Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Erkeği idare etmek oldukça zor

Erkek arkadaşımla 10 yılı aşkın bir süredir birbirimizi tanıyoruz aslında bana hiç kıyamayan her şeyimi bilen her yönümü tanıyan bir insandır. Bazen olmayacak yerlerde tıkanmamızın ve ne yapacağımızı şaşırmış bir halde dolanmamızın sebebi de bu kadar çok tanımış ve ezberlemiş olmamızdır. Ne olursa olsun birbirimizden asla kopamıyorduk çünkü aşktan ziyade sevgi ve anlayış aramıza oturmuştu.
Biz kadınlar istedikten sonra her şeyi başarır
Her yönüyle seviyordum fakat bazen öylesine sinirli ve agresif oluyordu ki bana karşı bile ağzından çıkanı kulağı asla duymuyordu. Küfürler savuruyor, etrafını yumrukluyor sadece kendine ve çevreye zarar veriyordu. Uzun süre kin duyması yoktu ama o an yaşadıkları ve yaşattıkları her şeye yetiyordu. Hocamızı bu yüzden buldum ve sinirli kişiye okunacak dua formülünü uygulamaya başladık. Direksiyonu yumruklamaları evdeki eşyaları bozmaları gibi kötülüklerini de unutmaya başladım yoksa ne yaparsam yapayım mutlu olamayacaktım.
Benim sevgilim bir melek
O günden sonra ki tartışmalarımız da olmadı değil ama bağırmak ve çirkinleşmek yerine sakin ve konuşarak anlatma yoluna gitmiştik. Tabi bu şekilde birbirimize daha çok zaman ayırıyor ve az derecede kırılıyorduk sizde 0532 367 13 25 telefonundan hocamıza ulaşabilir istediğiniz formülü ona sorabilirsiniz. Ben denedim ve inanılmaz mutluyum bundan sonra ki tüm kapana kısılışlarımın kurtarıcısıdır medyum Olcay bey teşekkür ediyorum.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask