Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Devamlı şımartılan küçük bir kız çocuğuydum

Ben ailem olsun arkadaşlarım olsun herkesin ilgisini devamlı üzerinde hissetmeyi seven şımarık bir bayanım. Tabi istiyorum diyorsam karşılığını vermiyorum değil sevdiğim herkese karşı bunu hem sözlerim hemde hareketlerim ile belli ediyorum. Hayatımda belki uzun süredir var olan erkek arkadaşım da bu düşüncelerim tam tersi ilgisiz ve fazla ketumdur. Ben aramadan aramaz sormaz ama kalpten bilirim sevdiğini o yüzden ayrılmayı da hiç düşünmem.
İstediğim sevdiğim insandan birazcık ilgiydi
Bazen çok özlediğim zamanlar arkadaşlarımın yanında çareyi buluyor göz yaşlarımı omuzlarına akıtıyorum gözüm telefonda tek bir mesajını aramasını bekliyor ama o günde bir kere belki arıyor belki aramıyor. Artık yoruldum hep adım atmaktan yoğunum laflarına maruz kalmaktan bu halime dayanamayan bir arkadaşım sayesinde medyum hocayı keşfettim ona halimi anlattım bana sevdiğinin araması için dua vermesiyle beklemeye başladım.
Sevdiğim insanın değiştiğini görmek çok iyi geldi
İnsanız tabi böyle bir sonucu hiçbirimiz beklemiyoruz fakat çok kısa bir süre içinde o adam gitti yerine bambaşka bir insan geldi resmen. Hocamızın duası öylesine etki etmiş ki saat başı halimi hatrımı soran ilgisini gösteren ve neredeyse beni bıktıracak hale gelen biri olmaya başladı çok mutlu ve huzurluydum artık. Medyum hocamıza sizde 0532 367 13 25 numaralı telefondan ulaşabilir tüm dertlerinizden en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask