Burdasınız: Ana Sayfa » Bağlama Duası » Eşimi kendime bağlamak istiyorum

Eşiniz ile aranız çok kötü ise ve devamlı olarak kavga ediyorsanız eşinizi kendinize bağlamak ve aşkınızı güçlendirmek için yapabilceğiniz çok güçlü kuvvetli vefk çalışmaları vardır

Her kim ki aşağıda belirtmiş olduğum vefki bir kurşun levha üzerine yazarak döşeğin altına koyar ise aşırı Muhabetli olur, ol azametli vefk budur:

kocani-baglamak

2 Comments

  1. damla dedi ki:

    Kursun levhayi bulmam cok zor kagida yazsam olmazmi

  2. Mülayim Güzel dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar malesef hepimiz başına ummadığımız şeyler bir anda çıkıp gelebiliyor. Benimde eşim beni ve ailesine sırt döndü terk etti ve gitti hiç sebep yokken. Çok seviyorduk birbirimizi ne olduğunu bile anlamadım. Daha önce bulunduğum yerlerde olan seyhlere hocalara gittim fakat bir çözüm bulamadık sonuç elde edemedik. İnternetteki hocaları denedim çoğunda ya dolandırıldım ya da sorunlar çıktı yalanlar söylediler ve tutmadı olmadı. Son kez dedim artık en son olcay medyum u gördüm işlem yaptırdım bebek isminde bir tılsımmış. Detaylıca anlattı ve mantığıma yattı bu çalışma. 21 günde etki aldım ve kocam dönüp evimize gelip herşeyi anlattı neler olduğunu neden böyle olduğunu. İyi ki olcay hocayı buldum pişman değilim çok mutluyum iki var olcay hocam.

Yorum Yok


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask