Dikkat

MEDYUMLUK DÜNYA ÇAPINDA SON DERECE SAYGIN BİR MESLEK OLUP ÜLKEMİZDE KÖTÜYE KULLANANLARDAN DOLAYI HAKETTİĞİ DEĞERİ GÖREMEMEKTEDİR. MEDYUMLUK ÖZEL YETENEKLERİN İLMİ EĞİTİM İLE BİRLEŞİP, UZUN SENELER EĞİTİM ALMAKLA ELDE EDİLEN BİR UNVAN AYRICA BİR MESLEKTİR.BU HUSUSTA LÜTFEN RESMİ RUHSATLI GERÇEK MEDYUMLARLA İLETİŞİME GEÇİNİZ. ALMIŞ OLDUĞUNUZ HİZMET KARŞILIĞINDA BİZİM GÜVENCEMİZ REFERANSLARIMIZ,SAMİMİYETİMİZ VE KESTİĞİMİZ FATURALARDIR LÜTFEN ALMIŞ OLDUĞUNUZ DANIŞMANLIK HİZMETLERİNDE MUTLAKA FATURA TALEP EDİNİZ.

AYNI ANDA BİRDEN FAZLA İNSANLA ÇALIŞIP SABIRSIZ DAVRANMAYINIZ.KONUYU BİR BİLENE BIRAKTIĞINIZ VAKİTTE ONA GÜVENİP İNANINIZ Kİ SONUCU EN KISA SÜREDE ALASINIZ. GÖRÜŞMELERİNİZDE KESİNLİKLE ELDEN ÜCRET VERMEYİNİZ ÜCRETLERİNİZİ BANKA KANALI İLE RESMİ YOLLARDAN ÖDEYİNİZ. TÜRKİYENİN VE DÜNYANIN NERESİNDEN OLURSANIZ OLUN DANIŞIP YARDIM ALABİLİRSİNİZ ÇÜNKÜ BİZİM YAPMIŞ OLDUĞUMUZ BİR İLİM VE MANEVİ DESTEKTİR.

İLİM BİLGİLER VASITASI İLE YAPILIR VE BİREBİR GÖRÜŞMEYE KESİNLİKLE LUZUM YOKTUR.GÖRÜŞME KONUSUNDA ISRAR EDENLERE GÜVENMEYİNİZ BU DURUMDA AMAÇLARI FARKLI OLABİLİR. RESMİ SİTEMİZ www.medyumolcay.com dur. BURANIN DIŞINDA OLAN BİLGİLER BİZLERİ İLGİLENDİRMEMEKTEDİR.

REFERANS YAZILARIMIZ VE YAZDIĞIMIZ DİĞER YAZILAR TAMAMEN BİZLERE AİTTİR LÜTFEN BAŞKA SİTELERDE GÖRDÜĞÜNÜZ VAKİTTE ONLARA İTİBAR ETMEYİNİZ,SAYFALARA EKLENME TARİHLERİNİ İNCELEDİĞİNİZ VAKİTTE YAZILARIN BİZİM OLDUĞU ORTAYA ÇIKMAKTADIR,ÇALINTIYA EMEK HIRSIZLIĞINA PRİM VERMEYİNİZ.

HİZMETLERİMİZ KISMINDA, YAPILAN ÇALIŞMALAR ALANINDA VE BAŞKA WEB SAYFALARINDA YAYINLANAN REKLAM BANNERLARINDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ AŞK BÜYÜSÜ, BAĞLAMA BÜYÜSÜ GİBİ KELİMELER TAMAMEN HALK ARASINDA O ŞEKİLDE YERLEŞMİŞ OLDUĞU İÇİN YAZILMIŞTIR, GEREKEN AÇIKLAMALAR SAYFALARIMIZDA MEVCUTTUR VE BU TARZ ÇALIŞMALARIN BÜYÜ İLE ALAKASI OLMAYIP İLİM VE BİLİM SİSTEMİ DAHİLİNDEDİR. BÜYÜ VE BÜYÜCÜLÜK HEM DİNEN HEM KANUNEN YASAKTIR.LÜTFEN BÜYÜ YAPTIRMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEYİNİZ.

18 YAŞINDAN ALTINDAKİ KİŞİLERE KESİNLİKLE HİZMET VERİLMEMEKTEDİR, YAPILAN ÇALIŞMALAR TAMAMEN HAVAS İLMİ VE İLM-İ LEDÜN SİSTEMLERİNDEN OLUŞMAKTA OLUP GENEL OLARAK VEFK SİSTEMLERİNDEN OLUŞMAKTADIR. FAL BAKIMI YAPILMAMAKTADIR, BÜYÜ YAPTIRMAK,FAL BAKTIRMAK GİBİ İŞLER İÇİN KESİNLİKLE İRTİBATA GEÇMEYİNİZ, VERDİĞİMİZ TÜM HİZMETLER DİNEN GEÇERLİ VE YASALARA UYGUNDUR.

