha iyiyiz Allah razı olsun olcay hocamdan 🙂

Yorum Yok


© 2013 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask