Burdasınız: Ana Sayfa » Genel » Çok sevmek bazen yetersiz kalıyor

Hangi genç kız evlenmeyi beyaz gelinlik giymeyi istemez ki bizimde 10 yıldır süren bir ilişkimiz vardı birbirimizin her şeyi biliyor artık tamamen karı koca gibi takılıyorduk. Fakat iş evlenmeye geldiğinde her ikimizde biraz korkuyor geçim derdine girmek istemiyorduk özellikle sevgilim askerliğini yapmış işini bulmuştu fakat hala yerimizde sayıyorduk. Biraz ailesinin de baskısından dolayı bir türlü evlilik lafını açmıyordu bende bayan olduğum için çok meraklı gibi görünmek istemiyordum ama ailem tarafından da artık sıkıştırılıyordum.
Eşi olmak için verdiğim çabalarım
En yakın arkadaşıma derdimi her buluşmamızda anlatıyor ancak onunla rahatlayıp ayrılma noktasına ilişkimi sürüklemiyordum bir gün derdime derman olacağını bilemezdim. Bana medyum Olcay hocamı anlattı ve benim için randevu aldığını söyledi o an içimi inanılmaz bir umut kaplamıştı ertesi günü bana sevdiğinle evlenme duası verdi ve her şey güzel olacak dedi.
Nihayet mutlu sona ulaştık
Yaklaşık bir ay sonra sevgilim artık kazandığı paranın kendine yettiğini düşündüğünü beni çok sevip kaybetmek istemediğini söyledi ve inanılmaz bir teklif ile karşıma geçerek karım olur musun dedi. Gözyaşları içinde kabul ettim sonunda o beklediğim an hocam sayesinde gelmişti. Şimdi hazırlıklara koşturuyoruz ve hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum sizde yeni bir sayfa açmak istiyorsanız 0532 367 13 25 nolu telefonu arayarak hocamızdan yardım alabilirsiniz.

Yorum Yok


© 2018 Büyü,Medyum Olcay · Subscribe: Posts Comments- !!! MEDYUM OLCAY HOCA RESMİ SİTESİDİR !!!! ·
ask