VERİLEN MEDYUMLUK HİZMETİNDE  %100 NETİCE GARANTİSİ YOKTUR;ÇALIŞMALARDA TARAFIMIZCA YAPILAN HATA OLDUĞU TAKDİRDE HİÇBİR EKSTA ÜCRET ALMADAN NETİCE ALINANA KADAR ÇALIŞMALARA DEVAM ETMEK TARAFIMIZCA GARANTİ EDİLMEKTEDİR.

YASAL OLARAK ALINAN ÜCRETLER MEDYUMLUK HİZMET BEDELİDİR VE FATURALANDIRMAKTIR.ÜCRET İADESİ YASAL OLARAK PARA YATIRMA YANİ FATURA KESİM TARİHİNDEN İTİBAREN 7 GÜN İÇİNDEDİR,YASAL OLARAK 7 GÜNDEN SONRA KESİNLİKLE ÜCRET İADESİ GİBİ BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.

YUKARIDA BELİRTİLEN TAHADÜTLER DIŞINDA HİÇBİR ŞEKİLDE TAHADDÜTÜMÜZ BULUNMAMAKTADIR.

677 SAYILI KANUNA GÖRE FALCILIK,BÜYÜCÜLÜK,MUSKACILIK TÜRKİYE CUMHURİYETİ KANUNLARINA GÖRE SUÇTUR.KANUNEN SUÇ OLAN İŞLER İÇİN İSTEKLER CEVAPLANDIRILMAYACAKTIR LÜTFEN BU TARZ İSTEKLERİNİZ İÇİN MEDYUM OLCAY İLE İLETİŞİME GEÇMEYİNİZ.

Kanun Numarası : 677
Yayımlandığı R. Gazete: Tarih : 13121925 Sayı: 243 Madde 1 Türkiye Cumhuriyeti dahilinde gerek vakıf suretiyle gerek mülk olarak şeyhının tahtı tasarrufunda gerek suveri aharla tesis edilmiş ulunan ilümum tekkeler ve zaviyeler sahiplerinin diğer şekilde hakkı temellük ve tasarrufları aki kalmak üzere kamilen seddedilmiştir. unlardan usulü mevzuası dairesinde filhal cami veya mescit olarak istimal edilenler ipka edilir.

Alelümumtarikatlerleşehlik, dervişlik, müritlik, dedelik, seyitlik, çeleilik, aalık, emirlik, nakiplik, halifelik, falcılık, üyücülük, üfürükçülük ve gayıptanhaer vermek ve murada kavuşturmak maksadiyle nüshacılık gibi unvan ve sıfatların istimaliyle u unvan ve sıfatlara ait hizmet ifa ve kisve iktisası memnudur. Türkiye Cumhuriyeti dahilindesalatine ait veya ir tarika veyahut cerri menfaate müstenit olanlarla ilümum sair türeler mesdut ve türedarlıklar mülgadır. Seddedilmiş olan tekke veya zaviyeleri veya türeleri açanlar veyahut unları yeniden ihdas edenler veya ayını tarikat icrasına mahsus olarak velev muvakkaten olsa ile yer verenler ve yukarıdaki unvanları taşıyanlar veya unlara mahsus hidematı ifa veya kıyafet iktisa eyleyen kimseler üç aydan eksik olmamak üzere hapis ve elli liradan aşağı olmamak üzere cezayı nakdiile cezalandırılır.
(Ek: 1061949 54381 md.) Şeyhlik, aalık ve Halifelik gii mensupları arasında aş mevkiinde ulunanlar altı aydan az olmamak üzere hapis ve 500 liradan aşağı olmamak üzere ağır para cezasından aşka ir yıldan aşağı olmamak üzere sürgün cezası ile cezalandırılırlar (1).

İLKELERİM

1. Tüm yaptığım çalışmalar ve danışanlarım için müşteri gizliliği esastır, asistanlarım dahil olmak üzere sorunları ve müşterileri sadece ben bilirim. Asistanlarımın asla maillerimi ve telefonlarımı cevaplandırma yetkileri yoktur. Müşterilerimle çalışma süresinde yalnızca ben şahsen iletişimde olurum.

2. Yayınlanan referans yazılarının kimisi gerçek isimlerle kimisi rumuzlarla yayınlanmaktadır. Referans yazıları kişilerin rızası dışında kesinlikle tarafımızca yayınlanmamaktadır.

3. Yapacağımız çalışmalar sabit değildir, duruma ve kişiye göre hazırlanan, ilmi metotlar çerçevesinde olan profosyonel çalışmalardır.

4. Her gelen işi kabul edemem çünkü herkese çalışma yapılabilir diye bir kaide yoktur öncelikle bir işin olup olmama ihtimali matematiksel astrolojik analizlerle belli olur. Daha sonra gereken yapılır.

5. Yapılan çalışmalar program dahilindedir, ne zaman ne yapılacağı konusunda danışan kişi bilgilendirilir ve bu programa sabit kalarak çalışma devam ettirilir.

6. İşi ben ele aldıktan sonra sorununuz çözülene kadar sizlere yardımcı olmaya devam ederim. Bu yardımlar sırasında şahsımdan kaynaklanan sorunlar olduğu sürece hiçbir ekstra ücret talep edilemez.Yenileme bir ve ya iki defaya mahsustur.

7. Tıbbı rahatsızlıkların hastalıkların çözüm yeri tıp bilimidir.Tıbbi rahatsızlıklarınız için medyumlara başvurmayınız.Medyum Olcay tıbbi rahatsızlıkları olan danışanları kesinlikle kabul etmemektedir.

8. Danışanlarımla olayların gidişatı ve problemin çözümü sürecinde sürekli irtibat halinde olup gerekli manevi desteği vermekteyim. Verilen zaman dilimi ölçüsünde danışanlar programımızı takip ederken her türlü sıkıntıları için danışabilirler. Çevrenizde size yakın gözüken insanlarla bile paylaşamadığınız dile getirmekten çekindiğiniz sıkıntılarınızı benimle konuşabilirsiniz.

9. Ben medyumluk alanında kendini geliştirmiş olan bir ilim insanıyım ve herkes gibi Allahın bir kuluyum. İnsanlara manevi sıkıntılarının çözümü için yardımcı oluyorum bu konuda yardımcı olurken ilim ve bilim çerçevesinde çalışıyorum.Vefk ilminin başlıca dayanağı çekim yasasıdır ve bilimseldir.Kimsenin gücü,görüşü Allah’ın takdirinin önünde değildir ve kesin çözüm sunamaz buna tıp doktorları da dahildir. Yapmış olduğumuz çalışmaların garantisi referanslarımız ve sizlere verdiğimiz güvendir, Allahtan başka hiç kimse %100 garanti edemez yapmış olduğumuz çalışmaların başarı oranı referanslar ile doğru orantılıdır.%100 çözerim demek inkardan ve şarlatanlıktan başka bir şey değildir. %100 sonuç garantisi ve ya kesin sonuç garantisi verilmemektedir.Ödenen her ücretin faturalandırması yapılmaktadır, faturalarını talep etmeyen( faturamı kargoyla gönderiniz demeyen) danışanların faturaları kesilerek tarafımızca saklanmaktadır.

10. Yapmış olduğumuz bakımlar sorunun analizi,teşhisi ve çözüme giden programın tespiti içindir, gayb
hakkında bakım yapmam söz konusu değildir, geleceği Allahtan başka kimse bilemez. Bu tür hadiseler yalancılık ve şarlatanlık olup dinimizce ve yasalarımızca yasaktır lütfen gelecekten haber almak büyü yaptırmak için bizlere başvurmayın.

11. Hafta içi tercihen saat 10.00 ile 23.00 arasında iletişime geçiniz. Acil durumlar olmadıkça Pazar günleri telefon ile ulaşmayınız.Telefon ile irtibat saatlerimiz hafta içi maksimum akşam 20.00’a kadardır lütfen buna saygı gösteriniz.Mesai saatlerimiz saat 20.00de son bulmaktadır.Maillerinizi bu saatten sonra yanıt verilemeyebilinir.

12. Yazmış olduğunuz E-Postalara genellikle gün içerisinde cevap tarafımca verilmektedir, acil durumlarda ve ya cevap alamadığınız vakitlerde lütfen telefon ile iletişime geçmekten çekinmeyiniz.
NOT: TELEFONUM SMS(MESAJ) ALIMINA KAPALIDIR,LÜTFEN MESAJ ATMAYINIZ.

13.www.medyumolcay.com adresi dışında medyum olcay hakkında bilgi verilen hiçbir sitede yazılanlar medyum olcay ile alakalı değildir.Resmi web sitemiz dışında ki bildirimler bizi alakadar etmemektedir.

14.Tüm danışanlarımız yukarıda yazılan çalışma prensiplerini okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.


© 2014 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask