Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Eşime kavuşmayı beklediğim günler

Evlendiğimi hiç anlayamamıştım çünkü eşim uzun yol tır şoförüyle ve bir tura çıktığına epey gelmediği oluyordu. Uzak kaldığında hep daha ilgisiz oluyor kendi hayatını yaşarken bizi başından savarak gayet güzel yaşıyordu. Ben bazı geceler ona seksi hallerim ile konuşmalar yapıyor fakat bir türlü karşılığını alamıyordum özlediğimi belirttiğimde bile soğuk cevaplarla karşı karşıya kalıyordum.
Bir karısı olduğunu fark etmeliydi
Komşu ablamı kahveye çağırdığım bir gün durumdan bahsettim ve akıl istedim bana hocamızdan bahsetti zamanında birileri için yardımda bulunduklarını ve kısa sürede sonuca ulaştıklarını söylüyordu bende irtibata geçeceğimi söyledim ve 0532 367 13 25 numaraları telefonunu alıp kaydettim. Hocam ile uyguladığımız özlemesi için dua formülünü yaptık ve birkaç güne eşim gelmişti yeni yeri çıkana kadar da bizimle duracaktı. Tabi ona hiçbir şeyden bahsetmedim sadece anlamam için birkaç gün kalmasını istiyordum. Zaten daha geldiği ilk gün bana iltifatlar yağdıran, gönlümü hoş eden bir adamla karşılaşmıştım.
Şimdi dizimin dibinde oturuyor
Üstüme titriyor bir dediğimi iki etmiyordu tutkuyla birbirimizi bulmuş taze aşıklar gibiydik bazı zamanlar işe gitmek bile istemiyor beni özlediğini dayanamadığını söylüyordu benden daha mutlu bir kadın tabi ki yoktu uçuyordum havalara. Bunun hocam sayesinden olduğu aşikardı ilk fırsatta teşekkür etmek için yeniden kapısını çalacaktım sizin de çalmanızı ister her türlü güveni de verebilirim.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask